که چین بزرگترین قدرت باطري پرورش? ب ام و مرسدس بنز سهم باتری نبرد

- Jul 25, 2017-

صحبت از ningde نیروی عصر تکنولوژی انرژی جدید شرکت گیم (از این پس به CATL می گویند)، اما در حال حاضر شرکت پیشرو صنعت باتری داخلی قدرت ما که این فقط یک شرکت تاسیس شده در اواخر 2012 راه اندازی می تواند? علاوه بر این، ما می دانیم که حمایت از این استارت آپ تمام راه ارزیابی بازار افزایش یافت بیش از 84 میلیارد یوان?

ب ام و مرسدس بنز باتری برای چین بزرگترین برق باطري به اشتراک گذاشته شده

Ningde نیروی عصر ثبت شده در سال 2011 به دلیل شرکت مادر تردید جدید انرژی شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین (از این پس به ATL می گویند) از قدرت باتری سرمایه گذاری ATL در پایان 2012 بخش مدیریت و ایجاد ترکیبی از سرمایه های ملی CATL. همچنین در همان سال درخشش بی ام و CATL درخشش بی ام طرح جدید انرژی خودرو نام تجاری و محصول وعده 1E ولتاژ باتری پروژه کار با هم به همکاری CATL رسمی بود که تصمیم گرفت وارد حوزه قدرت باتری.

"اولی اول بر داشت که ATL اپل باتری تلفن همراه جهان بزرگترین باتری تامین کننده، نشان می دهد آن تک سلولی بسیار پایدار است، ما به دنبال همکاری ATL است، اما ATL نه قدرت باتری، بنابراین سرمایه گذاری سهامداران Zeng Yuqun هوانگ Shilin و بسیاری دیگر ایجاد CATL "درخشش بی ام مفتخر کمک ningde نیروی برتر تامین کننده باتری خودرو بالا قدرت امروز تبدیل شده است" گفت: وی دکتر Lande رئیس جمهور و مدیر عامل از اولی درخشندگی، به اوراق بهادار روزانه.

بی ام Huachen که ریشه در بازار چینی است نه تنها قطعات چینی شرکت به رشد را در سطح جهانی تامین کنندگان کمک کرد اما همچنین ساخته گروه اولی بزرگترین R & D پایه خارج از آلمان در Shenyang، چین.

نسبت به قبلی فرود چین آئودی R D & مرکز مسئول توسعه محصول، فرود اواخر چین مرکز مرسدس بنز R D & فقط انجام کار صدور گواهینامه محصول، اولی ها رفتن دورتر. "مرکز درخشندگی BMW R & D علاوه بر کار توسعه محصول داخلی، بلکه بسیاری از کار تحقیق، مانند درخشش بی ام و Connaught با نام تجاری بسیاری از کار توسعه پروژه در کشور با تکمیل مرکز دو تحقیق & د انجام, o را انجام خواهد داد دانشگاه تهران تحقیقات بیشتر کار علاوه بر این به توسعه فن آوری "وی گفت که گروه ب ام و BMW درخشندگی افتخار" تعهد در چین چین "محلی سازی برای توسعه آینده BMW درخشندگی تزریق قدرت قوی تر.

به گفته او درخشش BMW R & د مرکز از ابتدا تمرکز از تحقیق و توسعه وجود دارد: وسایل نقلیه جدید انرژی. این نیز با رشد بلند مدت چین از خودروهای جدید انرژی سیاست صنعتی به خط مخالف است.

به تازگی، گزارشات، اپل و CATL ادامه دارد براساس توافق محرمانه همکاری پروژه برای ماشین اپل به قدرت باتری. سیب و CATL هیچ غریبه ای به هر یک از دیگر, CATL شرکت مادر ATL قدرت باتری کسب و کار بخشی از تخریب است. دلیل چرا CATL، هم می توان در زمینه توسعه سریع از قدرت باتری، و پاناسونیک، BYD تولید باتری خودرو برتر جهان و فروش است که شهرت اپل تلفن همراه باتری کسب و کار، اما نیز بهره مند از BMW باتری باتری راسته و نتیجه تحقیق مشترک & D.

درخشش بی ام تکنولوژی و تولید معاون Engelhard در سال گذشته دوران ningde نیروی برق فن آوری باتری باز کلاس صحبت: "درخشش بی ام و ningde نیروی همكاري آغاز شد در سال 2012، دو طرف به درخشش بی ام تصمیم برنامه های جدید وسایل نقلیه انرژی نام تجاری و محصول وعده زنده 1E پروژه ولتاژ باتری به کار با هم در وعده 1E خودروهای برقی خالص بیش از دو سال از چرخه عمر محصول در ningde نیروی فن آوری ارائه شده توسط بسته باتری آزمون، به طور کامل عالی خود را ثابت کرد کیفیت، ثبات و قابلیت اطمینان. "

"است CATL شروع به کار قدرت باطری متصل به یک کسب و کار ما، اولی ها فراهم می کند بیش از 800 مقاله قدرت باتری استاندارد توليد به ningde نیروی آنها مردد بودند، پس از همه، به اپل تلفن همراه باتری خیلی پیچیده نیست." اولی بحث سطح بالا به خبرنگاران در مورد گذشته و به منظور کمک به CATL اتومبیل BMW درخشندگی الزامات باتری BMW تولید مهندسین سطح بالا در ningde نیروی برای بیش از دو سال.

