تسلا Powerwall: بررسی کامل

- Aug 29, 2017-

در سال 2015، تسلا موتورز خودروساز مناظر خود را در بازار ذخیره سازی انرژی صفحه اصلی تنظیم و اعلام کرد راه اندازی از آنباتری های خانگی، Powerwall تسلا.

در گذشته، تسلا موتورز برای ساخت خودروهای الکتریکی با کیفیت بالا و همچنین برای توانایی خود را به reimagine و rebrand با موفقیت فن آوری های موجود همواره ستایش شده. در حالی که اتومبیل تسلا در بازار خودرو الکتریکی قرن 21 حیات، در واقع اولین اتومبیل های برقی بیش از صد سال قبل اختراع شد.

تسلا را تغیر میدهند از باتری استفاده های مسکونی با میراث خود را از reimagining محصولات موجود است. Powerwall تسلا اولین بار در تاریخ، صاحب خانه هر روز واقعا هیجان زده در مورد پتانسیل ذخیره سازی انرژی در خانه خود هستند را نمایندگی می کند.

Powerwall تسلا چیست؟

تسلا Powerwall توصیف به عنوان "قابل شارژ لیتیوم یون باتری با کنترل حرارتی مایعات."  این یکی از معدود استشرکت در بازار ذخیره سازی انرژی مسکونی که باتری های مقیاس کوچک برای ذخیره سازی انرژی صفحه اصلی. Powerwall نسل اول راه اندازی در آوریل تا سال 2015 و 2.0 به روز شده Powerwall در اكتبر سال 2016 اعلام شد. Powerwall 2.0 در 5500 دلار قیمت دارد.

تسلا باطری جفت شدن ایده آل برای سیستم های پانل های خورشیدی، به خصوص در مورد پروژه های خارج از شبکه که در آن صاحب خانه نیاز و یا می خواهید برای تبدیل شدن به طور کامل مستقل از ابزار آنها هستند. راه حل انرژی خورشیدی ذخیره سازی مانند Powerwall تسلا اجازه می دهد تا شما را برای حفظ قدرت پایدار در طول روز یا شب. اما چه کند ویک باتری اندازه گیری برابر همهدیگرذخیره سازی انرژی صفحه اصلیگزینه های? در خواندن برای اطلاعات بیشتر در مورد Powerwall تسلا است هزینه، تکنولوژی و ضمانت.


ویک باتری چگونه کار می کند؟

تسلا و carmakers برقی دیگر مقدار قابل توجهی از زمان و پول به توسعه فن آوری باتری طولانی مدت سرمایه گذاری کرده اند. نگرانی پایدار از رگه های آمریکایی است که وسایل نقلیه الکتریکی به اندازه کافی شارژ را نگه نمی, و که آنها چپ می تواند در کنار جاده ای در نتیجه رشته. در حالی که تحقیق ویک فن آوری باتری ابتدا در بازار خودرو متمرکز بود، برای تولید باتری تسلا برای استفاده در منزل یکی دیگر از راه برای شركت به اختراعات موجود خود را به بازار است.

با دیگر محصولات ذخیره سازی انرژی باتری تسلا برای استفاده روزمره در خانه خود را به اندازه و معمولا با یک خانه زوجسیستم پانل های خورشیدی. وقتی خود پانل های خورشیدی تولید برق بیشتر از شما می توانید در خانه خود استفاده کنید، بیش از حد ذخیره شده در باتری به جای فرستاده به شبکه. هنگامی که پانل های خود قادر به تولید برق به اندازه کافی نیست، پس شما برق ذخیره شده در Powerwall خود را به جای نیاز به خرید آن را از ابزار خود را استفاده کنید.

به طور معمول، این فرآیند اتفاق می افتد در طی روز: هنگامی که خورشید در آسمان در بالا است و خود پانل های خورشیدی تولید برق بیشتر از شما می توانید استفاده کنید، انرژی مازاد در Powerwall تسلا ذخیره می شود. خورشید پایین می رود و تولید پانل های خورشیدی خود را کاهش می دهد، شما را در برق است که شما ذخیره شده در طول پر آفتاب ترین بخشی از روز قرعه کشی. اساسا، کمک Powerwall شما تعادل تولید برق و استفاده در طی روز.

چه گارانتی تسلا Powerwall و چه مدت باتری کند آخرین به روز رسانی?

Powerwall همراه با گارانتی 10 ساله نامحدود است که فرض باتری خود را برای روزانه شارژ و تخلیه استفاده می شود. با این حال، تسلا در حال حاضر هر پوشش مربوط ارائه نمی کند به چه مقدار ظرفیت باتری در آن زمان از دست خواهد داد.

