یینلونگ برای خرید کارخانه اتوبوس نانجینگ هفت طرح پایه در حال انجام است

- Jul 28, 2017-

در 1 مارس سال جاری، 4 وزارتخانه مرکزی اعلام کردند که "ارتقاء عملکرد برنامه توسعه صنعت باتری خودرو" اعلام کردند که سیستم باتری در سال 2020 نسبت به انرژی 260 وات / کیلوگرم، انرژی 2025 سلول تک انرژی 500 وات / کیلوگرم هدف، در حالی که فسفات آهن نظری می تواند به بالاترین تراکم انرژی 200 وات / کیلوگرم برسد که به وضوح نمیتواند نیازهای توسعه بازار را برآورده کند و روند توسعه را فراموش کند. از سوی دیگر، با استفاده از تکنولوژی باتری سه بعدی و صنعت کل انرژی جدید، سطح کلی فن آوری برای ارتقای امنیت ضعیف هیئت مدیره کوتاه، به تدریج تشکیل می شود، مزیت ایمنی فسفات آهن لیتیوم به طور مداوم تضعیف می شود.

آینده، توسعه سه بعدی از باتری قدرت باید سه باتری یوان برای جریان اصلی، تعدادی از راه های فنی مشترک توسعه است. برای طرح بندی سازمانی از دو یا حتی تعدادی از مسیرهای فنی برای تحقیق و توسعه و تولید، بیشتر و بیشتر از شرکت های انتخاب مشترک است. برای کشور، بلکه برای حمایت از این وضعیت توسعه بازار متنوع.

برای مثال، تا پایان سال 2016، چهار وزارتخانه دولتی به وضوح اشاره کردند که یارانه نقدی خودرو سوخت، عقب نشینی نمی کرد؛ در سال 2017 دولت اعلام کرد که برنامه یارانه نقلیه انرژی جدید تاکید کرده است که کاهش میزان سوپاپ خازن و بار سریع وسایل نقلیه تجاری در محدودیت های تراکم انرژی. پس از همه، برای توسعه صنعت انرژی جدید، تنها به منظور تقویت طرح جامع مسیر فنی به منظور توسعه در آینده از صنعت در موقعیت بی وقفه است.

Yinlong قصد دارد تا هشت طرح پایه در اتوبوس نانجینگ در حال پیشرفت را خریداری کند

با توجه به وب سایت نانجینگ SASAC در افشای 25، دونگ Mingzhu همه سرمایه گذاری بدهی شخصی Zhuhai Yinlong جدید انرژی شرکت، آموزشی ویبولیتین، کسب از شرکت قرارداد چارچوب قرارداد چارچوب شرکت اتوبوس نانجینگ اخیرا در گروه کارگران نانجینگ Xin برگزار شد. مراسم امضای قرارداد، گروه جدید وانگ Xuegan، معاون مدیر کل معرفی Yinlong جدید انرژی نانجینگ پایه پروژه فرود و سهام جنوبی شرکت برای ترویج انتقال صاحبان سهام.

نمایش اطلاعات عمومی، کارخانه اتوبوس نانجینگ در سال 1991 تاسیس شد، سرمایه ثبت شده از 50 میلیون یوان، مساحت بیش از 150 هکتار، خودرو اصلاح و تولید اتومبیل کلیدی خودرو ملی، ظرفیت تولید و فروش سالانه بیش از 3000 خودرو. دو سهامدار عمده شرکت نانجینگ جینگ جینگ قطعات خودرو، آموزشی ویبولیتین، نانجینگ Dongyu خودرو شرکت گروه آموزشی ویبولیتین 80 درصد سهام شرکت اتوبوس نانجینگ و 20 درصد از سهام داشت. از کارکنان سهامداران کارخانه اتوبوس نانجینگ، Zhuhai Yinlong کسب کارخانه اتوبوس نانجینگ برای کمک به گسترش صنعت تولید خودرو خود را در مناطق فرعی، بهبود طرح زنجیره صنعتی است.

Yinlong قصد دارد تا هشت طرح پایه در اتوبوس نانجینگ در حال پیشرفت را خریداری کند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کسب و کار اتوبوس نانجینگ، احزاب هنوز افشا نشده اند. منابع صنعت، یین طولانی کسب انرژی جدید کسب کارخانه اتوبوس نانجینگ کمک خواهد کرد که بهبود زنجیره صنعتی است. کارخانه اتوبوس نانجینگ دومین سهامدار عمده Dongyu خودرو گروه در حال حاضر به طور کامل متعلق به شرکت نانجینگ ویژه خودرو، آموزشی ویبولیتین، که در پایان ماه گذشته توسط وزارت صنعت برای بازگرداندن استفاده از وسایل نقلیه انرژی جدید برای ترویج استفاده از توصیه شده مدل ها.

