ویژوال تجهیزات غول جیان اشاره باتری باتری لیتیوم بسته خط تولید اتوماتیک

- Jan 09, 2017-

نیاز فوری به منظور افزایش عملکرد باتری قدرت و حوادث مکرر از وسایل نقلیه جدید انرژی، درس آتش، به طوری که بیشتر و بیشتر تولید کنندگان باتری به تست ایمنی باتری لیتیوم به یک ارتفاع جدید، بلکه در تجهیزات تست باتری و فن آوری به نیازهای بالاتر است.


لیتیوم موسسه تحقیقات (GGII) پیش بینی شده توسط باتری قدرت پایین دست تقاضا محور، 2016 لیتیوم تجهیزات برای تولید باتری بازار خواهد شد 11690000000 یوان، افزایش از 40٪ برسد. اما واقعیت این است که شرکت های داخلی استفاده می شود عمدتا خارج از خط تشخیص، تجهیزات تست و تولید باتری فرآیندهای جدا از یکدیگر، به طوری که هر دو باتری می تواند بازرسی کامل دست یابد، بلکه پایین کشیده چرخه تولید باتری.


در اطراف این، بسیاری از شرکت تجهیزات متعهد به فن آوری و کالا ارتقاء می باشد. Huizhou به دسای اتوماسیون شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین (از این پس به عنوان "دسای اتوماسیون" نامیده می شود) یکی از نمایندگان از بزرگترین تامین کننده چین از جزء نوری و تجهیزات اتوماسیون است، استفاده از فن آوری های انباشته شده در تجهیزات فیبر نوری به صنعت لیتیوم، برای بالا بردن دقت تجهیزات لیتیوم، ثبات، اقتصاد.


دسای اتوماسیون به دسای گروه تابع، با تکیه بر سرمایه و استعداد قوی مزایای شرکت گروه به شکل کسب و کار اصلی تولید تجهیزات پیشرفته مانند باتری انرژی جدید، الکترونیک خودرو، قطعات نوری و غیره، به منظور توسعه بینایی ماشین، ربات نرم افزار، استاندارد اتوماسیون قطعات یدکی برای کسب و کار کمکی از زنجیره عرضه محصول، به ایجاد یک پلت فرم اینترنت برای تجهیزات متعهد است.


در خط تولید PACK، اتوماسیون دسای خطوط مربع تجهیزات قدرت باتری تولید، بسته نرم تجهیزات قدرت باتری خطوط تولید، استوانه ای انعطاف پذیر تجهیزات خط تولید باتری توسعه داده شد. بر اساس گزارش، یکی از استوانه تجهیزات قدرت باتری انعطاف پذیر خط تولید 200.000 باتری پردازش روزانه، باتری مرتب سازی، تشخیص قطعه قطب، با براکت بالا و پایین و جنبه های دیگری از میزان دقت 100٪. در حال حاضر، دسای اتوماسیون و باتری دسای، TCL Jinneng، میکرو الکترونیک آبی، دل می، گان فنگ لی، جیانگشی کنترل جی، آبی منابع جدید میکرو و Zhuhai Guangyu کار لیتیوم مانند همکاری های استراتژیک.


با تجمع تجهیزات نوری و تجربه بسته باتری، دسای اتوماسیون معرفی تجهیزات تست لیتیوم، متخصصان برجسته، به سرعت به زمینه تشخیص لیتیوم را کاهش دهد. پس از یک دوره خواب زمستانی، دسای اتوماسیون تیم R & D معرفی ظرفیت تکنولوژی ایستگاه تست سیستم قدرت، آزمون DCR می تواند انجام شود، شارژ بسته باتری و آزمایش چرخه تخلیه، آزمون دقت فعلی، پارامترهای داخلی BMS مانند برس تعدادی از آزمون .


قطعات نوری، سیستم های بصری و تجربه دیگر چگونه به بازی یک اثر هم افزایی با کسب و کار لیتیوم؟ تجهیزات تست طرح پشت بزرگتر "جاه طلبی" وجود دارد؟ شبکه مهندسی لیتیوم قدرت و دسای خو وی، مدیر کل ارز عمق اتوماسیون.


