Tesla Powerwall 2 آیا تعویض بازی در ذخیره انرژی خانگی: 14 کیلو وات ساعت در اینورتر برای 5500 دلار

- Jul 12, 2017-

تسلا فقط تمام جزئیات Powerwall 2 خود را منتشر کرد و این یک بازی تعویض بازی برای بازار ذخیره سازی انرژی مسکونی است. تسلا موفق شد ظرفیت انرژی دو برابر قیمت را دو برابر کند و در عین حال یک اینورتر Tesla کاملا یکپارچه را به واحد باتری خانگی اضافه کرد.

jamie-tesla-event-8-e1477702879636.webp.jpg

همانطور که قبلا گزارش شده است، Powerwall جدید 2 نیز نسبت به نسل قبلی بهتر است و مستطیل بیشتری دارد، همانطور که در تصویر بالا و پایین تر دیده می شود. تنها شلیک کننده این است که تسلا قرار است یک شارژر جدید الکتریکی همراه با Powerwall را نیز معرفی کند، اما به نظر می رسد که برای زمان دیگری وجود خواهد داشت.

با این حال، مشخصات کامل Powerwall 2 چشمگیر هستند:

  • نصب و راه اندازی: دیوار یا کف مونتاژ، داخل سالن / فضای باز

  • اینورتر: اینورتر Tesla کاملا یکپارچه شده است

  • انرژی: 14 کیلووات ساعت

  • قدرت: 5 کیلووات پیوسته، حداکثر 7 کیلو وات

  • کارایی سفر دور: 89٪ برای AC Powerwall، 91.8٪ برای DC Powerwall

  • محدوده دمای کاری: -20 ° C تا 50 ° C (-4 ° F تا 122 ° F)

  • گارانتی: دوره های نامحدود تا 10 سال

  • ابعاد: 1150 میلی متر × 755 میلیمتر × 155 میلیمتر (45.3 در x 29.7 در x 6.1 در)

  • وزن: 122 کیلوگرم (269 پوند)

نگاهی نزدیک به بسته باتری صفحه اصلی:


در حالیکه خانه متوسط ​​با 2 نسل Powerwall با نسل اول بهتر بود (3000 دلار قبل از نصب)، اکثر خانوارها اکنون تنها 1 Powerwall 2 با 14 کیلو وات ساعت برای جبران بخش قابل توجهی از مصرف انرژی در ساعات پیک و یا استفاده از انرژی خورشیدی از آرایه خورشیدی خود را در شب.

خانه های بزرگ و کسب و کارهای کوچک هنوز هم می تواند بیش از یک واحد Powerwall 2 را پشته کند.

در 5،500 دلار شامل یک اینورتر تسلا، به راحتی می تواند یک بازی تعویض در صنعت باشد. اکثر سیستم های مسکونی امروزه برای قیمت مشابه عرضه می شوند، اما یا تقریبا نیمی از ظرفیت انرژی دارند و یا اینورتر یکپارچه ندارند.

Tesla تخمین می زند نصب حدود 1000 دلار است، که انتظار می رود سیستم های خانگی باتری آن باشد.

Powerwall جدید نیز در صنایع ژنراتور، دامنه قابل توجهی را ایجاد خواهد کرد. این در مناطقی که مستعد قطع برق هستند مورد استفاده قرار خواهد گرفت. استرالیا نمونه موردی برای ذخیره سازی انرژی خانگی برای این منظور است.

الون ماسک، مدیر عامل Tesla، گفت که او قصد دارد قدرت بیشتری از قدرت خود را به فروش برساند و قیمتش را به خوبی به دست آورد. تسلا انتظار دارد که اولین دستگاه Powerwall 2 در ماه دسامبر در ماه دسامبر شروع به کار کند و نصب آن از ماه ژانویه 2017 شروع شود.

البته، تسلا جدید Powerwall 2 را با جدیدترین راه حل های خورشیدی خود که با SolarCity طراحی شده، معرفی کرد. تسلا واقعا Powerwall را به انرژی خورشیدی متصل می کند، اگر چه شما نیاز به سقف خود را به زودی یا با پانل های خورشیدی نصب شده بر روی سقف، خواهید داشت. اگرچه سقف خورشیدی تسلا بعدا خواهد آمد. اولین تأسیسات در تابستان 2017 انتظار می رود.

راه حل های ذخیره سازی انرژی خورشیدی و ذخیره انرژی جدید تسلا بسیار نوآورانه هستند. شما می توانید از وب سایت تسلا دیدن کنید تا ببینید آیا آنها می توانند برای خانه یا کسب و کار خود کار کنند، اما هزینه های ذخیره انرژی خورشیدی و انرژی بسیار وابسته به بازار شما (هزینه برق، مشوق های دولتی و غیره) و اموال شما است. ما پیشنهاد می کنیم به نقل قول از بیش از یک نصب کننده بپردازید تا مطمئن شوید که بهترین راه حل انرژی برای مکان شما است. UnderstandSolar یک سرویس رایگان عالی است که شما را به ارمغان می آورد به طور رایگان برای برآورد های خورشیدی شخصی، در منطقه شما نصب شده است.