استفاده از مزایای این پتانسیل، بهینه ترین برج نانوی چینی برای کشف ایده های جدید است

- Dec 06, 2017-

استفاده از پتانسیل ضروری است OptimumNano چین برج برای کشف ایده های جدید است

در ژانویه 28، جیانگ یانجی، مدیر کل مرکز نوآوری انرژی برج چین و همراهانش، سفر ویژه ای به OptimumNano انجام داد تا اطلاعات بیشتری در مورد استفاده از باتری آب در نیروگاه و مشکلات فنی و مشکلات مربوط به آن که ممکن است در استفاده خاص از باتری. این موضوع و لی جینلین، رییس گروه OptimumNano، مذاکرات عمیق را انجام داد و انتظار داشت که همکاری پروژه بین دو طرف برقرار شود.


در طول تحقیقات، جیانگ یانجی و همراهانش از گروه نمایشگاه دیجیتال OptimumNano گروه، موسسه تحقیقات باتری، کارگاه Wisdom و مرکز داده بزرگ برای بازبینی وضعیت تولید و عملیات و استحکام تحقیق و توسعه OptimumNano بازدید کردند.لی جینلین، رییس گروه OptimumNano، بر ساخت و طراحی میدان ذخیره OptimumNano تمرکز دارد


در همایش، رئیس جمهور لی دستاوردهای OptimumNano را در نوآوری های تکنولوژیکی در سال های اخیر، و همچنین ساخت و برنامه ریزی از میدان ذخیره انرژی به مدیر کل جیانگ معرفی کرد. او اشاره کرد که OptimumNano با موفقیت 4 سیستم ذخیره سازی انرژی برای سیستم ذخیره انرژی و نیروگاه، سیستم ذخیره انرژی تلفن همراه، سیستم ذخیره انرژی خانه و سیستم نظارت بر عملیات، موفق به ایجاد نوآوری فن آوری ذخیره سازی انرژی شده است و رهبری را در راه اندازی انستیتو تحقیقات ذخیره انرژی. با انباشت تکنولوژی ایستگاه ذخیره انرژی را ایجاد کنید. OptimumNano ذخیره سازی باتری به کمک OptimumNano باتری و فن آوری توسعه به عنوان پشتیبانی، با بهره وری تبدیل تبدیل به سیستم بالا، عمر طولانی عمر، آتش سوزی و پشت صحنه پلت فرم داده های بزرگ می تواند سیستم نظارت، امنیت بالا و مزایای دیگر.


برای به دست آوردن قدرت اجرایی باتری برای استفاده از ارتفاعات بازار، قبل از طراحی Walter، اولین مطالعه از فن آوری و حالت بازیافت باتری، طرح سیستم بازیابی برای دستیابی به انرژی های جدید صنعت انرژی صنعت خودرو عملیات حلقه بسته. در حال حاضر، OptimumNano پروژه بازیافت باتری را آغاز کرده است، بر اساس ساخت شبکه بازیافت لجستیک معکوس، همراه با کمپانی OptimumNano Innovation Alliance، شرکتهای تولیدی مواد اولیه برای ایجاد زنجیره صنعت بازیافت باتری کامل.هر دو طرف صحبت و مبادله می کنند


جیانگ Zongtao به شدت به رسمیت شناختن ذخایر فنی و نتایج تحقیق و توسعه باتری باتری در بازیافت باتری قدرت، و بسیار با فلسفه نوآوری فن آوری و اطمینان کیفیت والتر موافقت کرد. او گفت که از زمان تاسیس آن، Tie Tie همیشه به اصلاحات ساختاری در بخش عرضه پیوسته است، به توسعه نوآوری پایبند است و به تخصیص منابع به بازار متکی است. در حال حاضر، الگوی به اشتراک گذاری منابع را تشکیل داده و وارد مرحله جدیدی از عملیات و توسعه کامل شده است. برای مدت طولانی، برج چین به طور فعال در زمینه استفاده از باتری های متوقف شده برای وسایل نقلیه الکتریکی تبلیغ کرده است و برای حل مشکلات دست زدن پس از بازنشستگی باتری قدرتمند خودرو ملی خودرو اختصاص داده شده است. با این حال، OptimumNano یک شرکت قدرتمند و ماموریت است. پروژه همکاری "استفاده از محیط زیست" انتظارات را بیان می کند.


OptimumNano، به عنوان یک شرکت پیشرفته در سطح دولتی، به طور فعال به تماس ملی پاسخ می دهد و به مزایای تکنولوژیکی خود در استفاده از مجتمع باتری انرژی به طور کامل بازی می کند تا جریان ثابت "هسته ای" برای توسعه سالم و پایدار صنعت انرژی جدید.