یان واندا 2016 درآمد بیش از 80 میلیارد یوان

- Mar 13, 2017-

مبتنی بر کسب و کار سنتی باتری های دیجیتال، واندا Yan در سال 2016 طرح نمایش ماشین در باتری و باتری های دوچرخه برقی و UAV باتری و هوشمند ساخت و دیگر مناطق پر گل استراتژی.


در دوره گزارش شرکت تحقق درآمد عامل RMB میلیارد 8.052 افزایش 24.42 درصد مدت مشابه سال گذشته. سود خالص نسبت به سهامداران شرکت های فهرست شده RMB 450 میلیون تا 38.44 درصد بیش از مدت مشابه سال گذشته است.


اطلاعیه که در طول دوره گزارش آن هسته های سنتی کسب و کار تلفن همراه دیجیتال لیتیوم یون باتری ماژول نگهداری به رشد اقتصادی مناسب در این دوره به کسب درآمد عامل 6.143 میلیارد یوان از 22.43% افزایش را نشان می دهد.


لپ تاپ با لپ تاپ از باتری 18650 سنتی به لیتیوم پلیمر باتری تبدیل شده companyand #39; s نوت بوک کامپیوتر لیتیوم باتری کسب و کار به غیر روحانی پایه و اساس رشد سریع. در طول دوره گزارش، سود عملیاتی بود RMB388 میلیون نمایندگی افزایش 50.23 درصد مدت مشابه سال گذشته.


باتری های خودرو و قدرت کسب و کار، در سال 2016 به کسب درآمد عامل 514 میلیون یوان، افزایش 32.91%. Schwanda در ایجاد موسسه تحقیقات قدرت باتری با تمرکز بر سیستم های قدرت باتری و برق باتری های تحقیق و توسعه سرمایه گذاری است.


علاوه بر این، این تجمع فنی در راستای تقاضای بازار ایجاد کرده است در سیستم BMS, عملکرد بسته پیشرفته, باتری سیستم جامع تست و ارزیابی، قدرت هوشمند کارخانه, چرخه زندگی پله و مدیریت بهره برداری فن آوری باتری.


Xinwangda گفت که شرکت و Geely، دانگ فنگ لیو بخار، Beiqi Futian، دانگ فنگ موتور، ابزاری خانه و هسته دیگر مشتریان را انجام کسب و کار همکاری در تعدادی از مدل های جدید با مشتریان به برقراری باتری سیستم توسعه مشترک مکانیزم، ادامه داد: بسیاری از سفارشات پایدار، کسب و کار باتری ماشین پایدار بوده است و رشد پایدار.


دوچرخه برقی زمینه الان دارد تکنولوژی ماوریکس اژدها شانگهای, Nainbo سرعت تو که Melton اما و بسیاری از مشتریان با کیفیت بالا. با شرکت تکنولوژی باتری خودرو انرژی جدید تقویت ذخایر و تولید مقیاس همراه با رشد انفجاری جدید انرژی صنعت خودرو, companyand #39; s جدید انرژی وسایل نقلیه به شمع های شارژ و محصولات مرتبط، افزایش سریع درآمد منجر شود.


در طول دوره گزارش، واندا Yan در VR andamp; پوشیدن تجهیزات UAV قلم الکترونیکی و دیگر کسب و کار هوشمند سخت افزار نوظهور در نوسان کامل عملکرد آینده خود به رشد برای کشت یک نقطه رشد سود خود. در طول دوره گزارش سود عملیاتی RMB 180 میلیون سال 2289.89% در سال بود.


UAV کسب و کار, با سین کیانگ ارزن شده است، صفر و دیگر همکاری های عمیق، تحقق کامل باتری حمایت از تجاری اطراف و مجمع انجام شده توسط مشتری هسته با عمق زنجیره عرضه کل با انباشت فن آوری هسته ای برای صنعت کامل خود بیشتر مشتریان برای ارائه یک پایه محکم برای چند زمینه همکاری های زنجیره ای.


قلم الکترونیکی شرکت امضا و Microsoftand #39; s مجوز قرارداد, محصول شناخت نامهٔ شده، تشکیل شهرت و شناخت مشتری، مایکروسافت فعلی، اسوس، اینتل، پرینتر و خیر و سایر مشتریان رسیده اند همکاری. در علاوه بر این، هوشمند دستبند (از جمله ماشین جارو، سوکت هوشمند، تهویه مطبوع شریک دما و رطوبت حسگرها، و غیره)، خانه هوشمند، داستان ماشین آلات و دیگر پروژه های تولید انبوه شده است.


تست تجهیزات AGV تدارکات خودکار سیستم هوشمند ساخت مناطق، Xinwangda مناسب برنامه ریزی و تولید مدل مدیریت، ارتقاء ماشین آلات خط تولید و هسته تجهیزات تحقیق و توسعه برای ارائه سیستم دیجیتال کارخانه به عنوان یک راه حل کامل برای دستیابی به انعطاف پذیری بالا کاملا اتوماتیک خط تولید شارژ و دشارژ خودکار، مس سیستم جمع آوری داده ها بزرگ و تجزیه و تحلیل سیستم و دیگر جنبه های موثر ادغام جامع هوشمند کارخانه ساخت. در طول دوره گزارش، سود عملیاتی RMB 5,039,900 افزایش 2027.65 درصد مدت مشابه سال گذشته است.


ادغام خارجی از داخلی و بین المللی اتوماسیون و هوشمند تولید منابع صنعت در زمینه ترویج بی، هوشمند طرح کسب و کار و توسعه فعالانه اطلاعات کسب و کار طرح تولید و بر اساس در اینترنت چیز ابر محاسبات و بزرگ داده تکنولوژی ساخت صنعتی پلت فرم اینترنتی به کارخانه های هوشمند راه حل جامع برنامه های تلاش برای تبدیل شدن به industryand #39; s پیشرو هوشمند ساخت تجهیزات و راه حل های کسب و کار ، همچنان به بهبود رقابت اصلی برای رسیدن به تولید زمینه رشد عملکرد هوشمند.


Xinwangda گفت که در طول دوره گزارش شرکت براساس استراتژی توسعه با توجه به تقاضای بازار همچنان به افزایش سیستم ذخیره سازی انرژی، قدرت وسیله نقلیه الکتریکی باتری، باتری خودرو قدرت BMS، VR بدون سرنشین وسایل نقلیه هوایی و دیگر سخت افزار هوشمند، محصولات جدید، مواد جدید و دیگر محصولات و تکنولوژی تحقیق و توسعه، و در این زمینه به شکل رقابتی قوی.