تراس Tesla 21700 تراکم انرژی 30٪ افزایش یافته است

- Jun 19, 2018-

طبق گزارش رسانه های خارجی، مدیر عامل Tesla Mark Mask گفت که Tesla پیشرفت های تکنولوژی باتری را انجام داده است، تراکم انرژی با 30 درصد افزایش یافته است و هزینه تولید به طور قابل توجهی کاهش یافته است. محدوده پروازی مدل Tesla می تواند به بیش از 640 کیلومتر برسد.

تسلا دوباره زوم شد! طبق گزارش رسانه های خارجی، مدیر عامل Tesla Mark Mask گفت که Tesla پیشرفت های تکنولوژی باتری را انجام داده است، تراکم انرژی با 30 درصد افزایش یافته است و هزینه تولید به طور قابل توجهی کاهش یافته است. محدوده پروازی مدل Tesla می تواند به بیش از 640 کیلومتر برسد. اگر قیمت مواد اولیه باتری پایدار باشد، Tesla می تواند هزینه های باتری های باتری را تا سال 2018 به 100 دلار در kWh کاهش دهد.

گزارش شده است که اگر این شاخص فنی به دست آید، بسته باطری مدل تسلا ارتقا خواهد یافت. به عنوان مثال، با توجه به مدل P100D، این مدل احتمالا باتری با ظرفیت 130kWh را تامین خواهد کرد و محدوده یکپارچه مدل P100D آن 644 کیلومتر است.

تسلا همواره به سبک سبک خنک آن شناخته شده است. او از موشک حامل سنگین Falcon استفاده کرد تا خودروهای ورزشی الکتریکی را به فضا ارسال کند. اولین تولید انبوه از باتری 21700 با یک گردباد قدرتمند باتری های قدرت در جهان و غول های لیتیوم جهانی به 21700 باتری تبدیل شده است. در اوایل سال جاری، تسلا اعلام کرد که سیستم باتری 21700 با همکاری پاناسونیک، دارای تراکم انرژی 300 وات / کیلوگرم است. ماسک تأکید کرد که این "بالاترین تراکم انرژی و کمترین هزینه باتری است که در حال حاضر برای تولید انبوه موجود است". تسلا یک بار دیگر انرژی های بالا و حرکت های بزرگ را به نمایش می گذارد، نمی تواند کمک کند، اما نمی دانم که آیا سرعت تحقیق و توسعه تسلا با "موشک فالکون" مجهز است.

در شرایط عادی، عمدتا دو روش برای افزایش تراکم انرژی باتری های لیتیوم قدرت وجود دارد: در ابتدا، با بهبود مکانیزم و عملکرد سیستم مواد باتری لیتیوم برای افزایش انرژی خاص سلول های باتری، این روش نیاز به توسعه بسیار بالا مواد و تطبیق پیشرفت کندتر است دوم این است که ظرفیت مشخصات هسته باتری را با کنترل تولید مدل ها و فرایندها افزایش دهد. طبق گفته Battery ChinaNet، شرکت های باتری تریکومتری داخلی نسبت به سیستم نیکل پیشرفته پیشرفت می کنند، در حالی که شرکت های باتری فسفاته لیتیوم عمدتا با استفاده از روش های فیزیکی انرژی خود را افزایش می دهند، در حالی که افزایش اندازه باتری های تک سلولی آنها یک انتخاب رایج است.

نه چندان دور، تیانجین لیزن یک سلول باتری قدرت با انرژی خاص 302 کیلوگرم / کیلوگرم، که اولین روش اتخاذ شده است، توسعه داده است. بر اساس تحقیقات قبلی در مورد مواد کاتدی نیکل کبالت-آلومینیوم (NCA) ما مواد کاتدی بالا بر پایه نیکل برای باتری های لیتیوم یون با انرژی خاص، عمر طولانی مدت و عملکرد ایمنی خوب تولید کرده ایم. پوشش و لیتیوم پیش از جاسازی شده و سایر فن آوری ها برای تولید ظرفیت بالا، راندمان بالا برای اولین بار، ثبات چرخه و سرعت عملکرد خوب مواد سیلیکون کاربید آند.

علاوه بر معرفی مواد نیکل بالا برای افزایش تراکم انرژی باتری قدرت، از جنبه طراحی مدل محصول، بهبود تراکم انرژی باتری با تغییر اندازه باتری نیز بسیار قابل توجه است. با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط Tesla، تحت شرایط موجود، چگالی انرژی سیستم باتری 21700 آن تولید شده حدود 20٪ بالاتر از 250Wh / kg از سیستم باتری 18650 خود است. از داده های آزمایش شده از باتری لیتیوم قدرت پاناسونیک، تراکم انرژی حجمی باتری 21700 بسیار بالاتر از باتری باتری 18650 است. افزایش تراکم انرژی سلول های تک بسیار بالاتر از افزایش 20٪ پس از گروه است. در زمینه یارانه های انرژی جدید کشور که با تراکم انرژی باتری مرتبط است، شرکت های باتومی داخلی از 18650 به 21700 تغییر یافته اند.

با توجه به شبکه باتری چین، خط تولید 21700 Yi Weigao به طور رسمی تکمیل شده و به بهره برداری رسیده است. باتری Lunshi Technology 21700 در حال حاضر در تولید دسته کوچک است، در حدود 2018 می تواند در پایان ظرفیت تولید 3GWh و در نهایت در سال 2020 برای رسیدن به چگالی انرژی 300Wh / kg هدف قرار گیرد. باتری 21700 باتری بی بی سی چندین بتا آفلاین را به اتمام رسانده و انتظار می رود که در سه ماهه چهارم سال 2018 تولید انبوه را آغاز کند. علاوه بر این شرکت های باتری مانند Far East Foster و Tianpeng Power نیز 21،700 باتری را عرضه کرده اند. گزارش شده است که تجهیزات تولید شده در پایه تولیدی Tian Peng No 2 21،700 باتری با تراکم انرژی 240-240 Wh / Kg تولید می کنند.

باتری لیتیم فسفات آهن در مواد محدود است و اثر بهبود عملکرد مواد برای بهبود چگالی انرژی مونومر در شرایط فنی فعلی نسبتا محدود است. با کاهش وزن بسته باطری، روش های فیزیکی مانند روشنایی واضح تر است. . با توجه به باتری چین شبکه، Penghui انرژی، تورنتون جدید انرژی، هونان سانکسون و سایر شرکت های باتری از طریق اقدامات فیزیکی برای کاهش وزن بسته های باتری برای افزایش تراکم انرژی، اثر مهم تر است.

باتری چین شبکه معتقد است که تراکم انرژی یکی از شاخص های اصلی عملکرد باتری های قدرت است. با دنبال کردن تراکم انرژی بیشتر، هدف شرکتهای باتری است. با توجه به جزئیات خاصی از پیشرفت تکنولوژیکی تسلا، رسانه های خارجی نشان داد که آیا قدرت الهی تسلا به ما کمک کرد یا نه. در هر صورت، پیشرفت جدید Tesla الهام بخش کل صنعت باتری قدرت و انگیزه برای شرکت های باتری داخلی است. برای حل چالش انرژی بالاتری، هر دو شرکت های خارجی و شرکت های داخلی در همان جبهه قرار دارند و جاده پیش رو طولانی است، اما آینده باید روشن باشد.