زوکربرگ در چالش 2017 است به ملاقات و گوش دادن به مردم در همه 50 ایالت

- Jan 04, 2017-

پس از سال نقد و اتهامات سراسر جعلی اخبار سانسور و تعصب، مدیر عامل شرکت فیس بوک را مارک زوکربرگ چالش سالانه خود را به آموزش خود را بر نیازها و مشکلات کاربران خود در سراسر ایالات متحده استفاده می کند.

که می تواند کمک به فیس بوک تبدیل به پلت فرم بهتر برای صداها و ایده های همه، نه فقط کسانی که در سواحل یا که در تکنولوژی کار می کنند. این در حال حاضر از فناوری را به جای کارگران ماهر پایین تهدید می کند و انتخابات ریاست جمهوری قطبی به مردم به خصوص مهم است.

زوکربرگ می نویسد:"کار من در مورد اتصال جهان و همه یک صدا دادن است. من می خواهم شخصا بیشتر از آن صداها امسال بداند."

Zuckerberg Crowd

در گذشته سال چالش زوکربرگ 365 مایل اجرا است،آموخته چینی ماندارین,25 کتاب، وهوش مصنوعی شخصی برای خود خانه ساخته شده.

شما می توانید بخوانیدپست خود را کامل فیس بوک اینجا، که شامل:

"چالش های شخصی من برای 2017 است به بازدید و ملاقات افراد در هر ایالت در آمریکا تا پایان سال... پس از یک سال گذشته پر امید من برای این چالش برای بدست آوردن و صحبت با مردم بیشتر در مورد چگونه آنها زندگی، کار و فکر کردن در مورد آینده است.

دهه، تکنولوژی و جهانی شدن ما پربارتر و متصل ساخته اند. این مزایای بسیاری را ایجاد کرده است اما برای بسیاری از مردم آن نیز زندگی بیشتر به چالش کشیدن ساخته شده است. از احساس من در زندگی ام این را به احساس بیشتری از بخش کمک کرده است. پیدا کردن راهی برای تغییر بازی با این نسخهها کار برای همه کنیم."

اخیرکاخ سفید گزارشمی گوید که در حالی که تکنولوژی مانند رباتیک, هوش مصنوعی و ماشین خود رانندگی منجر به بهره وری و افزایش بهره وری، آن هم به احتمال زیاد منجر به از دست دادن میلیون ها شغل کم ماهر. آن شغل بیشتر در برخی از مرکزی که در آن ممکن نیست رهبران فنی مثل زوکربرگ ایالت آمریکا متمرکز ممکن است رفته اند و یا از افراد شخصا می دانم.

15073487_10103271812333651_5131664792175687007_n

زوکربرگ فیس بوک به میدان شهر می خواهد، نه فقط یک شرکت رسانه ای و یا فن آوری سنتی و این بدان معناست که شنیدن کردن ترکیبات آن. معنی ویژگی ذاتی رسانه های فیس بوک، مانند الگوریتم آن است که آنچه که مردم را ببینید و سیاست های محتوای آن شرکت باید کار فوق العاده سخت به سطح بازی زمینه برای ایده ها باقی می ماند در حالی که حفظ مدنیت

تشابه این تعهد برای مبارزات انتخاباتی تور نیز ممکن است حدس و گمان درباره اینکه زوکربرگ به طور جدی وارد سیاست شدن با توجه به قرعه کشی. مدیر عاملثبت اسنادفیس بوک را هیئت مدیره به طور بالقوه به شما اجازه می دهد تا او را به درخواستتا دو سال در دولت کار می کننددر حالی که حفظ مالکیت فیس بوک.

توسط خود را به افزایش همدلی خود را از طریق ارتباط با مردم در سراسر کشور به چالش کشیدن زوکربرگ امیدوارم ساخت شبکه های اجتماعی است که بهتر آنها تطبیق می تواند کمک به آینده.