فروشگاه رکورد از انرژی جدید فروش خودرو موقتاً متوقف شده است

فروشگاه رکورد از انرژی جدید فروش خودرو موقتاً متوقف شده است

معرفی تجهیزات پیشرفته OptimumNano به عنوان یکی از تولید کنندگان حرفه ای شناخته شده است و تامین کنندگان کاتالوگ ثبت ندارد از جدید فروش خودرو انرژی بطور موقت متوقف شد. باتری ایمنی بالا و ظرفیت بالا و قوی ثبات و عمر طولانی است. با حجم...

چت کن

جزئیات محصول

معرفی تجهیزات پیشرفته OptimumNano به عنوان یکی از تولید کنندگان حرفه ای شناخته شده است و تامین کنندگان کاتالوگ ثبت ندارد از جدید فروش خودرو انرژی بطور موقت متوقف شد. باتری ایمنی بالا و ظرفیت بالا و قوی ثبات و عمر طولانی است. با باتری فله در انبار، گرمی شما به خرید و یا عمده فروشی قیمت خوب باتری ساخته شده در چین از ما استقبال می کنیم.


نتیجه andquot؛ وسایل نقلیه انرژی جدید برای ترویج استفاده از مدل directoryandquot توصیه می شود; (این پس به معرفی به عنوان andquot؛ directoryandquot؛) محاکمه مجدد, آخرین yearand #39; s پکن جدید انرژی فروش خودرو موقت راکد. دیروز، خبرنگار یاد گرفته که شهر توسط نامه ای است که در حال حاضر تا سازمان به جمع آوری مواد شرکت 2017 دسته اول وسایل نقلیه جدید انرژی در پکن شرکت پله و لیست محصولات به زودی راه اندازی خواهد شد. تعداد فروشندگان به خبرنگاران گفت که پکن به بازار خودرو انرژی های جدید در مارس و آوریل آشر در اوج فروش انتظار می رود.

فروشگاه رکورد از انرژی جدید فروش خودرو موقتاً متوقف شده است

انرژی های جدید خودرو رکود بازار تنها می تواند بر روی کارت رزرو شده

2016، وسایل نقلیه جدید انرژی Yaohao تنهایی, نه محدود به یارانه های ماشین و سیاست های مطلوب دیگر تخم ریزی پکن جدید انرژی خودرو شاخص های andquot; hotandquot همچنان;. هنگامی که ما هنوز در رونق بازار انرژی جدید در سال 2016 غوطه ور هستند، 2017 سالانه فروش اطلاعات اجازه می دهد تا حرارت ناگهان به نقطه انجماد کاهش یافته است.

نتیجه این yearand #39; s یارانه های ملی و محلی یارانه هر دو را به بالا و پنج دسته از وسایل نقلیه جدید انرژی فهرست بررسی لغو توصیه می شود, در ژانویه 2017 ملی انرژی جدید فروش خودرو سقوط 74.4 ٪ در سال در سال. و پکن به عنوان اصلی نیروی میدان جنگ جدید انرژی وسایل نقلیه، محلی جدید انرژی ماشین دایرکتوری تاخیر تاثیر انتشار بیشتر متوالی تقریبا دو ماه دچار andquot; فروش windowandquot رانندگی; خجالت.

بازدید خبرنگاران بررسی متوجه شد که در حال حاضر، فقط قبول رزرو Beiqi JAC BYD Teng بالقوه و دیگر جریان اصلی انرژی خودرو 4S فروشگاه جدید. Beiqi کارکنان 4S فروشگاه فروش گفت: خبرنگاران andquot; پس از جشنواره بهار فروشگاه وسایل نقلیه جدید انرژی فروش، فروشگاه های دیگر نیز شبیه به وضعیت. مشتریان فعلی برای دیدن ماشین، فروشگاه می توانید رزرو و حتی ذکر خودرو، اما در theandquot; فهرست موارد استثنا، برخی از فروشگاه ها به دلیل سال گذشته شاخص های بیشتر را سال قبل از قطار در قطار وجود دارد اقدامات پس از جشنواره بهار به صورت فروش 2016 مدل و قیمت بدون انتقال اما فقط بدون عرضه شده است. andquot;

مسائل را بدتر، با توجه به یارانه برای تخریب سرزمین منجر به برخی از قیمت مدل های برخی از فروشندگان نه تنها فروش خجالت مواجه، میزان سفارشات در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته نیز شدت سقوط کرد. سه پا غیر روز سرد منجمد، جدید بازار انرژی اولیه در مورد سرد طولانی منادی شده است. داده ها را نشان می دهد که تا سال 2016 نوامبر نه در کارت جدید انرژی فهرست وسایل نقلیه بیش از مجموع سالانه انرژی جدید خودرو 70 درصد از مجموع در andquot کارت; coldandquot; و استفاده از شاخص های andquot; hotandquot; در تضاد است. اگر چه بیشتر و بیشتر مصرف کنندگان شروع به در نظر گرفتن خودروها انرژی جدید تحت فشار سیاست، اکثر مصرف کنندگان هنوز هم در حاشیه جدید انرژی خودروهای با تکیه بر یارانه برای تحریک فروش خودروهای جدید انرژی مانند swaddling نوزادان پناهگاه سیاست پژمرده به بازار خودرو انرژی جدید می خواهد از تجدید سازمان صنعت وحشیانه است.

andquot; تولید کنندگان subsidiesandquot; وقتی طولانی تولید کنندگان خودرو باید به دنیا

چهره ماشین فعلی فروش می توانید و قیمت طیف گسترده ای از مدل های را کاهش فروش از حفاظت فروش، سازندگان خودرو معرفی اقدامات واکنش اضطراری منفعل به ابتکار، andquot تولید کنندگان subsidiesandquot;، andquot؛ و دیگر مفاهیم به ظاهر بی سر و صدا.

