بزرگترین, عجیبترین "باتری"

- Jun 05, 2017-

این سوال است که مخترعان را دهه مقابله شده است. هیچ کس یخچال یا بیمارستان، هنگامی که نیاز به تعمیرات موج تقاضا یا نیروگاه برق رفتن به گردش می خواهد.

این معلوم می شود مساله شگفت آور روی حیله و تزویر برای پاسخ به. امروز، با افزایش انرژی سبز منابع مانند خورشیدی و باد، نیاز به ذخیره سازی انرژی در مقیاس صنعتی همیشه حیاتی برای اطمینان از قدرت حتی پس از غروب آفتاب وجود دارد و یا می میرد و نسیم شدن است.

معمولا (ولی نه همیشه) هنوز هم بیش از حد غیر عملی به رشته با هم به اندازه کافی باطری سنتی — کسانی شده توسط واکنش های شیمیایی مانند آنهایی که در هشدار دهنده دود و Teslas — برای انجام کار. در عوض، با نبوغ قابل توجه تکنسین های انبوهی از نیروهای فیزیکی و مانند دما، اصطکاک جاذبه و اینرسی برای حفظ انرژی برای انتشار بعد قفل شده متکی است.

چرا در ویلز قدرت شرکت مهندسی دریاچه ویژه در قله کوه. و در آلمان زیر زمین پمپ ابزار غار پر از هوای فشرده. اینجا چگونه آن و دیگر سیستم های — در استفاده امروز — کار.

ادامه مطلب داستان اصلی


ادامه مطلب داستان اصلی

عکس

هوای فشرده در غار

در 1970s، ابزار آلمانی می خواستم برای ساخت کارخانه ذخیره سازی انعطاف پذیر است که می تواند به قله های ناگهانی در تقاضای برق، از گیاهان معمولی خود پاسخ — زغال سنگ عمدتا — به شماره گیری طراحی شده بودند بالا یا پایین به سرعت.

این زمین پر از تپه مورد نیاز برای نیروگاه برق آبی است که بسیار سریع شروع می زمانی که موج تقاضا را نداشته باشند. اما در اینجا آنچه انجام آن را ندارید: رسوبات نمک باستان، زیر زمینی.

وام گرفتن از روش معمول مورد استفاده برای ذخیره گاز طبیعی و نفت در اعماق زمین آن آب به تخت نمک به نمک حل شده و ایجاد دو غار حدود نیم مایل زیر زمینه های گیاهی در Huntorf مبتنی است. گیاهی است که در سال 1978، با استفاده از برق از شبکه، دلیل تقاضای کم برای فشرده سازی و ذخیره هوا در غارها نمک هنگام ارزان است.

زمانی که تقاضای برق موج, سپس موتور هوا به سطح و به سیستم احتراق جایی که آن را می سوزاند گاز است که چرخش یک توربین برای تولید برق هل می دهد. هوا فشرده سازی اجازه می دهد تا آن را برای رساندن اکسیژن بیشتری به توربین های آنها را کارآمد تر ساخت.

گیاهی شبیه باز در سال 1991 در مک اینتاش، آلاباما چندین شرکت انرژی عمدتا در ایالات متحده و اروپا, استخراج رسوبات نمک خود را برای ذخیره سازی نیز در حال بررسی.


ادامه مطلب داستان اصلی

عکس

نمک مذاب برای اشعه های خورشید را Stockpile

کردن در کویر تونوپا Nev.، حدود 200 مایلی شمال غربی لاس وگاس مارپیچ عظیم آینه بتن برج تقریبا 55 داستان بلند احاطه کرده است. صدر با 100 پا مبدل حرارتی لوله های تشکیل شده اثر از برخی از مراسم عرفانی بت پرست اما هلال تپه های تاسیسات انرژی خورشیدی ندارد.

آيا جهان اول تمرکز سودمند مقیاسانرژی خورشیدیگیاهی است که با استفاده از نمک بسیار گرم به گسترش استفاده از انرژی خورشیدی در غروب آفتاب راه گذشته.

به جای استفاده از پانل های خورشیدی برای تولید برق، کارخانه بیش 10,300 آینه بیلبورد اندازه است که حرارت خورشید را در مبدل های حرارتی، ذوب شدن نمک به میلیون گالن مایع 1050 درجه است که ذخیره می شود تا برق مورد نیاز است. نمک که در دماهای بالاتر از سایر مایعات مانند آب مایع می تواند باقی بماند، سپس از طریق یک سیستم مولد بخار است که درایوهای توربین تولید برق به اندازه کافی برای 75000 خانه برای مدت 10 ساعت غروب آفتاب گذشته جریان--اجازه می دهد در اصل خورشید به درخشش در شب.


ادامه مطلب داستان اصلی

عکس

چرخ نخ ریسی است که قدرت یک جرثقیل

در جزیره کودیاک آلاسکا تعاونی برق محلی درخواست غیر معمول از شرکت حمل و نقل پورت عمل کردم: این جرثقیل برقی نصب کند?

شرکت جرثقیل های دیزلی پیری آن جایگزین با جدید، و یکی از سریع تر، برق می خواستم. آن قادر خواهند بود برای سرویس کشتی های بزرگتر و بالاتر دسته کانتینر حمل و نقل عملیات کارآمد تر ساخت.

در ابتدا، ابزار balked. جرثقیل قدرتمند نیاز دارید تا مقدار زیادی از برق به طور خلاصه خورد بترکد. شبکه محلی واقعا که مسئولیت رسیدگی به مجموعه بود.

اما پس از مطالعه پیشنهاد و راه حل های بالقوه آن به حل و فصل در چرخ لنگر که روتور در حال چرخش در خلاء به عنوان یک موتور و ژنراتور استفاده می کند. عامل از سال 2015، سیستم با استفاده از شبکه برق به سرعت فليوهيلس که حفظ سرعت خود را از طریق اینرسی. هنگامی که آسانسور جرثقیل سیستم حرکت روتور را به برق تبدیل می کند. و هنگامی که جرثقیل را کاهش می دهد, آن فليوهيلس شارژ تغذیه قدرت بازگشت به آنها را دوباره سرعت.

نصب و راه اندازی نیز کمک می کند شرکت برق تعادل انرژی نوسانات در شبکه از توربین های بادی آن که حدود یک چهارم از جزيره.