ویک فن آوری باتری است شبیه به سایر باتری های قابل شارژ کوچک و بزرگ: گذشت زمان، باتری از دست می دهد برخی از توانایی خود را به اتهام. چگونه عمر باتری گوشی های هوشمند جدید را به یکی که چند سال است مقایسه کنید. همانطور که شما به طور مداوم شارژ و تخلیه باتری گوشی خود، شروع به از دست دادن برخی از توانایی خود را به اتهام.

زندگی باتری تسلا در راه همان بدتر خواهد شد. است که نشانگر نقص محصول – چه این باتری خودرو الکتریکی خانه انرژی باتری یا باتری AA قابل شارژ باتری تمام برخی از توانایی خود را برای نگه داشتن شارژ بیش از زمان، از دست دادن. با این حال، بسیاری ازباطری خورشیدی دیگربرای استفاده در منزل است که در بازار با ضمانت است که میزان ظرفیت ذخیره سازی را تضمین می آیند.

در حالی که گارانتی نیست تنها معیار برای ارزیابی هنگام انتخابباتری خورشیدی برای منزل شما، باید آن را یکی از عوامل در نظر گرفتن زمانی که سرمایه گذاری در solar plus ذخیره.

چقدر هزینه Powerwall تسلا

هزینه تجهیزات برای باتری تسلا Powerwall 2.0 جدید $5500، که شامل اینورتر ساخته شده و دو برابر ظرفیت ذخیره سازی باتری اصلی Powerwall است. در مقایسه، لیست قیمت برای Powerwall نسل اول بدون اینورتر $3,500 بود. به منظور نصب باتری شما نیز جدا ساخته ویژه اینورتر است که می تواند ارتباط بین سیستم پانل های خورشیدی و باتری خود و شبکه مورد نیاز.

لیست قیمت هزینه نصب کار به حساب را ندارد. سامانه تسلا نصب باتری تسلا Powerwall به طور معمول هر نقطه از 800 $ 2،000 $ به قیمت لیست اضافه کنید. با این حال، این برآورد هزینه ارتقا برق (در صورت لزوم) و مالیات و هزینه های مجوز یا اتصالات را شامل نمی شود. EnergySage کاربران گزارش داده اند که دریافت نقل از نصب است که برآورد ویک بيشتر و برچسب قیمت نهایی خواهد شد وابسته به جزئیات نصب.

اگر می خواهید نصب Powerwall به عنوان بخشی از سیستم های solar plus ذخیره باتری هزینه تنها بخشی از معادله است. متوسط 5 کیلووات (kW) انرژی خورشیدی سیستم هزینه های هر نقطه از $8,500 $16،000 بسته به جایی که شما زندگی می کنند و نوع تجهیزات به شما انتخاب می کنید. که می رسد، مثل بسیاری از پول، اما نصب سیستم های solar plus ذخیره می تواند یک سرمایه گذاری ارزشمند. باتری خورشیدی اقتصاد چند عوامل مختلف بستگی دارد. برای شما بستگی به راه که شما ابزار برقی سازه های نرخ آن و همچنین دلایل خود را برای نصب یک باتری خورشیدی یا نه بسته باتری تسلا را حس می کند.

از کجا خرید Powerwall تسلا

در حالی که وجود مقدار قابل توجهی از "وزوز" اطراف باتری تسلا Powerwall، محصول به بازار انبوه است. شرکت تولید چند صد Powerwalls و قرار دادن آنها در بازار پس از راه اندازی محصول در سال 2015 است، اما در دسترس است هم اکنون محدود است. تسلا باطری خانه می خواهد به بازار انبوه در دسترس تا زمانی که شرکت بزرگ است باطري (معروف به Gigafactory) در 2017 به پایان رسید.

آیا می خواهید نصب تسلا Powerwall و یا دیگرباتری های خانگی، شما به احتمال زیاد نیاز به کار از طریق نصب گواهی. اضافه کردن فن آوری ذخیره سازی انرژی را به خانه شما یک فرایند پیچیده است که نیاز به تخصص برق گواهینامه ها و دانش از بهترین شیوه های مورد نیاز برای نصب سیستم های solar plus ذخیره درستی است.

شرکت واجد شرایط مورد تایید EnergySage شما بهترین توصیه در مورد باتری خانه تسلا و انرژی ذخیره سازی گزینه های دیگر موجود برای مالکان امروز می دهد. اگر شما علاقه مند به نقل از نصب رقابت برای دریافت انرژی خورشیدی و گزینه های ذخیره سازی انرژی از نصب محلی در نزدیکی شما، به سادگیEnergySage خورشیدیبازار امروز و چه محصولات شما در بخش تنظیمات پروفایل خود را علاقه مند نشان می دهد.