Yinlong قصد دارد تا هشت طرح پایه در اتوبوس نانجینگ در حال پیشرفت را خریداری کند

کارخانه اتوبوس نانجینگ اعلام کرده است که واجد شرایط بودن وسایل نقلیه انرژی جدید است، زیرا Zhuhai Yinlong که به طرح آن در بازار انرژی جدید منجر می شود، می تواند ورودی های مربوطه را کاهش دهد. علاوه بر این، کسب و کار نیز تا حدی بازتاب می یابد، Zhuhai Yinlong در نظر دارد به زنجیره صنعت انرژی جدید، استفاده از کارخانه اتوبوس نانجینگ در کسب و کار اصلاح ماشین در انباشت، و در نتیجه به کسب و کار اصلاح شده ماشین، ادغام. 1501203878352095022.png

Yinlong قصد دارد تا هشت طرح پایه در اتوبوس نانجینگ در حال پیشرفت را خریداری کند

Zhuhai Yinlong انرژی جدید صنعت جدید انرژی برای کسب و کار اصلی، تحقیق و توسعه، تولید و فروش به عنوان یکی از بزرگ مدرن شرکت های پیشرفته است. در حال حاضر، Yinlong در حال حاضر تنها با تکنولوژی پیشرفته باتری لیتیم تیتانات، شرکت های تولید کننده وسایل نقلیه جدید انرژی، قصد دارد به عنوان رهبر جهانی در زمینه راه حل های انرژی سبز تبدیل شود. در سال 2012، Zhuhai Yinlong از طریق دستیابی به شرکت Zhuhai Guangtong Automobile Co.، Ltd. واجد شرایط تولید خودرو را بدست آورد. علیرغم شروع نسبتا دیر، اما توسعه Zhuhai Yinlong بسیار سریع بود. 2014 به اتکا به 12 اتوبوس توریستی ضد عتیقه خالص الکتریکی برای ورود به چشم عمومی، در پایان سال 2015 شده است که در میان 10 فهرست خالص الکتریکی فروش اتوبوس، سفارشات در سال 2016 بیش از 62 میلیون، در اوایل سال جاری است که به Gree 20 میلیارد یوان بزرگ تک.

امسال در ماه مه، این شرکت در منطقه توسعه اقتصادی نانجینگ لیشویی، یک پارک صنعتی جدید (Nanjing) را برای سرمایه گذاری 10 میلیارد یوان تاسیس کرد. پس از اتمام پایگاه نانجینگ با خروجی سالانه 30000 دستگاه خودرو تجاری الکتریکی تجاری، 2.5 میلیارد AH ظرفیت باتری و 400000 دستگاه شروع و توقف قدرت. 1501203890052038393.png

در طول سال گذشته، زن کسب و کار دونگ Mingzhu اصرار بر کسب Zhuhai Yinlong موجب شد که نگرانی بالا برای بازار سرمایه، گره رویدادهای مهم زیر:

در 18 اوت 2016، Gree Electric اعلام کرد که ارزیابی 13 میلیارد یوان برای سرمایه گذاری خصوصی توسط سهام Zhuhai Yinlong 100٪ و در حال افزایش 100 میلیون یوان تخصیص بودجه است. اما این حرکت توسط هیئت مدیره Gree رد شد.

اکتبر 28، 2016، دونگ مینگو در سهامداران صحنه مجمع عمومی افزایش یافت و گفت: "دو سال گری به 18 میلیارد یوان تقسیم می شود، سهامداران هرگز پرداخت نمی شوند".

دسامبر 15، 2016، Zhuhai Yinlong به دونگ Mingzhu شخصی و پکن یان ژائو Huijin سرمایه گذاری بین المللی شرکت، آموزشی ویبولیتین، دالیان Wanda گروه شرکت آموزشی ویبولیتین، جیانگ سو Jingdong بنگ سرمایه گذاری شرکت مدیریت، آموزشی ویبولیتین و سه دیگر شناخته شده شرکت برای افزایش 3 میلیارد دلار، پس از 23.388 درصد سهام Zhuhai Yinlong، دونگ Mingzhu سرمایه گذاری 1 میلیارد یوان، 7.46٪ سهام.

