آینده اختلاف باتری: چه نوع فن آوری جدید به ميدان خواهد آمد؟

- Feb 25, 2017-

چرا باتری مهم است

باتری خوب نیاز به چند نیازهای اما دو نکته ضروری است که وجود دارد: قابلیت اطمینان و ارزان.

andquot; بزرگترین مشکل با باطری، andquot هزینه است; گفت: اریک Rohlfing، معاون پیشرفته پژوهش برنامه انرژی (ARPA-الکترونیک)، که مسئول شناسایی و بودجه جلو andamp تحقیق; پروژه های توسعه در ما وزارت انرژی. ) در بررسی 2012 آمریکا به طور متوسط مایل به خرج کردن حدود 13 دلار در ماه به منظور اطمینان حاصل شود که کل ایالات متحده تامین برق مبتنی بر انرژی های تجدید پذیر است. بنابراین، باتری نه قابل توجهی peopleand افزایش می توانید #39; s هزینه های برق.

برای بخش سودمندی بدان معنی است که هزینه سیستم ذخیره سازی انرژی در سطح شبکه انتقال 100 دلار در هر کیلووات ساعت تجاوز می. چون ميخواهم رئیس جمهور آمریکا در سال 2009 ARPA-الکترونیک مجموع 85 میلیون دلار به توسعه باتری جدید است که رسیدن به این هدف سرمایه گذاری کرده است.

andquot; مردم می گویند Iand #39; m crazy.andquot; با توجه به andquot; Electricityandquot; تحقیقات باتری برقی خودرو منتشر شده از تولد نزدیک به 700 دلار در هر کیلووات ساعت هزینه صنعت شده است شکل مقصد پوچی به سادگی کم است. لو Erfen گفت: در حال حاضر، اگر چه هنوز هم نه می توان بدست آمده اما 100 دلار در هر کیلووات ساعت است industryand #39; s استاندارد هدف. اگر شما می توانید این شکل زیر، سپس شما نه تنها بسیار رقابتی است - شما می توانید همه چیز را برنده شوید.

این است که بگوییم باتری است که در بازار به نفع خود می تواند اینگونه باشد: سیستم های انرژی پاک تر، قابل اطمینان تر است که نه وابسته به سوخت های فسیلی و قوی تر شروع.

هر بار که شما سوئیچ نور نوسان، شما باید دسترسی به شبکه بزرگ خفا: انتقال شبکه است. در جایی در انتهای دیگر خط انتقال فشار قوی برق را به خانه خود را ارائه می شود، نیروگاه برق (که ممکن است سوزاندن زغال سنگ، یا با استفاده از گاز طبیعی به طور فزاینده ای محبوب) تولید برق به جای شما و دیگران که فقط تا برق استفاده می شود

قدرت شبکه ما در هر زمان نیاز به دقت - حفظ شود چه حد قدرت و یا خیلی کم قدرت، مشکلات می شود. اپراتور شبکه نظارت دقیق و پیش بینی نیاز به منظور تعيين قدرت چقدر باید در هر ساعت و یا حتی در هر دقیقه از کارخانه تولید. اما گاهی اوقات آنها که نیاز به نیروگاه را به موقع تنظیم به تعادل قدرت را تشکیل می دهند، اشتباه است.

بنابراین ما به ندرت متوجه تغییر در قدرت و یا کمیت خوشبختانه برای ما، شبکه سیستم اتصال بزرگ است. فکر می کنم در مورد تفاوت بین پله به سطل و پله به اقیانوس. در سیستم های کوچک، تعادل بین عرضه و تقاضا تغییر آشکار هستند - سطل آب سرریز خواهد شد. اما چون شبکه بسیار بزرگ است-مانند اقیانوس - تغییرات معمولا از آگاه نیست. تنها زمانی که مشکل نسبتا بزرگ است چون خاموش چراغ های اطراف ما، توجه به خواهد شد.

انرژی های تجدید پذیر کمتر قابل کنترل از زغال یا اخراج گاز نیروگاه - اگر مردم ناگهان تقاضا افزایش یافت، شما برق به نیروگاه های خورشیدی بسازیم. انرژی خورشیدی به اوج خود رسید در طول روز, در آن تغییرات را به دلیل ابرها تغییر دهید شب ناپدید می شوند. باد حتی بیشتر غیر قابل پیش بینی است. اگر شبکه بیش از حد بسیاری از جمله پدیده های متناوب، توازن قدرت عرضه و تقاضاي دشواری افزایش می دهد، قطع برق مکرر می شود.

ذخیره انرژی راه حل امن است. اگر شما می توانید بیش از حد انرژی در جایی ذخیره و سپس عصاره آن را از جایی که شما آن را عرضه دوباره، می توانید انرژی های تجدید پذیر انرژی بیشتری را استفاده کنید حتی اگر هوا روشن است و باد نمی وزد در علاوه بر این، چون باتری اجازه می دهد تا مختلف جوامع و مناطق به منبع تغذیه خود را مدیریت شبکه خود را پایدار تر و موثر، تبدیل خواهد شد. ما در حال گرفتن بزرگتر و جامد معلق زیرساخت قدرت بیش از حد رفتن خواهد شد. شما می توانید برق در ساعات اوج، آن را در باتری ذخیره، و استفاده از آن هنگامی که شما به آن نیاز دارید. در این راه به روی سطح پخش کردن خطوط جدید در مناطق که در آن خطوط انتقال موجود است نزدیک به ظرفیت انتقال حداکثر ندارید.

به این ترتیب سطل می شوند بیشتر شبیه به اقیانوس. یعنی نسل برق - حداقل نظری - و برق پراکنده تر است استفاده از انرژی های تجدید پذیر در حال افزایش است و تکیه بر نیروگاه مقیاس بزرگ سوزاندن سوخت های فسیلی کاهش می یابد.

این باتری چنین چیزهایی بسیار مهم است.