Taiyuan برای ساخت جهان اول خالص الکتریک تاکسی شهر

- Feb 20, 2017-

Shanxi زغال سنگ و زینگ، بلکه به دلیل زغال سنگ و به دام افتاده در andquot؛ یک ذغال سنگ dominanceandquot; ساختار صنعتی Shanxi زغال سنگ صنعت کشتی سنگین تازگی خراب. در روند اصلاح ساختاری از طرف عرضه به عنوان استان بزرگ انرژی, Shanxi وارد مرحله جدید جامع تحول توسعه اقتصادی و ساختار اقتصادی، صنعت زغال سنگ و کل اقتصاد نیاز به دوباره جوان و نوآوری در تحول و نوآوری.


2016, Taiyuan, Shanxi استان پیشنهادی برای سرعت بخشیدن به توسعه صنعت خودرو انرژی های جدید برای حمایت از ساخت وسایل نقلیه جدید انرژی و ساخت پایه مصرفی در ارتقاء صنعتی هم زمان، ترویج مصرف برق، به حل برق برای نسبت به مصرف انرژی ترمینال است نه بالا بهبود بهره وری تامین و هومیوپاتی به andquot; ایجاد worldand #39; s اولین تاکسی برقی خالص cityandquot; هدف برای ایجاد trafficandquot سبز; andquot; شهر کارت، بهبود کیفیت محیط شهری جوی. استان های داخلی، شهرهای ردیف دوم Taiyuan، به همین دلیل است که با هدف در صنعت خودرو جدید انرژی? ما ممکن است مایل به پیدا کردن.
در حال حاضر، شهر Taiyuan شش منطقه در داخل محدوده شهر برای به دست آوردن مجوز به مجموع 8292 تاکسی، شروع از سال 2015، این تاکسی دوگانه از قدیمی سن بازنشستگی رسیده اند. کار بروز رسانی تاکسی Taiyuan شهرداری دولت همراه با استراتژی تحول شهری صنعتی تصمیم برای به روز رسانی برای خودروهای برقی خالص.


از 7 دسامبر سال 2016 شهر Taiyuan تا به پایان تشریفات و به عملیات خالص برق تاکسی 8155، 98% از مجموع، حسابداری سال کامل تمام روز انتظار می رود. جایگزینی BYD e6 خالص خودرو برقی، مجهز با پیشرفته هوشمند ترمینال، داخل و خارج از ارزیاب دوربین و سرویس رانندگی و رانندگی محیط قابل توجهی بهبود یافته. در همان زمان ساخت و ساز شهری پر شمع بیش از 5،000 سراسر جاده اصلی حمایت از.


Taiyuan تبدیل شده است اولین بار برای رسیدن به تاکسی های برقی خالص شهر است worldand #39; s خالص تاکسی برقی برای حفظ بزرگترین شهر, این می تواند بدون حمایت قوی از سیاست های اقتصادی انجام نمی.

دسامبر سال 2015 Shanxi استان اعلام andquot; در تسریع توسعه صنعت خودرو الکتریکی و ترویج استفاده از اجرای viewsandquot; (از این پس به andquot؛ گویند اجرای opinionsandquot;) و andquot؛ توسعه صنعت ماشین های الکتریکی 2016 و ارتقاء عمل planandquot؛ به andquot؛ زغال سنگ - الکتریکی - ماشین andquot؛ ایده های توسعه صنعت زنجیره ای.


andquot اجرای Opinionsandquot; که تا سال 2020, Shanxi ولایت provinceand #39; s ظرفیت تولید ماشین الکتریکی 120,000 یا بیشتر، برق خودرو بازار منابع بیش از 200.000، شکل گیری پوشش استان طرح منطقی، هوشمند و کارآمد شارژ سرویس شبکه، برای تامین نیاز وسایل نقلیه الکتریکی برای ترویج برنامه به وضوح اشاره کرد.

پس از آن، Taiyuan شهر، یکی پس از دیگری، andquot؛ Taiyuan برقی خودرو صنعت پایه طرح توسعه (2015 تا 2020) andquot; و andquot; Taiyuan شهر گاز خودرو صنعت پایه طرح توسعه (2015 تا 2020) andquot;.


