[[ImgSrc-headerTop]] [[ImgSrc-bodyCode]]

گرافن بریتانیا و ایالات متحده: استفاده از دفتر کلیدی

گرافن بریتانیا و ایالات متحده: استفاده از دفتر کلیدی

معرفی تجهیزات پیشرفته، OptimumNano شده است شناخته شده به عنوان یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کننده گرافن بریتانیا و ایالات متحده: استفاده از دفتر کلیدی است. باتری ما از ایمنی بالا، ظرفیت بالا، استحکام و طول عمر است. با فله ...

[[A_ProDataDownLoad]]چت کن

جزئیات محصول

معرفی تجهیزات پیشرفته، OptimumNano شده است شناخته شده به عنوان یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کننده گرافن بریتانیا و ایالات متحده: استفاده از دفتر کلیدی است. باتری ما از ایمنی بالا، ظرفیت بالا، استحکام و طول عمر است. با باتری فله در سهام، ما به گرمی استقبال شما برای خرید یا فروشی باتری قیمت خوب در چین را از ما ساخته شده است.

گرافن و بزرگ خود را پس از صنعتی شدن از گرافن نزدیک به دو سال از صنعت مواد و بازار سرمایه جدید چین شد و پس از دنبال عزیزم، و در حال حاضر، این مصمم به درون واژگون پایان استفاده از بسیاری از صنایع در حال تجربه مشکلات صنعتی. اما آنها در پشت قدرت از کارشناسان و بسیاری از شرکت های مواد جدید در حال تلاش برای ثابت کند که آنها بهتر از بسیاری از برنامه از شرکت و سرمایه گذاران درک آینده بازار گرافن هستند.

در چند سال گذشته، صنعت گرافن مشتاق به استفاده از برخی از پیامبران از نبوت برای نشان دادن روند توسعه آینده این صنعت است، آنها معتقدند که گرافن در حال ایجاد یک انقلاب صنعتی و محیط زیست بی سابقه ای جدید است.

گرافن به عنوان کشف فعلی از باریکترین، بزرگترین قدرت، قوی هدایت حرارتی یک نوع جدید از نانو مواد، شناخته شده به عنوان "طلای سیاه" "پادشاه مواد جدید است." اما واقعیت این است که برنامه فعلی داخلی از مواد گرافن، بلکه فقط در بهبود مواد موجود باقی بماند، برنامه های کاربردی نوآوری ویرانگر هنوز به توسعه.

به عنوان دونگ Guobi جیانگنان گرافن موسسه معاون رئیس جمهور گفت: توسعه نرم افزار گرافن خواهد بود که جهت اصلی توسعه آینده، که همچنین نیاز به سرمایه، استعداد، تکنولوژی و دیگر جنبه های همکاری، نمی تواند یک شبه تکمیل شود.

سنگ گچ دارای خواص مکانیکی و الکترونیکی منحصر به فرد، نه تنها می تواند برای صفحه نمایش، تصویری، پوشش صنعت انرژی های جدید در زمینه های مختلف، در حالی که در پوشش های ضد خوردگی، منسوجات کاربردی، محصولات لاستیکی، دستگاه های صفحه نمایش و زمینه های دیگر نیز گسترده ای داشته استفاده فضای نرم افزار. با این حال، بسیاری از شرکت های محصول اغلب گرافن راه اندازی کرد، برخی از شعارها بی بند و همچنین گرافن بسیار بحث برانگیز است.

واژگون شدن گرافن با تمرکز بر برنامه های کلیدی "بازی شطرنج".

پارک گرافن

در دسامبر سال 2016، مرکزی موسسه تحقیقات وات آزمایشگاه هوآوی در 57 ژاپن کنفرانس باتری در زمینه باتری های لیتیوم یون اعلام کرد برای رسیدن به یک پیشرفت عمده ای در پژوهش، ابتدا با درجه حرارت بالا و عمر طولانی آن باتری گرافن کمک لیتیوم یون صنعت. نتایج تجربی نشان می دهد که این فن آوری در دمای بالا جدید بر اساس گرافن می تواند استفاده از لیتیوم یون دمای باتری 10 ℃ افزایش می دهد، عمر باتری لیتیوم یون معمولی 2 بار است.

