قیمت کبالت چیست؟ تجزیه و تحلیل در خواست کبالت در بازار داخلی

- Mar 02, 2017-

کبالت فلز استراتژیک مهم است، مواد بسیار عالی آلیاژ و باتری، به طور گسترده ای مورد استفاده در مواد باتری و ساخت آلیاژ است. افزایش اخیر در قیمت های کبالت لمس industryand #39; s اعصاب.چرا کبالت ميلياردرها کند?

با توجه به صنعت داده 22 فوریه قیمت مرجع فلزی کبالت 377,000 یوان در هر تن است و فقط چهار ماه پیش است که 22 اكتبر سال 2016 فلزی کبالت پیشنهاد در حدود 220.000 یوان در هر تن، یا بیش از 70 درصد. تنها در ماه فوریه سال جاری قیمت فلز کبالت فوریه 1 یوان 295,000 هر تن، این ماه به 25 درصد افزایش یافته است.

چند حزب منابع نشان می دهد که متاثر از پیاده روی قیمت، Huayou کبالت سبز مه و Jinchuan گروه سه بزرگترین تولید كنندگان داخلی محصولات کبالت کبالت دشوار است برای پیدا کردن بخشی از محصولات کبالت به تعلیق این پیشنهاد است. در بازار اوراق بهادار کبالت مربوط به صنعت شرکت ذکر شده افزایش قابل توجهی در انبار مانند اعلام Huayou کبالت 23 شب است که شرکت برای سه روز معاملاتی متوالی در آخرین قیمت ارزش تجمعی بیش از 20 درصد رشد است.

در سال 2016 2008، قیمت کبالت چرا در آینده نزدیک رشد انفجاری نسبتا پایدار بوده است؟ نظر صنعت باعث قیمت کبالت است مستقیم ترین و اساسی ترین دلیل رشد انفجاری یوان سه باتری لیتیوم است.

در سال های اخیر باتری سه تایی را تبدیل به یکی از کاربردهای مهم کبالت. اگر چه مقدار کبالت به تنهایی اندک است اما با معرفی ملی جدید انرژی خودرو یارانه معامله جدید باتری های سه گانه با توجه به مزایای استفاده از چگالی انرژی مورد علاقه، تعداد زیادی از شرکت های باتری قدرت تمرکز بر تولید باتری سه یوان.

andquot؛ در سال 2016 بیش از 80 درصد از Chinaand #39; s کبالت تقاضا از زمینه باتری. به خصوص از سه ماهه چهارم سال گذشته، متمرکز تقاضا باتری سه تایی از جدید فعلی انرژی سواری اتومبیل و وسایل نقلیه هدف خاص به باتری سه تایی است روند، از افزایش دراز مدت افزایش تقاضا برای کبالت باتری سه تایی برای محاسبه. andquot; تحلیلگر اتحادیه اوراق بهادار آهنگ Ma به خبرنگاران گفت.

کبالت قیمت هنوز هم در حال افزایش است

در سال های اخیر، علاوه بر گمانه زنی تجارت کالا، دلیل اصلی عدم تعادل عرضه و تقاضا کبالت اصول قیمت های بالا آورده است. برای ایجاد ثبات در قیمت های کبالت گسترش ظرفیت تولید ممکن است راه اساسی است. اما خاصیت ارتجاعی تولید کبالت بزرگ، andquot؛ تولید است نه در said.andquot;

andquot; Chinaand #39; s کبالت منابع، به جای ظرفیت پردازش problem.andquot; آهنگ ma با صراحت. با توجه به داده های ما زمین شناسی بررسی 2014 جهان ثابت است مقدار منابع کبالت 25 میلیون تن و ذخایر 7.2 میلیون تن، ذخایر بسیار در کنگو (طلا)، استرالیا و کوبا متمرکز شده است. سه کشور حساب برای 70 درصد از worldand #39; s کل ذخایر. در حالی که Chinaand #39; s ذخایر فقط 80,000 تن، 1.1% از ذخایر جهانی حسابداری دارد.

آهنگ ma همچنین گفت که Chinaand #39; s تقریبا 90% کبالت واردات مواد اولیه از کنگو اما بی ثباتی سیاسی کنگو این خطر های سیاسی تاثیر به سزایی در تامین کبالت به ارمغان بیاورد.

andquot; در همان زمان کبالت معدن متعلق به همراه معدن، همراه با مس معدن، اگر تنها افزایش در قیمت های کبالت کافی برای جبران هزینه استخراج نیست اما با افزایش قیمت مس کبالت توسعه انگیزه دادن به فکر می کنم که هم تاثیر کنگو سیاسی