آژانس انتظار دارد که قیمت های کبالت به ادامه افزایش

- Feb 23, 2017-

andquot؛ در بعد از ظهر، عصر روز 22، خبرنگار تماس Huayou کبالت سبز و Jinchuan گروه سه، و غیره. Countryand #39; بزرگترین تولید کننده کبالت, فروش departmentand #39؛ در s s پاسخ کاملا سازگار است تمام andquot؛ از stock.andquot;

تامین کنندگان سه برای جلوگیری از قیمت کبالت قیمت هنوز هم دو برابر شده andquot; محموله مشکل findandquot;

در گذشته سه یا چهار ماه زمان کبالت قیمت تقریبا دو برابر شده است. و درمان سایر انواع سیمان و دیگر تفاوت در تفاوت و محتاط کاملا متفاوت کارگزاری سازمان هستند تقریبا همه انتظار می رود به افزایش بیشتر قیمت های کبالت، andquot؛ عوامل قیمت حمایت بیش از حد, کمیاب, تنگ عرضه و تقاضا، الیگارشی، گونه های کوچک آسان است به حدس و گمان، و همچنین وضعیت فعلی کنگو andquot و غیره؛ کارگزاری محقق به تجزیه و تحلیل گزارش وجود دارد.

Andquot جمعی تولید کنندگان عمده سه؛ تمایلی به sellandquot;

andquot; تصور می شود اما هنوز انتظار افزایش سریع! andquot; فوجیان، بزرگ جدید انرژی باتری سازندگان مدیر خرید به خبرنگار.

بر اساس آمار در تاریخ 13 فوریه 2017 قیمت مرجع فلزی کبالت 377,000 یوان در هر تن چهار ماه پیش, 22 اكتبر سال 2016 پیشنهاد فلزی کبالت در 22 میلیون در طول دوره است و یا بیش از 70 درصد. 1 فوریه سال جاری قیمت فلز کبالت 295,000 یوان در هر تن است، این ماه حدود 25 درصد افزایش یافته است.

حتی اگر قیمت به شدت افزایش یافته است اما عرضه محصولات کبالت هنوز زمان بسیار است.

بعد از ظهر 22 این خبرنگار تماس واحد فروش Huayou کبالت, دیگر پاسخ، کبالت اکسید, اکسید کبالت و دیگر محصولات را به همه پیشنهاد andquot متوقف; خارج از بورس، به حالت تعلیق offer.andquot; andquot; چگونه می توانید کالا? andquot; andquot; بدون کالا در حال حاضر وجود دارد. andquot;

کبالت Huayou یکی از بزرگترین تامین کنندگان کبالت در چین است. گرمی، کبالت Huayou، Jinchuan گروه، سه بازار اشغال نیمی از کشور است.

andquot; ما نمی توان گفت که کاملا خارج از بورس، اما itand در حال حاضر #39; s قطعا موضوع ازرییس اول و سپس weand #39؛ دوباره رفتن به آن کشتی again.andquot; سبز است همچنین یکی از بزرگترین تامین کنندگان کبالت در کشور، و در سال 2016، تولید فلز کبالت 10000 تن رسیده، کبالت بشقاب درآمد به حساب برای حدود نیمی از companyand #39; s کل درآمد.

پاسخ Jinchuan گروه فروش این شرکت در حال حاضر تنها تعداد کمی از همکاری های دراز مدت تامین تولید کنندگان است، فروش را متوقف کرده است. Jinchuan است کبالت سنتی صنعت بزرگ برادر نشسته در Chinaand #39; s منابع سنگ معدن کبالت تنها با کیفیت بالا. آن است که ذکر groupand #39; s شرکت Jinchuan تکنولوژی در سه صفحه جدید ذکر شده اما IPO لیست مشاوره راه اندازی شد. واژگونی عرضه و تقاضا برای تحریک کوتاه - مدت خروش

دو سال اول نیز به طور کامل کبالت، چرا ناگهان آنقدر تنگ فروش?

andquot; عرضه و تقاضا وضعیت معکوس شده! andquot; شرکت فقط در کبالت فهرست شرکت ها برای تکمیل تحقیقات محقق کارگزار به خبرنگار، بازار پیش بینی کرده بودند این سال (2017) عرضه سنگ معدن کبالت کمیاب داشته باشد، پس از جشنواره بهار باتری سه تایی از رشد انفجاری با کمبود این بدتر.