به شمال بخار انرژی جدید، به عنوان مثال، Beiqi به طور خاص صندوق بهداشت آبی مورد استفاده برای کاربران در خرید ماشین الکتریکی خالص کمک هزینه راه اندازی زمانی که تفاوت قیمت. برای 2017 قبل از جشنواره بهار برای ارسال سفارشات برای مصرف کنندگان انرژی جدید Beiqi مدل کل را پس از تعطیلات قیمت تعهد به پرداخت شرکت به یارانه برای جبران تفاوت مربوطه است. علاوه بر این، جشنواره بهار پس از پکن جدید انرژی 2017 EU260 و EX260 دو خودرو در بازار، در واقع نیز برای رسیدن به قیمت مبدل. مدل 2017 EX260 تقسیم شده است به موسیقی زنده و موسیقی دانلود نسخه، منطقه پکن پس از قیمت یارانه 126,900-13.69 میلیون; 2017 EU260 Lok لین، لذت بردن از منطقه پکن پس از قیمت فروش 13.99 میلیون-149,900 با توجه به دو نسخه A قیمت 30.000 ین و 41,000 یوان معادل قیمت کاهش می یابد فقط 3000 یوان و 1 میلیون افزایش یافت.

BYD andquot; کارخانه subsidiesandquot را اتخاذ کرده است; و andquot؛ subsidiesandquot کسب و کار؛ ترکیبی از اقدامات. خبرنگاران متوجه شدند که پایان 2017 پایان مارس BYD انرژی جدید برای تولید کنندگان خودرو الکتریکی خالص به یارانه اضافی 25000 یوان، یارانه های کسب و کار 4000 تا 9000 یوان خواهد شد به علاوه یارانه ملی استخدام 44000 یوان و یارانه های محلی حدود 22,000 یوان، قادر به دستیابی به هدایت رسمی بر اساس قیمت ترجیحی قیمت ترمینال 10 میلیون انتظار است.

سال گذشته در Beijingand #39; s جدید انرژی بازار خودرو رتبه سوم در JAC مدل فعلی انرژی جدید iEV4 و iEV5 و iEV6S و iEV7 چهار که iEV4 iEV6 و iEV7 آهن لیتیم نسخه انتظار می رود در عرض دو هفته فروش هستند. اگر چه قیمت خاص مدل و سیاست یارانه تولید کنندگان هنوز اعلام نشده است اما پکن Jianghuai منطقه ای جدید انرژی مدیران کسب و کار به خبرنگاران گفت که JACand #39; s فروش عمدتا به دلیل واضح مزایا و معایب، تولید کنندگان هدف قیمت گذاری، میزان حداکثر با توجه به مصرف کنندگان خواهد بود.

Geely به فروش در حال حاضر در فروشگاه مدل های امپراتوران EV نخبگان و نوع برجسته، مطابق با 2017 تنظیم سیاست نظر Geely هنوز یارانه 110.000 یوان بدون تغییر حفظ، اما مدل های قیمت های افزایش یافته است. Teng 400 بالقوه را نیز سر فروش، تولید کنندگان فعلی در حال توسعه رسمی قیمت راهنمایی به انتظار می رود قیمت است مقدار بیش از 60,000 یوان یارانه برای رفتن

در پایان فهرست است نه منسوخ به عنوان andquot; expiredandquot; هیچ مقابله

همین کار را با andquot پکن; directoryandquot; تاثیر محاکمه مجدد وجود دارد تعدادی از شاخص های جدید خودرو انرژی می خواهد andquot; expiredandquot; مصرف کنندگان. عمومی در ماه اوت سال گذشته به دست آوردن شاخص های عمومی به خبرنگاران گفت: andquot؛ خواستم به صبر کنید تا پس از ماشین بلکه به فروشگاه خوش بینانه در مورد مدل های مورد علاقه با توجه به تغییرات خط مشی انتظار بود نه تنها قیمت افزایش یافت، و 4S فروشگاه نیست حتی فروش در حال حاضر می تواند شاخص خواهد است منقضی شده اما درمانده را مشاهده کنید.

4S فروشگاه کارکنان گفت: این همه چیز یا منتظر پکن andquot; directoryandquot; اعلام کرد که وقتی فروش انرژی جدید ماشین برای بازگشت به روند طبیعی. فروشگاه قطعا اولویت به فوریه 26 با توجه به گروه مصرف کنندگان در مراحل صدور مجوز تا حد امکان به اطمینان می دهد که مصرف کنندگان در زمان بر روی کارت. به تازگی، رسانه ها نیز گزارش شده که شهر توسط نامه در حال حاضر می تواند به سازماندهی سازمان به جمع آوری اعلامیه ها شرکت برای ماه 26 این ماه راه اندازی تشدید شده بودن، ممکن است دسته اول 2017، اولین دسته از خودروهای سواری جدید انرژی در پکن شرکت ها و محصولات علاوه بر به جز هدف تاخیر.


Hot Tags: فروشگاه رکورد ندارد از انرژی جدید فروش خودرو موقتا متوقف شده، چین، تامین کنندگان کارخانه تولید کنندگان عمده فروشی فروش قیمت نقل قول، فله، ساخته شده در چین
یک جفت:چراغ روشنایی Rechargealbe لیتیوم باتری 18650 1500میلی آمپر بعدی:سلول های استوانه ای 22650 LiFePo4

پرس و جو

You Might Also Like