دکتر لی Yangxing، دانشمند ارشد آزمایشگاه وات های Huawei، اشاره کرد که دستیابی به موفقیت از درجه حرارت بالا فن آوری باتری لیتیوم یون-گرافن کمک به طور عمده از سه جنبه می آید: اضافه کردن مواد افزودنی ویژه در الکترولیت، از بین بردن آب اثری و اجتناب از تجزیه در اثر حرارت الکترولیت؛ استفاده از مواد گرافن جدید، باتری لیتیوم یون می تواند بین محیط زیست و اتلاف حرارت کارآمد به دست آورد. در همان زمان، استفاده از مواد جدید،

که در آن نقش ایفا شده توسط گرافن "اتلاف حرارت کارآمد، به جای مواد مثبت یا منفی باتری موثر است." این "باتری مبتنی بر گرافن" غیر "باتری گرافن"، اما مردم در زمینه گرافن تاثیر نمی گذارد ساخته شده دستیابی به موفقیت در انتظار.

فقط در سال گذشته، تست شده اعلام کرد عمق همکاری با دانشگاه منچستر، بریتانیا، به مطالعه گرافن. این باتری لیتیوم گرافن نزدیک به دو سال Huawei در نتایج تحقیق و توسعه است. در جلسه 56 از کنفرانس باتری ژاپنی در سال گذشته، Huawei در حال حاضر به نمایش گذاشته باتری لیتیوم آن سریع شارژ فن آوری، تنها 5 دقیقه، خواهد داشت به اتهام باتری 3000 میلی آمپر تا 48٪ از قدرت، اثر از تکنولوژی و OPPO کوالکام شارژ سریع است VOOC تکنولوژی شارژ فلش بدون شک هیجان انگیز تر است.

گرافن باریکترین و سخت ترین ماده در جهان است، و است و خاصیت هدایت قوی، ساختار نیز کاملا پایدار است. است در سال 2004 توسط دانشگاه های انگلیس از منچستر فیزیکدان آندری در حسابهای خود و Constantine Norfolkov یافت آلوتروپ کربن آن را به یک "طلای سیاه"، "پادشاه از مواد جدید" و شهرت دیگر، توسط دانشمندان پیش بینی کرد که "یک تغییر رادیکال در قرن 21 . "

در سال 2014، مدیر عامل شرکت Huawei رن Zhengfei گفت: در مصاحبه با رسانه ها، 10 تا 20 سال آینده خواهد شکست از انقلاب تکنولوژیک، "من فکر می کنم این دوره خواهد بود که بزرگترین براندازی، عصر براندازی گرافن عصر سیلیکون است."

صنعت گرافن آمار اتحاد چین نشان می دهد که ظرفیت سالانه کنونی جهانی گرافن 100 تن، پنج سال آینده به ده سال رسیده به سطح کیلو تنی برسد. انتظار می رود که تا سال 2020، بازار جهانی برای گرافن 100 میلیارد یوان تجاوز.

در حال حاضر، جهان دارای بیش از 80 کشور به سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه مواد گرافن، ایالات متحده، بریتانیا، کره، ژاپن، اروپا و دیگر تحقیقات گرافن به ارتفاع استراتژیک، انتظار می رود آن را به ارزش بازار بزرگ است. در کشور، بسیاری از شرکت ها در توسعه و استفاده از گرافن درگیر وجود دارد.

با توجه به آنلاین مواد جدید با توجه به اعلام عمومی شرکت های فهرست شده و دیگر آمار عمومی، در حال حاضر بیش از 30 شرکت ذکر شده به سرمایه گذاری در گرافن وجود دارد.

"سوختگی" جنگ

اخیرا، وزارت صنعت، توسعه و اصلاحات کمیسیون، وزارت علوم و فناوری، وزارت مالیه به تازگی یک "راهنمای توسعه صنعت مواد جدید"، به وضوح به جلو شور و نشاط توسعه صنعت گرافن صادر شده است. بسیاری از آژانس های بازار پیش بینی است که پس از آن که تکنولوژی آماده سازی گرافن و تکنولوژی نرم افزار برای رسیدن به موفقیت، بازار بالقوه بزرگ است، خواهد شد تعدادی از تغییرات خرابکارانه در صنعت را، اندازه بازار مربوطه انتظار می رود که به سرعت در حال رشد است.

