افتخار 6 x نمی آی فون پرتره ترفند برای $250

- Jan 04, 2017-

مانندسلف خود، افتخار 6 x محکم است اما در غیر این صورت طراحی forgettable است. بدنه فلزی آن به انبوه به عنوان گوشی های متوسط کمی گرانتر از Huawei است،OnePlus,ZTEوLeEco، آن را احساس حق بیمه کمتر. با این حال، itand #39; s بسیار سبک وزن، کمی منحنی بدن باعث می شود برای گرفتن خوب.

افتخار 6xand #39; s 5.5 اینچ کامل HD IPS صفحه نمایش isnand #39; t به عنوان غنی یا اشباع به عنوان چه youand #39; ه پیدا کردن تلفن کمی pricier اما آن کار می کند. تصاویر و فیلم ها را روشن نگاه کنید; شعله نارنجی و Spidermanand #39; s لباس آبی و قرمز رنگی در تریلر شدبازگشت به خانه. با این حال، Iand #39; پیروزی بدست می--و حتی ترجیح می دهم--سیاه پوستان عمیق تر کنتراست بالاتر و رنگ punchier بر روی دستگاه های بالاتر پایان. 6xand #39; s صفحه نمایش نیز سخت است برای دیدن در نور مستقیم خورشید از آن خروجی حداکثر nits 300 نسبتا کم است. $ 250، هر چند، phoneand #39; s صفحه نمایش isnand #39; t ارزش شکایت.

چیزی است که ارزش griping در مورد، هر چند، 6xand افتخار است #39; نرم افزار ها منسوخ شده. افتخار 6 x خواهد شد کشتی با نسخه 4.1 قدیمی companyand #39; s EMUI روکش بیش از باد صبا 6.0 اندیشه. این بدان معنی است شما wonand #39; گزینه ای برای فعال کردن کشو app است که جزای EMUI یا حقه باز تنظیمات رابط 5.0 EMUI جدید در دستگاه های مانند ارائه می دهد که دریافتهمسر Huawei 9. افتخار این است که بروز رسانی به آندروید N و EMUI 5.0 در اوایل سال جاری، هر چند، بنابراین شما wonand #39 خواهد رسید وعده; t باید بیش از حد طولانی نگه دارید.

این شرکت همچنین گفت: پس از آن ممکن است کمی متفاوت از عطر و طعم در Huawei مارک دستگاه های ارائه شده آن نسخه EMUI 5.0 خواهد شد به طور خاص برای بازار ایالات متحده مناسب. شما andquot جدید; چشم comfortandquot را بدست می آورید؛ حالت دست کم که حذف نور آبی از روی صفحه نمایش. علاوه بر این، نرم افزار شامل گزینه ای برای قفل کردن محتوای خاص با اثر انگشت خود را.

حال برای weand دلیل اصلی #39؛ دوباره دنبال حتی در افتخار 6 x: تلفن $250 دو دوربین را می توانید راه اندازی thatand #39; s زباله نه مطلق است؟ پاسخ and#39;yes.and#39 بطور دلپذیر شگفت آور است. افتخار 6 x است 12 مگاپیکسل حسگر RGB و 2 مگاپیکسلی یکی تک رنگ برای فعال کردن حالت دیافراگم گسترده ای شبیه به آی فون پلاس 7 و 9 همسر Huawei.

با این تنظیمات شما می توانید پس زمینه نرم و تار در حالی که موضوع خود را در تمرکز. در واقع به قول افتخار که شما می توانید andquot؛ bokeh تمام dayandquot;. اگر چه آن نیاز به برخی از نکته بینی در طول آزمایش من، این خوب، کار می کرد. موضوع خود را به گرفتن حداقل یک سوم از پیش زمینه برای اثر به نگاه خوب است. شما همچنین می توانید مقدار تاری خواهید در تصویر با یک دیافراگم اصطلاح تنظیم تنظیم. Youand #39؛ دوباره واقعا تغییر لنز باز؛ youand #39؛ دوباره تنها با استفاده از نرم افزار به تقلید اثر youand #39; د دریافت از تغییر دیافراگم فیزیکی واقعی در دوربین های معمولی.

عکس گرفته شده با دیافراگم گسترده نحوه فعال به افتخار 6 x.

تصاویر بدون اثر دیافراگم های گسترده ای از جمله selfies با دوربین 8 مگاپیکسلی در جلو به طور کلی رنگی، رنگی با دقت و تیز شد. اما theyand #39؛ دوباره نه به چشم نواز به عنوان کسانی که با دیافراگم گسترده و فعال، بنابراین Iand #39; د این قابلیت روشن نگه داشتن.

مانند 9 همسر افتخار 6 x شده است توسط شرکت مادر Huaweiand #39; s Kirin پردازنده. اما افتخار با استفاده از قدرت کمتری octa هسته پردازشگر Kirin 655. آن است 3 گیگابایت RAM و 32GB حافظه پردازنده, که شما می توانید به 128 GB از طریق اسلات گسترش. متاسفانه، واحد ما دریافت نرم افزار که معیار ممانعت، پس حال ما werenand #39; t قادر به تست آن اما دستگاه احساس پاسخگو به طور کلی. با این حال، این قطعا doesnand #39; t احساس 9 همسر یا OnePlus تی 3 به عنوان صاف یا پر از وزوز برخی از تاخیر کوچک در سوئیچینگ بین برنامه ها و راه اندازی گالری متوجه شدم که من wouldnand #39; t تجربه در تلفن بالاتر پایان.

افتخار نیز 3، 340mAh باتری به 6 x روز امیدوار کننده 2.2 از آب با استفاده متوسط و 1.5 روز استفاده سنگین می گرفتند. اگر آن ادعا درست نگه, 6 x قادر به زنده ماندن روز کامل بدون نیاز به زنجیر اعمال شود خروجی باید بود.

بر اساس چه Iand #39; و دیده تا کنون، افتخار 6xand #39; s بزرگترین جاذبه است شگفت آور خوب دو دوربین و حالت دیافراگم های گسترده آن. پس از نرم افزار خود را به روز می شود تلفن ساده تر برای استفاده و کاربردی تر از آن، باید. مانند تلفن های بیشتر را کلیک کنید برای آمدن به ایالات متحده از خارج از کشور افتخار 6 x کار تنها در حامل GSM مانند ATandamp; T و T-Mobile (با عرض پوزش، مشترکین با حداکثر سرعت دویدن و ورایزون). افتخار بدیهی است اولین شرکت راه اندازی دوربین های دو در این قیمت است، اما ارائه wonand #39; آخرین به روز رسانی برای انجام این کار می شود. Iand #39؛ هنوز شک و تردید است که گوشی زیر - 300 دلار می تواند تصاویر است که به خوبی به عنوان کسانی گرفته شده تحویل مترآی فون 7 به همراه، اما این دست کم اجازه می دهد کسانی که با بودجه تنگ تر بر روي عکس های خود را برای رسیدن به.

افتخار 6 x داشته باشد از ژانویه 4 در دسترس در ایالات متحده برای 250 دلار و اروپا برای £224.99. کسانی که در امریکا به آن می توانید برای 200 دلار در یکی از چهار فروش فلش که گوشی باعث می شود مقدار زیادی بهتر.

ادگار آلوارز به این گزارش کمک کرده.

کلیک کنیداینجابه عقب بر آخرین اخبار از CES یدلایمخیرات 2017.