دوران ningde نیروی مدیر بازاریابی یانگ چی بود مصاحبه ای با خبرنگاران شرح همان، شرکت در 2011 زمانی که کسب و کار، مواجه با هر کسب و کار سرمایه گذاری باید در نظر دو سوال - اول از همه، چگونه به خوردن اولین سوال دوم به نظر چگونه برای حل مشکل توسعه پایدار "شرکت در آغاز ارتقا در زمینه قدرت باتری نسبتا بالا است، شرکت BMW بی ام و BMW با هدف بیش از 700 صفحه مشخصات آلمان را فراهم کرده است یک به یک انجام آسان نیست اما هنوز هم کار می کنیم.

مرکز تحقیق & D گروه اولی ها در چین شده است متمرکز در خودروهای جدید انرژی شرکت نه تنها معرفی محصولات جدید، ایجاد کارخانه های جدید اما نیز همچنان به ترویج توسعه اکوسیستم انرژی جدید. Ningde نیروی عصر فقط BMW جدید انرژی اکوسیستم که پشتیبانی داخلی تامین کنندگان لینک فقط در چین، اولی نیز خواهید طولانی مدت، بیشتر شرکت ها مسئولیت اجتماعی اقدام.

"ما نیز مشارکت با باتری بازیافت شرکت گروه ضربت در اول به حساب آورد آینده باتری بازیافت مشکلات تاسیس." شبکه وی به خبرنگاران گفت.

می توانید کسب و کار جامعه نه تنها گرما, بلکه غم انگیز رقابت. در تاریخ 5 ژوئیه Beiqi گروه و دایملر امضا توافقنامه چارچوب جدید، در پکن بنز تاسیس پایه تولید خودرو الکتریکی خالص و قدرت باتری کارخانه معرفی مرسدس بنز با نام تجاری ماشین الکتریکی خالص محصولات. به این پایان دو طرف برای تزریق سرمایه، استقرار خودرو الکتریکی خالص تولید، در حالی که انجام به تولید محلی و تحقیق و توسعه قدرت باتری و استفاده از باتری داخلی پایه.

به گفته منابع مطلع، پکن مرسدس بنز استفاده های بعدی از باتری داخلی به عنوان دوران ningde نیروی تولید شده توسط باتری. مرسدس بنز در چین با تامین کننده همان اولی همان باتری، درخشندگی BMW جدید خودرو محصولات انرژی در آینده تهدید بزرگ خواهد بود؟

در این زمینه موقعیت وی Lande است دست کم گرفتن، Shenyang درخشش بی ام قدرت ولتاژ باتری خط تولید به استفاده از این سال قرار می گیرد و دیگران نیز ممکن است نیاز به دو سال زمان، تهیه "بی ام و نمی خواهم فصاحت و بلاغت، به ندرت زودرس مورد بحث ماشین مفهومی آین آینده تنظیم به عنوان مثال، جدید BMW 5 سری پلاگین هیبریدی قرار گرفته شده است، به زودی لیست می شوند.1500625978137045905.jpg

"تولید کنندگان خودرو بدون باتری خود را به تولید و عرضه کنندگان باید همکاری،" وی گفت: برای باتری طراحی مورد نیاز به عنوان مثال، هنوز هم متفاوت هستند حتی اگر همه ما استفاده از باتری و سازنده هر چند بار شارژ مورد نیاز، از آنجا که باتری متشکل از تعدادی از باتری به ماژول عملکرد مورد نیاز، و غیره، شارژ، اندازه اندازه طراحی کل باتری باتری سیستم مدیریت سیستم خنک کننده، شکل کل مناسب برای مدل های مختلف باید این تفاوت در ظرفیت ماشین مختلف و همچنین پیگیری محصول عملکرد و کیفیت منعکس خواهد شد.

با توجه به Lande وی نشان داد که گروه فولکس واگن گروه دایملر و گروه اولی ها طولانی شده است مشخصات اولیه باتری به توافق رسیده و توسعه صنعت باید استانداردهای صنعت خاص یا هر تولید کننده استانداردهای خاص خود، آینده را برای مصرف کنندگان به استفاده از بسیار ناخوشایند.