مهندسی شبکه برق لیتیوم: لطفا در مورد تمرکز خود صحبت کنید در این سال، دلایل طرح از تجهیزات تست. آیا شما فکر می لیتیوم به عقب پایان آزمایش تجهیزات صنعت، چه مشکلات هستند؟


زو وی: با توجه به توسعه موقعیت اتوماسیون دسای و برنامه ریزی، ما نیاز به این مرحله در اسرع وقت با آن آشنا شود و کارشناسی ارشد فن آوری یکپارچه سازی، و به طور مداوم غنی سازی پایگاه داده ما، به طوری استاد تجهیزات، فن آوری های قبلی، ما وارد تجهیزات تست، هدف این است به منظور کارشناسی ارشد کل فرایند تکنولوژی ساخت تجهیزات لیتیوم، مشتریان می توانند تجهیزات بهتر ایجاد، ارائه خدمات فنی بهتر، و استاد تجهیزات تست از منابع است.


تجهیزات تشخیص عقب پایان فعلی تجهیزات سفارشی غیر استاندارد است، هیچ استانداردهای ملی و صنعت اجباری، ایمنی، ثبات وجود دارد و جنبه های دیگر می قضاوت، این بزرگترین مشکل در تجهیزات تشخیص عقب پایان است، اما همچنین مشکل اساسی از تجهیزات.


پیشرفته لیتیوم شبکه برق: لیتیوم جنگ قیمت در حال حاضر تجهیزات شدت یافته است، در این زمینه، دسای پاسخ اتوماسیون به سیاست چه چیزی است؟


زو وی: در حال حاضر این شرکت در محصولات تجهیزات و ایده های تکنولوژی استاندارد و واحد گرما هستند، و ادامه غنی سازی پایگاه داده تحقیق و توسعه، هدف نهایی دسای اتوماسیون شرکت این است که تبدیل شدن به صنعت تجهیزات شرکت های خدمات (تجهیزات برای اینترنت)، خدمات فنی برای دیدار ضوابط سطح عمیق نیاز دارد، از طریق تجهیزات پلت فرم اتصال، مشتریان، مالی و دیگر جنبه های معرفی به توسعه، کاهش طراحی، ساخت، فروش و دیگر جنبه های هزینه، صرفه جویی در هزینه و به اشتراک گذاری مشتری، نه تنها از طریق کالا رقابت قیمت به نفع مشتریان، بنابراین ترویج توسعه سالم از صنعت.


لیتیوم مهندس ارشد: "لیزر + اتوماسیون" است که بسیاری از شرکت های برش لیزری را در زمینه بازار لیتیوم، خواهد دسای اتوماسیون در این کسب و کار چه طرح؟


زو وی: اتوماسیون دسای استفاده کامل از مزایای آن در زمینه اتوماسیون و کنترل را، به دنبال همکاری با کیفیت بالا در خانه و خارج از کشور لیزر شرکت، از جمله آلمان، سریع، IPG، و غیره؛ اطمینان از کیفیت تجهیزات لیزری، در اتوماسیون، استفاده از سیستم بینایی CCD، اعم لیزری، حفاظت از نیتروژن به بهتر اطمینان از کیفیت و اتوماسیون تجهیزات جوشکاری.


علاوه بر این، ما می خواهد جوشکاری لیزر و سیستم مس متصل کردن، جوشکاری قدرت، سرعت، تارکردن حجم، محافظ جریان گاز، زمان جوش، جوشکاری اطلاعات ایستگاه مانند اتصال و ماژول بارکد، ذخیره و سیستم آپلود، تجهیزات است داده ذخیره سازی و آپلود عملکرد سیستم عطف به ماسبق، که تمرکز ما بر روی توسعه رقابت.


پیشرفته شبکه برق لیتیوم: دسای اتوماسیون، اگر چه در سال 2014 تاسیس شده است، اما در زمینه قطعات نوری تبدیل شده است مارک های شناخته شده. آیا انباشت تجربه در این زمینه چگونه به synergize با کسب و کار لیتیوم؟


زو وی: قطعات و تجهیزات نوری و تجهیزات فوق العاده دقیق، نیاز به دقت بالا و پایداری بالا، نیاز مشتری در ارتقا، تعمیر و نگهداری از اقتصاد به بالا است. از طریق تلاش های این شرکت، در زمینه قطعات نوری است برای تبدیل شدن به یک نام تجاری پیشرو، و تجهیزات دیگر برای توسعه و تولید از یک پایه محکم خوب است.