راهنمای وضوح می گوید که فن آوری های کلیدی مانند مقیاس بزرگ فیلم گرافن تجهیزات آماده سازی و گرافن ماده مخصوص اندازه گیری و تشخیص ابزار را می توان توسعه یافته برای تحقق بخشیدن به پارامترهای کلیدی مانند تعداد لایه های گرافن و اندازه مواد گرافن کنترل موثر. سراسر پوشش های ضد خوردگی، مواد کامپوزیت، صفحه نمایش لمسی و برنامه های کاربردی دیگر، با تمرکز بر توسعه استفاده از گرافن اصلاح شده دستگاه های ذخیره سازی انرژی، پوشش کاربردی، لاستیک اصلاح، محصولات حرارتی و محصولات عملکردی خاص، بر اساس سنسور مواد گرافن، الکترونیک قطعات، و غیره، به ساخت تعداد زنجیره صنعتی گرافن، تشکیل تعداد خوشه های صنعتی.

سیاست های مربوط به تشویق صنعت به گرافن کار مرتبط با صنعت که "بیماری نعل اسب نسیم بهار." با توجه به مواد جدید دسترسی آنلاین به شرکت های فهرست شده مربوطه اعلام، خانواده زرق و برق دار، آینده دل، چین خیابان Baoan، چین و تایلند و دیگر شرکت های فهرست شده در سال های اخیر، از طریق کسب و یا سرمایه گذاری و دیگر اشکال به صنعت گرافن.

2010 مارس 8 شب Dongxu اعلام فوتوالکتریک که خرید شرکت به 8 میلیون قیمت یوان از شانگهای سهامداران منبع کربن گوا Shouwu، کارشناسی ارشد Shengjie، وو هایکشی برگزار شده توسط سه طرف از شرکت هدف 1،247،000 یوان بودجه، در حالی که منبع کربن از این شرکت برای افزایش سرمایه 65،445،000 یوان، قیمت خرید کل 73،445،500 یوان. پس از تکمیل عملیات، Dongxu نوری خواهد سهام 50.5٪ در سینک منبع کربن را نگه دارید، شرکت خواهد کرد علاوه بر "آساهی کربن مواد جدید" علاوه بر یکی دیگر از شرکت پلت فرم صنعتی گرافن است.

صحبت از کسب، دونگ ژو فوتوالکتریک معاون مدیر کل گونگ شین گفت که این شرکت از طریق منابع خود، به تکمیل تحصیل شانگهای دره منبع کربن بیشتر می تواند افزایش تکنولوژی گرافن این شرکت به سرعت بخشیدن به تحقق کم هزینه با کیفیت بالا آماده سازی گرافن ، تا حد زیادی بهبود توسعه این شرکت از سرعت کسب و کار گرافن، افزایش سود دهی این شرکت است.

در مه 15 همان سال، داو فناوری اعلام کرد که به منظور گسترش دامنه کسب و کار برای ترویج رقابت پایدار، شرکت در نظر دارد به خود تامین مالی از 60 میلیون یوان به چینگدائو هائو شین جدید انرژی شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین افزایش سرمایه ، افزایش سرمایه، این شرکت هائو شین اند جدید انرژی 20٪ سهام.

این قابل درک است که هائو شین محصولات انرژی جدید برای قدرت باتری لیتیوم-یون برای استفاده از گرافن عامل رسانا، نانو لوله های کربنی عامل رسانا و گرافیت محصولات منفی است.

2016 اکتبر 10، Huaxi انرژی اعلام کرد که پیشنهاد 1.15 میلیارد یوان پول نقد به خرید HENGLI با Shengtai (Xiamen) شرکت گرافن فناوری، آموزشی ویبولیتین 15٪ سهام. HENGLI با Shengtai در تحقیق و توسعه، تولید و فروش محصولات گرافن از شرکت های با تکنولوژی بالا، تولید جهانی تک لایه گرافن شرکت های پیشرو درگیر، با 100 تن از تک لایه خط تولید گرافن، و ظرفیت تولید مناسب .

