وضعیت آینده بازار ترسناک 5 تقاضا بزرگ بازار توسعه قانون قابل توجه است

- Jan 10, 2017-

2016-7-9 دسامبر-مهندسی لیتیوم تقدیر برقی وسایل نقلیه در هتل رویال شنژن چین بزرگ افتتاح خواهد شد. نشست سالانه به عنوان پایان رویداد زنجیره صنعت خودرو انرژی جدید به هم بیش از 300 شرکت انرژی های جدید و لیتیوم اتومبیل شرکت بیش از 700 نخبگان صنعت جذب.


9، مهندس ارشد ماشین الکتریکی ویژه رئیس Jinlong نانجینگ هوانگ Hongsheng، بنیانگذار ningde نیروی دوران Zeng Yuqun Guoxuan رئیس جمهور با تکنولوژی بالا نیش Jianhua Changan جدید انرژی مدیر کل یونگ رن، Beiqi گروه جدید انستيتو تحقيقات Ronghui اتومبیل های آینده) خواهد شد ویژه رئیس جمهور Kejian وانگ و دیگر مهمان میدانی و صنعت بزرگ Qi پرده برداری 2016 مهندسی وسایل نقلیه الکتریکی.
Ningde نیروی دوران بنیانگذار Zeng Yuqun


ظهر آقای Zeng Yuqun بنیانگذار ningde نیروی بار خود را بیان و سخنرانی در مراسم اختتامیه عنوان andquot; Intelligenceandquot هوشمند تحویل;.


تاسیس شده توسط آقای Zeng Yuqun و رهبری ningde نیروی عصر تبدیل شده است Chinaand #39; s پیشرو شرکت صنعت برق باتری، باتری داخلی کسب و کار معیار و مدل, با تکنولوژی پیشرفته و با کیفیت از ماشین با نام تجاری خارجی بالا پایان سنین تمام شدن Chinaand #39 ثانیه اول موفق به بالا پایان علامت های تجاری خارجی تامین باتری سیستم شرکت.


در حال حاضر Chinaand #39; s جدید انرژی خودرو سیاست تنظیم، کمک هزینه کاهش قابل توجهی در وضعیت ترسناک Zeng Yuqun لیتیوم افسانه صنعت در این زمینه در سراسر صنعت, تکامل بازار قرار دارند جلو عمیق و نافذ نظر.


Zeng Yuqun فراخوانده ابتدا توسعه Chinaand #39; s جدید انرژی صنعت خودرو تا کنون اولیه شروع از مشکل به تدریج روشن از اواخر توسعه تا کنون، هنوز هم وجود دارد مسائل و مشکلات مختلف. او معتقد است که آینده این صنعت وجود روز بسیار دشوار برای واقعا رفتن به بازار است که ثبات واقعی.


andquot; سال این وضعیت و رقابت جدی تر ممکن است andquot; Zeng Yuqun با صراحت، andquot این زمان بسیاری از مشتریان در حال برنامه ریزی آینده yearand #39; s برنامه تولید، به خصوص اتوبوس کارخانه باتری شاخص های فنی و ایمنی، هزینه کنترل مورد نیاز تبدیل به واضح تر چون سیاست ملی مقررات شرکت و محصول مورد نیاز در تنگ تر، در حالی که یارانه به تدریج کاهش خواهد یافت.


برای روند آینده بازار Zeng Yuqun توسعه آینده 5 اشاره کرد که عمده نیازهای بازار قابل توجه است.


اولین خودروهای برقی مینی، از سال آینده استفاده اصلی خودروهای برقی میکرو باتری های سرب را به جای باتری لیتیوم انتظار می رود به دلیل کاهش قیمت باتری لیتیوم جایگزینی نسبتا آسان به است.


دوم است وسیله نقلیه تجاری + لجستیک خودرو. ظرفیت تولید باتری های آینده ممکن است اضافه، ما به دنبال راه خروج، خودروهای تجاری و تدارکات بازار خودرو، آستانه نسبتا کم است، زمان تایید بازار خودرو کوتاه است، این نرم افزار یک راه تبدیل خواهد شد.


سوم خودروهای سواری داخلی است، انرژی خود با نام تجاری جدید مسافر خواهد بود سال آینده وجود وقوع دوره توسعه زمینه کسب و کار باتری یک فرصت است اما در حالی که وجود دارد 2-3 سال از تایید شرکت های باتری مورد نیاز بالاتر است.


چهارم چین و خارجی سرمایه گذاری مشترک تجاری قیمت خودرو، بازار سخت تر، این شرکت در بازار چینی است اساسا رهبری توسط موسسه پژوهشی مانند فولکس واگن و ب ام و، فولکس واگن آزمایشگاهی خارجی ارزیابی می کنید و سپس بازگشت به زمان تولید انبوه دیگر، سرمایه گذاری مشترک را در 2019 و 2020 متمرکز یا طوری است.


پنجم کسانی جدید از جمله شرکت های اینترنتی و یا دیگر سرمایه در حال ظهور است. اگر چه جدید را وارد کنید، اما بسیاری از تجربه ماشین وجود دارد. هدف آنها این است که قادر به راه اندازی محصول در سال 2018.


andquot; بنابراین، برای کسب و کار باتری زمانی که متخصص در چه market.andquot لازم برای توسعه چندین بازار گره به زمان طرح و توسعه است؛ گفت Zeng Yuqun.

برای آینده بازار خودرو جدید انرژی در مقیاس Zeng Yuqun گفت اخیرا با اروپا و آمریکا ارتباط گانگستر ماشین ماشین ژاپنی است هدف خود را به اتومبیل های برقی ۲۰۲۰ یا بیشتر در مورد بدون یارانه و قیمت سوخت وسایل نقلیه مسطح بودند این قضیه برق خودرو می تواند دستیابی به 50% جايگزينى سوخت وسایل نقلیه.


andquot; این نشان می دهد که روند تقاضا در بازار بسیار بزرگ، از طریق تلاش های ما قادر به کاهش قیمت این سطح 50% یا 80% از ماشین سنتی vehicles.andquot برقی می توان با جایگزین;


به نظر او آن را چند سال از کار سخت، این صنعت باید با هم کار کنند در پایین دست.