مارس 8، 2017، Gree Electric و Zhuhai Yinlong تا 20 میلیارد یوان معاملات مرتبط توسط سهامداران تصویب شد. 1501203845436090628.png

6 آوریل 2017، آخرین ساختار سهام Zhuhai Yinlong در معرض قرار گرفته است، سهام Dong Mingzhu Zhuhai Yinlong به 17.46٪ رسید، دومین سهامدار Zhuhai Yinlong، نسبت سهام پس از شرکت Silver Investment Holdings Group Limited در گوانگدونگ است. در ماه دسامبر سال گذشته، افزایش Zhuhai Yinlong پس از ارزش گذاری 13،4 میلیارد یوان، Dong Mingzhu 17،46 درصد سهام به منظور 23.40 میلیارد یوان، نشان دادن اولویت خود را برای صنعت انرژی جدید خودرو و توجه است.

در حال حاضر، در شمال غربی چین، جنوب غربی، جنوب شرقی، شمال، جنوب و دیگر مناطق عمده، انرژی جدید Yinlong دارای یک پایگاه انرژی جدید انرژی است.

پروژه ی "Lanzhou Yinlong پارک صنعت انرژی جدید" به عنوان یک پایگاه مهم صنعتی در منطقه شمال غربی، در 21 ژانویه 2017 امضا شد. این پروژه به سه مرحله سرمایه گذاری تقسیم شده است، طرح سرمایه گذاری 1 میلیارد یوان، ساخت و ساز کارخانه برق اتوبوس خالص الکتریکی جدید؛ دو طرح برای سرمایه گذاری 1.5 میلیارد یوان برای ساخت یک اتوبوس انرژی جدید با حمایت از کارخانه باتری؛ سه ادامه به ساخت پایگاه ذخیره انرژی باتری ذخیره سازی و دیگر خطوط تولید خودرو. دو پروژه سرمایه گذاری اول - Lanzhou پایه تولید انرژی اتوبوس جدید، در ماه مه 3، 2017 به طور رسمی شروع به ساخت و ساز. 1501203863236061185.png

در جنوب غربی منطقه، Yinlong پایه صنعت انرژی جدید در سرزمین Tianfu - چنگدو انتخاب شده است. دسامبر 16، 2016، پایگاه پارک صنعتی یینلونگ جدید (چنگدو) در چنگدو برگزار شد. درک شده است که این پروژه با سرمایه گذاری برنامه ریزی شده از 4 میلیارد یوان، دو طرح برای سرمایه گذاری 6000000000 یوان است. برنامه ریزی برای ساخت یک پایگاه تولید از باتری های لیتیم تیتانات (از جمله باتری های قدرت، باتری های ذخیره انرژی و باتری های شروع به کار)، وسایل نقلیه انرژی جدید، تجهیزات شارژ و سایر محصولات طراحی شده است. چنگدو Yinlong مقام رسمی گفت، Yinlong انرژی جدید چنگدو پایه در ژوئیه 2017 شروع به تولید آزمایشی، در ماه اوت به طور رسمی به تولید. پس از اتمام، تولید سالیانه 15000 اتومبیل مسافری جدید انرژی، 1 میلیارد بشکه لیتیوم Anne از کارخانه های مدرن تبدیل خواهد شد.

علاوه بر این، در Zhuhai Yinlong در Sichuan Panzhihua، یک پارک صنعت انرژی جدید نیز ایجاد خواهد شد و در ماه ژوئیه 2017 با دولت Panzhihua، "دولت چین شهرداری Panzhihua - Zhuhai Yinlong Investment Holding Group Co.، Ltd. توافقنامه همکاری استراتژیک" را امضا کرد. کل سرمایه گذاری این پروژه کمتر از 5 میلیارد یوان نیست.

و نانجینگ، یین طولانی انرژی جدید به عنوان جنوب شرقی از پایگاه طرح صنعتی است. مه 9، 2017، Yinlong پایگاه انرژی جدید در نانجینگ Lishui شروع به ساخت و ساز. دوره ساخت و ساز از سال 2017 تا سال 2018، پروژه کل سرمایه گذاری 10 میلیارد یوان، با تولید سالیانه 30،000 دستگاه خودرو تجاری الکتریکی، 2.5 میلیارد ساعت باتری های انرژی و باتری های ذخیره انرژی و 40 میلیون توانایی تولید برق آغاز خواهد شد. .

تا به حال، انرژی جدید Yinlong در Zhuhai، Shijiazhuang، Wu'an شده است سه پایه عمده تولید، همراه با تولید آینده از Zhuhai Yinlong (چنگدو) پایگاه جدید پارک صنعتی انرژی، ساخت و ساز Zhuhai Yinlong منطقه جدید، جدید پایانه تولید انرژی اتوبوس و پایگاه Yinlong انرژی جدید Nanjing، در طرح Panzhihua پایه وجود دارد، در 2-3 سال آینده، Yinlong انرژی جدید خواهد شد هفت پایگاه اصلی تولید، شامل مناطق عمده کلیدی است.