علاوه بر این، دل وجود دارد آینده، مواد جدید کربن، Chint برق، سهام هانگزو برقی و سایر شرکت های فهرست شده در سال 2016 در زمینه گرافن ترکیب و ادغام یا سرمایه گذاری. 1487300389122381.jpg

در همان زمان، با توجه به مواد جدید آمار اینترنتی، لیست فعلی هیئت مدیره جدید از سه شرکت، کسب و کار اصلی و کسب و کار مرتبط با گرافن تا 20، که نیمی از کار برای به دست آوردن منابع مالی.

سرمایه گذاری در زمینه گرافن قریب الوقوع است.

استفاده از عصر جدید

بازار جهانی برای گرافن است انتظار می رود برای رسیدن به 278 میلیون $ در سال 2020، با نرخ رشد 42.8٪ بین 2015-2020 و آسیا و اقیانوس آرام گرافیت بازار الفین انتظار می رود سریع ترین منطقه در حال رشد.

آکادمی علوم چین پیش بینی کرد که 2024، دستگاه های گرافن انتظار می رود به جای CMOS (فلز مکمل های نیمه هادی اکسید) دستگاه ها، و برنامه های کاربردی آن می توان توسعه یافته شامل دستگاه الکترونیکی، باتری فتوالکتروشیمیایی، مواد هواپیما فوق العاده سبک، مواد صفحه نمایش لمسی، ویل ارائه یک بازار گسترده تر برای استفاده از گرافن.

دوره جدیدی از استفاده از گرافن افزایش است.

"بر اساس توسعه در حال حاضر از گرافن، آینده صنعت گرافن در سه areas.The قابل توجه باشد اول شبیه به مواد فیبر کربن گرافن است، خواهد شد به طور گسترده ای در صنعت هوافضا و صنعت ساخت دیگر تجهیزات بالا پایان استفاده؛ دوم این است شبیه به مواد گرافن پلاستیک، خواهد شد به طور گسترده ای در زندگی روزمره مردم حتی در آینده به عنوان یک ماده به طور کلی مانند پلاستیکی استفاده می شود، و؛ سوم شبیه به مواد مواد سیلیکون گرافن است، خواهد شد به طور گسترده ای در زمینه مدارهای مجتمع استفاده می شود، انتظار می رود که تا حد زیادی سرعت بخشیدن به توسعه صنعت مدارات مجتمع، و سپس ترویج کل صنعت اطلاعات انقلاب دوباره صنعت. "آکادمی علوم چین، پکن دانشگاه شیمی پروفسور لیو زونگ فن که تکنولوژی تحقیق و توسعه گرافن باید در آینده بر اساس بازار محور، و نه تنها دیدار در بازار فعلی.

"دو تنگناها اصلی در صنعت در حال حاضر از گرافن وجود دارد، یعنی، تولید در مقیاس بزرگ از کم هزینه و گرافن با کیفیت بالا مواد اولیه و تجاری از گرافن." استاد چن Chengmeng موسسه شانشی شیمی ذغال سنگ، آکادمی علوم چین معتقد است که کاربرد گرافن در حال حاضر دوره غلظت، شروع به انجام تفریق، شروع به تمرکز بر تعامل زنجیره صنعت بالادست و پایین دست. باید برای کاربر به انجام توسعه دوم، برای حل پراکندگی و قالب ریزی و سازه و دیگر مشکلات فنی مشترک، به طوری که گرافن بیشتر گاز. نهایی به کاربر، نه تنها مواد با کیفیت بالا، و همچنین حمایت از استفاده از راه حل.


Hot Tags: گرافن بریتانیا و ایالات متحده: استفاده از دفتر کلیدی، چین، تامین کننده، کارخانه، تولید کنندگان، عمده فروشی، خرید، قیمت، نقل قول، فله، ساخته شده در چین
یک جفت:چرخه های عمیق LiFePo4 استوانه ای 3.2V5Ah باطري بعدی:نه

پرس و جو

You Might Also Like