ديدار معاون شهردار بازدید OptimumNano برای اوکراین سیستم اتوبوس های برقی

- Dec 10, 2016-

Ukraineand #39; s معاون شهردار ترنوپیل شده درک ما در مورد توسعه جدید انرژی اتوبوس.

2016-12-09Ukraineand #39; s معاون شهردار.


ترنوپیل(اوکراینی:Тернопіль,تلفظ[tɛrˈnɔpilʲ];لهستانیوآلمانی:تارنوپول;روسی:Тернополь;یدی:טערנאָפּיל) استشهردر غرباوکراین، واقع در سواحلرودخانه Seret. تا سال 1944 آن عمدتا به عنوان شناخته شده بودتارنوپول، و نام آن Ruthenian (اوکراین) به ندرت مورد استفاده قرار گرفت.[2]ترنوپیل یکی از شهرهای بزرگ غرب اوکراین و مناطق تاریخی استGaliciaوPodolia. آن را توسط بوده استفرودگاه ترنوپیل. جمعیت ترنوپیل 217 800 (سال 2015) است.[3]


تاسیس در سال 2002، شنژن OptimumNano انرژی شرکت، محدود به Pingshan جدید منطقه, شنژن, راه اندازی دفاتر در 25 ملی جدید انرژی خودرو شهرستانها تظاهرات واقع شده است. به عنوان بزرگترین سازنده باتری LiFePO4 در چین بهینه تولید می تواند 500000 عدد 32650-5.5Ah سلول های هر روز و تولید روزانه کارخانه جدید خواهد شد تا 1500,000 عدد. همچنین بهینه تصدی اول داخلی است که با موفقیت Randamp; D LiFePO4 جدید انرژی باتری قدرت موتور شروع باتری، ذخیره سازی نسخه پشتیبان تهیه خمیر برای ارتباط های چشم انداز ذخیره سازی انرژی و خانگی انرژی باتری ذخیره سازی راه حل های سیستم، دستیابی به تولید انبوه و برنامه های دسته جمعی برای باتری LiFePO4 پایه.

بهینه با بسیاری از شرکت های داخلی خودرو کلاس اول، مانند Wuzhoulong موتور گروه، لینگ طولانی شرکت صنعت خودرو، Ankai خودرو گروه، اتوبوس فاو و مربی شرکت با مسئولیت محدود، شرکت دانگ فنگ، CSR بار Elec.، شرکت Hengtong، Beiqi Foton یانگژو YAXING موتور مربی شرکت, با مسئولیت محدود، Zhenzhou HAIMA ماشین شرکت, با مسئولیت محدود، ZOOMLION Gree چرخ برق خودرو شرکت, با مسئولیت محدود و به همین ترتیب همکاری است.
تا کنون بیش از 5،000 جدید انرژی وسایل نقلیه ما LiFePO4 باتری مجهز به سیستم شده اند و مشغول به کار در بسیاری از شهرستانها مانند پکن، شانگهای، گوانگژو، شنژن، Xiamen، Hangzhou، Haikou، Shenyang، Hohhot، Hefei، شیانگ یانگ، چنگدو، چونگکینگ، کونمینگ و غیره.

در سال 2011 با کیفیت عالی و ثروت از تجربه در اجرا ما تامین کننده اصلی سیستم قدرت باتری برای 26 بازی دانشگاه جهان در شنژن بوده است زندگی می کنند.

در پایان 2012 شرکت ما است 20% سهم بازار در 25 ملی جدید انرژی خودرو شهرستانها تظاهرات. همچنین، محصولات ما به طور گسترده ای در بیش از 30 کشور های خارج از کشور، مانند اروپا و شمال امریکا و شرق آسیا و جنوب شرقی آسیا، آفریقا و غيره استفاده می شود.

در همین حال، شرکت ما تامین کننده سیستم LiFePO4 باتری پشتیبان برای CMCC WCDMA و چا بوده است. و ما نگه داشتن ارتباطات فنی و همکاری با شبکه ملی، شبکه برق جنوب چین و شرکت های خارجی و سازمان های دیگر.

در ابتدای سال 2013 بهینه شدت ترویج LiFePO4 با شروع تغذیه در برخی با شرايط مختلف مانند کونمینگ چونگکینگ، چنگدو، Hohhot و غيره مصرف سرب در کاربرد 24V LiFePO4 باتری شروع تغذیه برای اتوبوس و کامیون بازار.


بهینه امروز است کارکنان بیش از 6000 از جمله از 700 Randamp; D افراد پوشش مساحت تولید 85.000 m2 و در بیش از 2000 دستگاه پیشرفته تولید تجهیزات به ارمغان آورده است.


شرکت ما صرفا ISO9001:2008 سیستم مدیریت کیفیت و غیره/TS16949(for EV insdustry)، به دست آمده بسیاری از مالکیت معنوی دفتر ثبت اختراعات در خانه و خارج از کشور، مورد تایید بسیاری از سازمان های بازرسی داخلی معتبر مانند موسسه 201 پکن انجام است (863 پروژه آزمایشگاه)، مرکز بازرسی کیفیت اتوبوس ملی، قدرت تست مرکز از وزارت صنعت اطلاعات TL مرکز صدور گواهینامه صدور گواهینامه قدرت حمل و نقل ریلی و تسویه حساب مرکز تست.


تمام محصولات ما طراحی و تولید شده با توجه به م، UL, RoHS و به همین ترتیب، ما شده است متعهد به تامین امن و بیشتر پایدار و قابل اطمینان محصولات با مقرون به صرفه را به مشتریان خود.


بهینه برنده شده اید بسیاری از افتخارات - ملی پیشرفته بنگاههای""، "شرکت شنژن پیشرفته"، "Longgang بخش از شنژن 2007 و 2009 سالانه فناوری نوآوری جوایز".2010 و 2011 برای دو سال متوالی در صنعت چین EV ما برنده عنوان سالانه برجسته قدرت باتری تامین کننده؛ پروژه "بهینه EV باتری بسته تولید نیروگاه" در پروژه شنژن سالانه عمده 2011,2012,2013 آن که حدود سه سال متوالی ذکر شده بود; در آوریل ۲۰۱۱ بهینه شد رهبر "انرژی استاندارد و معنوی مالکیت اتحاد جدید"; در نوامبر، بهینه افتخار به "بالا 50 شرکت از انرژی صرفه جویی و انرژی خودرو صنعت نوآوری جدید".


در دسامبر 2012 "بهینه باتری تکنولوژی توسعه پروژه" انتخاب شد به لیست پروژه حمایت از "2012 جدید انرژی خودرو صنعت فناوری نوآوری پروژه"، که توسط وزارت مالیه وزارت صنایع و وزارت علوم و فناوری برگزار شد. این مشخص شده که بهینه رسما تیم ملی برای ساخت و ساز جدید انرژی صنعت وارد کرده است.


در آینده مطلوب ادامه خواهد داد به سرعت با زمان نگه می دارد، حمایت فلسفه کسب و کار کم کربن حفاظت از محیط زیست و با ماموریت به ایجاد محیط بهترین زندگی برای انسان به ما سهم را به کشور و حتی جهان جدید انرژی صنعت.