آن را درک است که صنعت باتری لیتیوم فعلی برنامه بزرگترین کبالت در کشور اعلام کرد نسخه جدیدی از وسایل نقلیه جدید انرژی پس از قانون یارانه به دست آوردن کوتاه مدت این یارانه های پایان بالا انبار باتری چگالی انرژی مورد نیاز، سه تایی مسیر به سرعت محبوب است که منجر به کسب و کار باتری نیکل، کبالت و سایر مواد سه گانه در نیازهای اساسی کوچک فلزات برای افزایش.

فروشندگان بر این اساس پیش بینی که جهانی انرژی خودروهای جدید در سال 2020، مطالبه کبالت 35,600 تن فلز معادل، نسبت به رشد 2015 10 بار تقاضا برای کل کبالت حدود 150000 تن برسد خواهد رسید. حتی اگر طرف عرضه سالانه نرخ رشد 7% فاصله عرضه و تقاضا همچنان بالاست 2015 کبالت جهانی تامین مواد اولیه مورد 110.000 تن فلزات است.

Huachuang اوراق بهادار در آخرین گزارش تحقیقات در 2017 کبالت در فاصله 4000 تن تا 5000 تن ظاهر می شود.

آژانس انتظار دارد که قیمت های کبالت به ادامه افزایش

هم وجود دارد برخی از خودی صنعت بر این باورند که افزایش در قیمت های کبالت است پایدار کاهش پس از ارتجاعی گشودند. بر اساس گزارش، از بحران مالی 2008 قیمت کبالت از وقتی بالاترین پایین تر، بوده است 860,000 / سقوط قیمت تن به کمتر از 200.000 / تن سطح رکود طولانی برای بسیاری از شرکت ها در صنعت و ضرر و زیان و یا حتی کردن.

اما تعدادی از سازمان های حرفه ای هستند قویا بر این باورند که این دوره افزایش قیمت های کبالت نه تنها، مانند Antaike، این دوباره بجای اول برگشتن ممکن است تابع چین غیر آهنی فلزات صنعت انجمن ارائه دهندگان خدمات مشاوره از سال گذشته ادامه انتشار کبالت صعودی گزارش پژوهش است, و که در موجودی کامل پس از قيمت کبالت در انتظار می رود برای ادامه افزایش قیمت.

دلیل مهم برای افزایش حمایت که خاصیت ارتجاعی عملكرد کبالت در مقایسه با تقاضای رو به رشد سریع نه محدود است. بنا به گزارش ها، به عنوان همراه سنگ، مس و نیکل کبالت محتوا در طبیعت بسیار کم، مس قیمت همچنان کاهش ساخت کبالت عرضه سنگ نیز مجبور کوچک است. در چند سال گذشته تامین کننده سنتی کبالت، منابع اروپایی و اسیایی بندر آزاد در درجات مختلفی از خاموش کردن و برش پدیده ظاهر می تواند باشد. علاوه بر این، تاثیر کار کودکان و محدودیت شرایط استقرار را برای 50 درصد از عرضه جهانی کبالت کنگو (طلا) نیز خاموش کردن دست ساز معدن, حسابداری منجر به کاهش عرضه حدود 10000 تن.

علاوه بر این، سنگ معدن کبالت منابع غلظت بسیار بالا است worldand #39; s تولید کنندگان برتر کبالت شش کل تولید جهانی سهم بیش از 60%، غول قدرت قیمت گذاری قوی است.