دو سال جدید ظرفیت تولید آلومینیوم آبکاری 8.8 میلیون تن

- Jan 10, 2017-

رقیق سردرد برای countryand #39; s مشکلات، فشار محیطی Daobi فولاد و ذغال سنگ و سایر صنایع آلاینده به ظرفیت تولید تبدیل شده است.


در چندین overcapacity بزرگ صنایع آبکاری آلومینیوم یکی از آنها است. گیج کننده است که از انتشار ظرفیت تولید مربوطه در سال 2013، ظرفیت تولید آلومینیوم از دو سال گذشته نه تنها نمی رفت است، اما اضافه کردن تعداد زیادی از ظرفیت تولید و andquot; سه به یک قطره meetingandquot; واضح است که بر خلاف است.


به کار ترویج مشکلات تولید


در سال 2013، andquot؛ شورای دولتی در حل و فصل بیش از حد ظرفیت تناقض guidanceandquot; صادر شده، که حل و فصل تناقضات جدی در حد ظرفیت اشاره کرد که دوره فعلی و آینده برای ترویج اولویت تغییر ساختار صنعتی است. به منظور فعال و به طور موثر حل فولاد، سیمان، آبکاری آلومینیوم، شیشه تخت، صنعت کشتی سازی از قبیل تناقضات ظرفیت اضافی در حالی که هدایت دیگر صنایع overcapacity حل کار در خصوص فرموله شده این نظر.


دو سال بعد، در سال 2015 وزارت صنایع andquot; بیش از حد ظرفیت صنعت ظرفیت جایگزینی approachandquot صادر شده; یک بار دیگر به آبکاری آلومینیوم به ظرفیت مشکلات گویند.


با این حال، با توجه به reporterand #39; s داده که تا پایان سال 2015 تا 2016 تعدادی از شرکت های خصوصی نه تنها آبکاری آلومینیوم تولید ظرفیت جایگزینی سیاست را اجرا نکرد، اما نیز ساخته شده در ظرفیت تولید آلومینیوم آبکاری 8.8 میلیون تن نشان می دهد.


تحلیلگران در صنعت به خبرنگاران گفته است که این مورد این ظرفیت تولید جدید واقع خواهد شد به تدریج تثبیت قیمت آلومینیوم آبکاری صنعت تاثیر جدید است. andquot; اول، ظرفیت تولید آلومینیوم آبکاری مقیاس بزرگ خواهد شد قطعا کاهش قیمت آلومینیوم آبکاری; دوم، محیط زیست، آن حمل کرد; سوم، ظرفیت جدید پایین استفاده ظرفیت جلو و به; چهارم، اگر چه Chinaand #39; s Electrolytic آلومینیوم اجازه صادرات، اما برخی از شرکت ها و یا بازی و #39; edgeand #39; صادرات سلب آلومینیوم و جلب توجه کشورهای دیگر اگر اختلافات ظرفیت جدید برای قرار دادن به تولید، صادرات، به احتمال زیاد به کشورهای دیگر ضد دامپینگ، رها سازی تجارت است. andquot;


در سود محور، آبکاری آلومینیوم تولید هنوز افزایش ظرفیت است.


سیاست قدرت های محلی برای افزایش ظرفیت تولید


با توجه به reporterand #39؛ داده ها نشان می دهد که صنعت آبکاری آلومینیوم تولید یک تن آلومینیوم آبکاری هزینه متوسط برق حدود 0.4 یوان است / kWh و تولید 1 تن آلومینیوم آبکاری احتمالا صرف 13,500 kWh، است که تولید 1 تن آلومینیوم آبکاری تنها در هزینه برق صنعت صرف خواهد شد به طور متوسط 5400 یوان.


آبکاری آلومینیوم فردی شرکت نه تنها خود متعلق به برق است، اما همچنین ساخت شبکه انفرادی به دولت جدید انرژی شبکه های روستایی و سایر وجوه متقابل یارانه پرداخت نیاز به پرداخت هزینه های برق کم، حدود 0.18 یوان/تن، هزینه های تولید.


با توجه به محاسبه مطبوعات شرکت از جمله تولید آلومینیوم آبکاری برق هزینه حدود 2430 یوان در حالی که آن 1 تن آلومینیوم آبکاری سود حدود 4000 یوان است اما استفاده از شبکه برق شرکت 1 تن آلومینیوم آبکاری سود فقط 200 یوان است.


لازم به ذکر است که دو سال فوق جدید ظرفیت تولید آلومینیوم آبکاری شرکت، که بسیاری از کاهش هزینه های انرژی شرکت دارد است.


andquot; که چرا شرکت های جدید آبکاری آلومینیوم تولید violation.andquot ظرفیت داده است اشاره کرد; به گفته تحلیلگران.


در سال 2016 در Hangzhou اجلاس G20 دو طرف اجماع به طور مشترک با overcapacity آلومینیوم آبکاری جهانی رسیده. andquot; چین و آمریکا سران در Hangzhou، لیست نتایج جانبی چینی andquot; نشان می دهد که دو طرف رسمیت می شناسد که ایالات متحده و ایالات متحده اثر بهبود اقتصادی جهانی کند و تنبل بازار تقاضا و افزایش overcapacity صنعت آبکاری آلومینیوم و مشکل جهانی، نیاز به پاسخ جمعی. چین و آمریکا با هم به مازاد ظرفیت تولید آلومینیوم آبکاری جهانی کار می کنند. طرف آمریکا طرف چینی برای ترویج ظرفیت تولید به عنوان یکی از اهداف طرف عرضه اصلاحات ساختاری را استقبال می کند.


با توجه به صنعت مربوطه گفت: منابع که در 2012-2015 مازاد ظرفیت تولید آلومینیوم آبکاری داخلی صنعت اساسا در از دست دادن است، استفاده ظرفیت حدود 70 درصد بوده است. در طول چند سال گذشته رشد از نقطه نظر رشد جهانی آلومینیوم آبکاری عمدتا در چین و بقیه worldand #39؛ متمرکز است s تولید آلومینیوم آبکاری در گذشته اساسا پایدار در 24 میلیون تن.


منبع بیشتر ظرفیت تولید آلومینیوم آبکاری را بیش از حد، کلید است که دولت محلی هنوز اجرای مساوی و یا کاهش سیاست جایگزینی وزارت خانه هاي مربوطه به انجام کاری درباره ظرفیت جدید را پاسخگو و دیگر اقدامات Yan کنترل ظرفیت جدید تخفیف باید گفت. در همان زمان، برای پیاده سازی سیاست قیمت عادلانه متعلق به شبکه نیروگاه برق به اجرا با توجه به مفاد مختلف صندوق های متقابل یارانه.