هیچ حس واقعی حضور گرافن باتری وجود دارد

- Mar 03, 2017-

جدید انرژی صنعت خودرو، 2016 andquot; fiveandquot دوم است. ماشین الکتریکی در پایان سال است همچنین andquot; thirteenandquot; andquot ملی vehiclesandquot انرژی جدید; در آغاز سال تمرکز می کنند.


Chinaand #39; s خط تکنولوژی درایو الکتریکی خالص در سال 2009 رسما در سال 2012 منتشر شده است که ماه مارس، andquot وزارت علوم و فن آوری؛ fiveandquot دوم؛ andquot planandquot توسعه صنعت خودرو الکتریکی; رسماً پیشنهاد برای ایجاد andquot; driveandquot الکتریکی خالص; استراتژی تحول فن آوری، در همان زمان شورای دولتی andquot; انرژی و جدید انرژی صنعت خودرو توسعه طرح 2012-2020andquot صادر شده; همچنین این استراتژی را اعلام نمود.


درایو الکتریکی خالص واقعی صنعت در سال 2014، امسال سال اول صنعت خودرو انرژی جدید تبدیل شده است. تا سال 2015، توسعه وسایل نقلیه جدید انرژی برای رسیدن به رشد انفجاری. از ابتدای سال گذشته توسعه وسایل نقلیه الکتریکی تبدیل منطقی، به تدریج در کل آمده امروز, Chinaand #39; s توسعه ماشین الکتریکی در جامعه بین المللی موقعیت خاص ساخته شده است.


درایو الکتریکی خالص هدف استراتژیک سرب از طریق صنعتی شدن به ترویج توسعه کامل انواع وسایل نقلیه الکتریکی خودروهای برقی خالص است. Chinaand #39; s اول به منظور توسعه خالص درایو الکتریکی اتومبیل رانندگی توسعه صنعت باتری در صف مقدم جهان صنعت باتری رسیده رسیده worldand #39; s سطح کلی سه برتر در یکپارچگی زنجیره صنعت رتبه اول، است همچنین worldand #39; s سطح اول. Chinaand #39; s قدرت باتری صنعت زنجیره ای، به ویژه باتری مواد مانند مواد مثبت و منفی در بازار بین المللی سهم اول است.


به علاوه، به برق در andquot؛ سه fiveandquot; دوره، روند توسعه صنعت خودرو نیز شامل سبک و هوشمند. از سال 2015 به 2030 در مقیاس بلند مدت، برقی، سبک هوشمند بیشتر، از andquot; عمیقتر می خواهد threeandquot; به andquot؛ sixandquot؛ عمدتا در زمینه های زیر:


اول، ترکیب برق و انرژی کم کربن. کلید به کم کربن منبع برق به جهت توسعه انرژی های تجدید پذیر، برنامه ریزی شبکه هوشمند انرژی اینترنت برنامه ریزی و طرح توسعه هیدروژن ترکیب برق و انرژی بسیار نزدیک است و در حال ترکیب، خواهد بود وجود دارد باتری پیشرفته تر ظاهر می شود گرافن گرم خواهد شد.


تا کنون هیچ اهمیت واقعی باتری گرافن به نظر می رسد جز مربوطه زیادی، هیجان انگیز ترین تحقیقات اخیر Huawei در فن آوری باتری دستیابی به موفقیت بوده است. Huaweiand #39; s باتری تا سه فن آوری: یکی برای جلوگیری از تجزیه حرارتی فن آوری مواد افزودنی الکترولیت، دوم این است که بهبود ثبات حرارتی کاتد تکنولوژی مواد، سوم این است که با استفاده از گرافن بهبود باتری ظرفیت خنک کننده.


Huawei هدایت حرارتی بالا از گرافن برای سرمایش سریع باتری استفاده می کند. درجه حرارت بالا میرایی است دلیل مهم برای باتری میرایی Huaweiand #39; s سه فن آوری های اطراف حرارت ماده اجازه دادن به باتری به استفاده از افزایش دما 10 درجه افزایش قابل توجهی در عمر باتری را ساخته شده است.


با این حال، برای باتری قدرت فعلی نقش گرافن به عنوان مونو سدیم گلوتامات است افزودنی به جای مواد اصلی. اما فن آوری بی پایان است و اکنون زمینه علمی بحث در مورد استفاده از گرافن، چه دستیابی به موفقیت در آینده و در حال حاضر خواهد شد نه می تواند تصریح کند.


ترکیب برق و انرژی کم کربن نیز نیاز به تغییر از لحاظ شارژ. ترکیب electricization و کم carbonization را رسیدن دو طرفه جریان انرژی شارژ است نه فقط شارژ، قدرت می تواند از شبکه به ماشین الکتریکی، بلکه از ماشین الکتریکی را به شبکه. این امر مستلزم دستیابی به موفقیت در فناوری شارژ.


دوم، ترکیبی از سبک و ساخت محیط زیست. سبک وزن فقط برای انجام کاری را نور نیست، تمرکز خود را در ماشین الکتریکی و کل صنعت خودرو تولید نظر تغییر بزرگ است. این از نزدیک مربوط به وزارت صنایع و توسعه صنعت 4.0 ویژه هوشمند ساخت. مدل آینده فروش آنلاین سفارشی، قرار دادن سفارشات است. اگر استفاده از فیبر کربن، قبلی عمده فرآیندهای مختلف مجبور به تغییر مواد نیاز به توان بازیافت در تولید، تولید 3D چاپ نقش مهمی بازی کند. این نیاز گام بعد به توسعه، در حال حاضر تنها آغاز شده، و رشته توجه کافی نیست.


سوم، هوش باید همراه با شبکه. برخی از اتومبیل های اینترنت، تلفن تمام ویژگی ها در ماشین, اما با کنترل خودرو خود را ندارد بسیار. توسعه آینده شبکه هوشمند از طریق شبکه کنترل استفاده از داده های بزرگ آنلاین به استدلال خودرو تصمیم گیری خواهد شد. در حال حاضر با GPS هنوز رتبه دهی نشده است به طور کامل به carand #39; یکپارچه است s کنترل کل. بنابراین، توسعه آینده خودرو carand #39; s کنترل خودکار و از نزدیک با هم شبکه فن آوری شبکه هوشمند اصطلاح دست یابد.


توسعه شبکه های هوشمند بسیار امیدوار کننده است. در عصر شبکه هوشمند چین می کنند؟ در حال حاضر کارخانه ماشین می توانید سیستم خود را انجام دهید، شرکت اینترنت نیز می تواند repairer اما که خودرو و شرکت های اینترنتی های مزایا مربوطه ادغام مدل سوم بازی در این دو مدل آن مهمتر است.


به تلفن های هوشمند به عنوان مثال، سیستم عامل اندروز باز است، بسیاری از برنامه، نرم افزار می توانید در فروشگاه برای همه برای دانلود قرار داده شده. آیا ماشین آینده پلت فرم باز و پروتکل رابط استاندارد می تواند، به اشتراک گذاری برای شرکت های کوچک و متوسط در توسعه هوشمند ارائه باز می باشد. پس از همه اتومبیل های هوشمند نرم افزار نیاز بیشتر مردم به شرکت در زمینه های جامع را خواستار هستند و از طریق چنین بستر باز، تمام منابع را می توان یکپارچه، هر یک از آنها دارای تخصص در انجام کارهای خوب خود را.