همراه با گروه از برادران در تجربه تولید باتری لیتیوم پلیمر، معرفی تحقیق و توسعه از صنعت استعدادها تجهیزات لیتیوم، دسای برش سریع خودکار را در زمینه تجهیزات لیتیوم. ما در تجهیزات فیبر نوری می باشد، تجمع فن آوری های مختلف اعمال شده به کسب و کار تجهیزات لیتیوم، تجهیزات لیتیوم به منظور افزایش دقت، ثبات، اقتصاد، و ترویج تجهیزات برای صنایع کل و سطح فنی و توسعه سالم است.


لیتیوم شبکه برق: دسای اتوماسیون شده است در زمینه سیستم های دید برای سال های بسیاری بوده است، شما در مورد این سیستم در فرآیند تولید باتری برنامه های ابتکاری، چگونه به موفقیت با سیستم مس اسکله صحبت کنید؟


زو وی: سیستم بینایی در زمینه اتوماسیون مهمترین کاربرد های اندازه گیری و قضاوت برای بینایی مصنوعی یا مصنوعی دشوار است، به ویژه برای نامناسب برای پاسخگویی به این مناسبت است. استفاده از سیستم بینایی است تا حد زیادی به درجه ای از تجهیزات اتوماسیون و دقت تست کیفیت محصول، ثبات بهبود یافته است.


در فرآیند تولید باتری، سیستم بینایی است و عمدتا به فرایند تولید در خط تست و کیفیت تجهیزات برای تعیین موقعیت دقیق عمل اعمال می شود. از طریق دوربین CCD، تصاویر محصول ارسال شده به کامپیوتر میزبان، و پردازش پایگاه داده و کنتراست برای به دست آوردن مقدار افست، سیستم را به قضاوت، دستگاه کنترل خواهد بود که گام بعدی عمل به صورت خودکار، به منظور دستیابی به فرایند تولید تجهیزات مدیریت. در همان زمان، این داده خواهد شد یک به یک با کالا، ذخیره شده در پایگاه داده، برای رسیدن به قابلیت ردیابی از کیفیت محصول، مدیریت کیفیت سیستم مس، تجزیه و تحلیل یکپارچه سازی داده ها پایین و کنترل فرآیند تولید بهتر منعکس شده است.


مهندسی شبکه برق لیتیوم: لطفا در موقعیت و برنامه ریزی این شرکت توضیح دهید.


زو وی: موقعیت اتوماسیون دسای و برنامه ریزی است که به سه مرحله، مرحله اول تقسیم می شوند: تجهیزات شرکت های تولید؛ دوم مرحله: شرکت های فن آوری؛ مرحله سوم: شرکت پلت فرم (تجهیزات برای اینترنت). این شرکت در مرحله دوم، انواع مختلف استاندارد فن آوری، مدولار، و به پایگاه داده تحقیق و توسعه، تحقیق داخلی و پلت فرم نرم افزار D. دسای اتوماسیون به استقرار تجهیزات صنعت تولید، پلت فرم اینترنت، یکپارچه سازی تجهیزات صنعت تولید منابع متعهد به ارتقاء صنعت تجهیزات تولید، پیشرفت تکنولوژیکی و توسعه سریع صنعت.


مهندسی لیتیوم شبکه برق: پیش از این، وزارت صنایع صادر شده "برق خودرو اندازه مشخصات محصول باتری" و "کد قدرت باطری ماشین" (پیش نویس). شما به این تفسیر؟ باتری از قدرت استاندارد اندازه آنچه اهمیت کسب و کار تجهیزات است؟


زو وی: وزارت صنایع منتشر برخی از قدرت باتری استاندارد است، که یک شروع خوب است، نشان می دهد که استاندارد باتری های قدرت توجه ملی، که کل صنعت باتری قدرت نقش بسیار مهمی در ترویج بازی کرده است برانگیخته است.


در حال حاضر در بازار تقریبا در هر باتری همان است، که عملا تحقیق و توسعه کسب و کار تجهیزات سرمایه گذاری را افزایش نمی شود. اگر به اندازه باتری های قدرت برای رسیدن به استاندارد، که به استاندارد سازی تجهیزات منجر خواهد شد، شرکت تجهیزات خواهد R & D سرمایه گذاری را کاهش دهد، کاهش هزینه ها و افزایش رقابت، می تواند یک سطح عمیق تر از توسعه فن آوری، بهتر ارتقاء سطح فنی صنعت باتری به منظور ارتقاء و شکوفایی توسعه.