آنچه شما واقعا برای باتری تسلا Powerwall خانه 7000 $ دریافت کنم؟

- Jul 05, 2017-

ایلان ماسک، مدیر عامل ستارهماشین الکتریکیشرکتتسلا موتورزو شرکت راکت SpaceX, صحنهرویداد استادانه درست شده ماه گذشته به محصول جدید. نه براق جدیدماشین لوکس. نه موشک که مردم به مریخ کشتی می تواند. لوازم خانگی – باتری – که می تواند نصب شده بر روی دیوار گاراژ و نادیده گرفته.
tesla-unveils-new-battery-system-1.jpgدلیل این همه هیجان است به دلیل باتری هایی از این روزی چکار ممکن است. آنها ممکن است ایجاد شبکه برق قوی و قادر به تحمل افزایش مقدار باد و انرژی خورشیدی. در رابطه با سیستم های خورشیدی پشت بام، باتری ممکن است کمک به کاهش صورتحساب برق خود را صاحب خانه. و برخی از صاحب خانه مثل مایک Thielen – که نصبتسلاباتری نمونه سال گذشته در او Redondo ساحل, کالیفرنیا, خانه به عنوان بخشی از دولت خانه ذخیره سازی تست برنامه – برای استفاده از آنها را به ابزار الکتریکی آنها برای همیشه خداحافظی می خواهم.

گفت: "من فکر می کنم آن را درخشان است،" Thielen ویک خانه باتری. «من اگر آنها به کشف راه را به من کاملا خارج از شبکه می تواند به روز رسانی به باتری قوی تر خانه را در نظر.»

که آینده, اگر چه, نزدیک نیست. "خارج از شبکه برق برای آینده قابل پیش بینی punishingly گران باقی خواهد ماند" نوشت: تحلیلگر تحقیقات برنشتاین هیو Wynne در گزارش اخیر.

در حال حاضر، و به احتمال زیاد برای چندین سال، ویک باتری خانه Powerwall به نام منبع تغذیه پشتیبان بسیار متفاوت از ژنراتور برای فروش در هر فروشگاه سخت افزار است. آن چراغ در یخچال سرد در خاموش شدن چراغ ها حفظ خواهد کرد و اما آن تشنه قدرت دستگاه های مانند تهویه مطبوع یا لباس خشک کن را اجرا نمی کند.

در هزینه حدود $7.000 نصب شده، این دستگاه است که باعث می شود احساس های مالی بسیار کمی برای اکثر مردم است.

تسلا لیست قیمت باتری در $3,500, اما که نصب و یا قطعه اضافی از تجهیزات نام اینورتر است که مورد نیاز برای اتصال باتری به خانه شامل نمی شود. برای بدست آوردن حس سیستم کامل قیمت نگاه به ویک خواهر شرکت SolarCity, نصب پانل های خورشیدی توسط مشک را عموزاده لیندون و پیتر ترکیدن. مشک SolarCity را رئیس و بزرگترین سهام است.

SolarCity Powerwall 9 ساله را ارائه می دهد.اجارهبرای $5,000 هنگامی که بخشی از پشت بام نصب و راه اندازی انرژی خورشیدی و قرارداد تامین مالی. فروش و نصب باتری خارج از مقدار انرژی خورشیدی تامین مالی, قیمت $7,140 است.

که برخی از قدرت گران چگونه ندرت چراغ بیرون داده است. متوسط خانه های ایالات متحده قدرت کمتر 2 ساعت در سال از دست می دهد. در طی 9 سال اجاره که صاحب خانه متوسط 277 $ برای هر ساعت باتری در حال اجرا است پرداخت.

برای برخی از, که صلح از ذهن آن، هر چند بسیاری از کسانی که می خواستند که آرامش خاطر ممکن است ارزش ژنراتور پشتیبان خانه پیش خریدم.

چرا که نیاز به پشت بام خورشیدی سیستم بزرگتر از آنچه که معمولا در حال حاضر نصب شده است و حداقل دو باتری Powerwall قیمت به طور کامل خارج از شبکه حتی بالاتر است. که نوع سیستم $96,000 بدون یارانه، حدود هفتاد و چهار سال از صورتحساب برق برای مشتریان ایالات متحده متوسط هزینه تحقیقات برنشتاین Wynne محاسبه. حتی با فرض هزینه خورشیدی و باتری کاهش 80 درصد در سال آینده و که آن را یارانه می شود توسط مشوق های انرژی پاک، سیستم را هنوز هزینه 2.5 برابر بیش از خرید برق از شبکه، با توجه به Wynne.

باتری تسلا هنوز است درخواست تجدید نظر، با این حال، و درخواست تجدید نظر که می تواند رشد با تغییرات قانونی است که صاحبان به استفاده بیشتر از باتری خود را قادر می سازد.

به عنوان منبع پشتیبان قدرت باتری کوچک، ساده و tucked دور بر روی دیوار است. اگر جفت شده با سیستم خورشیدی, آن بنزین هر نیاز ندارند،دیزلیا دیگر سوخت — که ممکن است همچنین اجرا کردن در مواقع اضطراری. و آن هر اگزوز است که می تواند خطرناک است اگر هنوز به درستی بادی تولید نمی کند.

در مکان های با قدرت بسیار بالا هزینه های مانند هاوایی و یا قدرت بسیار نامطمئن مانند در برخی از کشورهای در حال توسعه، خورشیدی با زوج باتری حق دور می تواند ارزشمند. باتری نیز می تواند کمک مشتریان خورشیدی در ایالات که اجازه نمی دهد به خانه تولید شده به شبکه برق استفاده کنید ارزش بیشتر از خود پانل های خورشیدی. با باتری مشتریان می تواند بیش از حد قدرت پانل گاهی برای استفاده از بعد تولید ذخیره.

و در آینده آن انتظار می رود که بیشتر تاسیسات و رگولاتور برق قیمت برای تغییر در طول روز بر اساس شرایط بازار اجازه خواهد داد. چنین تغییر معنی نرم افزار است که کنترل سیستم خورشیدی و باتری می تواند کمک به مشتریان صرفه جویی در هزینه با استفاده از قدرت اصلی تولید می شود زمانی که شبکه قیمت بالا.

باتری های است که واقعا به حس مالی اگر باتری های خانگی و تجاری می تواند تبدیل به اصطلاح مجازی نیروگاه آغاز می کند. شرکت های در حال کار بر روی سیستم های است که گروه زیادی از باتری به کنترل هم که انگار یک منبع بزرگ قدرت. صاحبان باتری ممکن است قادر به فروش برق ذخیره شده خود را به آب و برق در طول دوره از تقاضای بالا در شبکه – که آنها را پرداخت کردن وسایل خود را در غیر این صورت نادیده گرفته شده و گران سریع تر کمک کند.