اعتماد لیتیوم باتری دریایی بهترین منبع قدرت در بازار

- Jan 06, 2017-

قدرت خود ماجراهای دریایی با لیتیوم یون

Lithium Marine Batteriesوقتی youand #39; دوباره در دریا بسته باتری thatand #39; سبک ها و wonand #39 خواهید; t شما کم کردن سرعت. نگاه به batteriesto دریایی لیتیوم قدرت همه ماجراهای خود را در آب. باتری های لیتیوم دریایی شما را بالاترین کیفیت منبع انرژی برای پول خود را که آیا قایق youand #39؛ دوباره در یک قایق بادبانی یا ماهیگیری،.

هیچ کس می خواهد تا در دریا با یک باتری مرده دریایی گیر عمر باتری لیتیوم یون به شناور ماندن است. انتخاب باتری است که:

  • دو منظوره

  • تعمیر و نگهداری کم

  • بسیار با دوام

و وقتی که شما خرید باتری دریایی عمیق چرخه ساخته شده توسط RELiON youand #39؛ دوباره دریافتخدمات به مشتریان بینظیراز تیم ما از PowerPros گواهی.

عمر طولانی تر

لیتیم batteriesoften دریایی قایق آنها در حال نصب در دوام بیاورید. بر خلاف سرب باتری های اسید تنها 10 درصد از طول عمر باتری لیتیم معنی آنها اغلب باید جایگزین ارائه می دهد. با لیتیوم باتری های دریایی، شما موفق به دریافت بهترین ارزش برای سرمایه گذاری خود را.

شارژ سریع تر

هنگامی که شما انتخاب می کنید لیتیوم شارژ باتری دریایی خود را بسیار ساده تر است. باتری اسید سرب دریایی عمیق چرخه سه مرحله شارژ است. در مرحله اول باتری است آب گرفتگی با جریان. مرحله بعدی است جذب و در نهایت می آید شارژ قطره اي.

در عمل، بشقاب سرب سرب اسید باتری را قادر به جذب انرژی به اندازه کافی سریع باتری های آب گرفتگی شده است نیست. این مشکل برای باتری برای ورودی فعلی باعث می شود. در واقع بیش از نیمی از جريان به آتش کشیده کردن، پس از چند ساعت برای باتری شارژ به ظرفیت کامل طول می کشد.

باتری های لیتیوم دریایی باید دو مرحله شارژ: سیل و قطره. با ظرفیت به اتهام در بهره وری بالاتر باتری های لیتیوم را به کسری از زمان به اتهام.

آنچه که برای boaters چیست؟ شما قادر به بازگشت در آب سریعتر و صرف زمان کمتر در انتظار نشانه کامل باتری. پس از همه، شما نمی خواهید به از دست دادن صبح ماهیگیری چون سرب باتری های اسید را در نظر گرفتن ساعت را به اتهام.

وزن سبک تر

لیتیم batteriesare دریایی یک سوم وزن از سرب جایگزین اسید. این باعث می شود تفاوت عمده در قایق خود را بالا سرعت سوخت و راندمان. آیا شما در حال مسابقه قایق خود را یا شرکت در یک مسابقه ماهیگیری, بالاتر از سرعت بالا شما یک مزیت جدی می دهد.

هنگامی که باتری های سبک تر استفاده می کنند که مسابقه قایق نیز از سریع تر "holeshot" بهره مند شوند. به عبارت دیگر، آنها قادر به سرعت سریع تر کردن شروع خط. برخی از boaters برنده مسابقه براساس holeshot قوی به تنهایی, حتی اگر آنها زمان سپری شده کلی کندتر است.

باتری های لیتیوم یون سبک تر پیش نویس قایق خود را آسانتر به سفر از طریق آبهای کم عمق را کاهش می دهد. شما باید فرصت را به قایق خود را از طریق بخش های کم رودخانه امتداد لبه دریاچه و تا ساحل.

قدرت مداوم

از آنجا که باتری های لیتیوم-یون ولتاژ بالاتر خروجی از جایگزین های اسید سرب، آنها تحویل سازگار قدرت در سراسر دبی حفظ. منحنی سطح قدرت به شما می دهد که سرعت بیشتر در طول سفر قایقرانی.

شما نیز کمتر احتمال دارد به از دست دادن نیروی باتری در وسط سفر خود را. Batteriesoffer دریایی لیتیوم ظرفیت بالاتر قابل استفاده، به معنی شما دریافت بیشتر ساعت استفاده بین شارژ.

در زمین و یا در دریا, لیتیوم یون باتری رفتن به باتری راه حل برای برنامه های کاربردی با کارایی بالا تبدیل شدن. قایق خود را بالا و تقویت قابلیت های خود با انتخاب باتری لیتیوم دریایی. برای بهترین دریایی باتری موجود، تبدیل به RELiON.

برای همه از سفرهای خود در آب لیتیوم باتری شما را به مقصد خود اعتماد. اطلاعات بیشتر در مورد باتری های یون لیتیوم دریایی است OptimumNano در انبار با تماس با ما امروز.