طرح توسعه اشاره کرد که را تا سال 2020، صنعت خودرو الکتریکی Taiyuan و تلاش خود را به اتوبوس سواری ماشین الکتریکی خودرو کسب و کار و بخش کلیدی 5 تا 8 مقياس شرکت، تولید برق خودرو انتظار می رود برای رسیدن به 20,000 مقدار خروجی برای رسیدن به 50 میلیارد یوان با اجزای اصلی خودرو الکتریکی تحقیق و توسعه و صنعتی سازی ظرفیت ، ساخت قابل شارژ ایستگاه برق 20، شارژ شمع 3000، صنعت خودرو الکتریکی پایه اساسا به پایان رسید.


در همان زمان 22 دسامبر سال 2015 Shanxi دولت استانی و Taiyuan شهرداری دولت و BYD ویبولیتین همکاری استراتژیک و توافق های سرمایه گذاری از توسعه انرژی جدید صنعت خودرو، گام اول امضا کردند. شانشی دولت است به وضوح به رسمیت شناخته شده که: در رکود اقتصادی فعلی قیمت زغال سنگ همچنان به سقوط و محدودیت های تنگ از منابع و محیط زیست, andquot; تک coalandquot; ساختار صنعتی پایدار است، توسعه اقتصادی مواجه است، چالش های شدید، ما باید ساختار صنعتی به سرعت تحول توسعه را تنظیم کنید. صورت توسعه اقتصادی عادی جدید بازی مزایای Shanxi صنعت انرژی نه تنها به درک تولید برق، زغال سنگ به برق، بلکه همچنین برای گرفتن برق و به طور موثر ظرفیت مصرف برق را توسعه خودروهای جدید انرژی از جمله صنایع جدید راه، از جمله بهبود تنظیم ساختار محتوا مهم است.
می خواهید برای ساختن اتومبیل برقی سرمایه گذاری افسردگی، بهبود تعداد خودروهای برقی خالص، ساخت وسایل نقلیه انرژی جدید برای ترویج شهر نمونه تنها گام اول است. برای این منظور سطح استانی و شهری دولت در توسعه صنعت خودرو جدید انرژی داده است پشتیبانی قوی.


جایگزین BYD e6 خالص ماشین الکتریکی در Taiyuan به عنوان مثال، قیمت بازار خودرو 30.98 میلیون یوان پس از ملی، استانی و شهری سطح یارانه صاحب تاکسی نیاز تنها به پرداخت 89,800 یوان برای خرید اتومبیل، قیمت خرید و قبل از طرح های نفت و گاز جایگزین قيمت خودرو دوگانه سوز کاملا، مالک برای اضافه کردن بار اضافی ماشین انجام بدهند. (Taiyuan هزینه قیمت به قله و دره و تخت 3 ساعت، کل قیمت هر کیلووات تقسیم می شوند (از جمله سرویس هزینه 0.45 یوان / kWh) تا 1.214 یوان یوان 0.7609 پایین. اتهام قدرت قادر خواهید بود به روز و هزینه برق کمتر از 200 دلار است.


علاوه بر این، BYD e6 خالص تاکسی برقی مسافت پیموده شده تا 400 کیلومتر (با توجه به تغییرات فصلی درجه حرارت)، مقدار برق از 20% تا 100% به حدود 1.5 ساعت به طور کامل حدود دو ساعت در مجموع 80 درجه پر.


Taiyuan هزینه قیمت به قله و دره و تخت 3 ساعت، کل قیمت هر کیلووات تقسیم می شوند (از جمله سرویس هزینه 0.45 یوان / kWh) تا 1.214 یوان یوان 0.7609 پایین. راننده تنها نیاز هر شب و یا ترافیک مربا اوج، یا خوردن بقیه هم به پرداخت هزینه، قادر خواهید بود برای رسیدن به زمان شارژ و عامل زمان توزیع مناسب برای دیدار با الزامات عملیاتی در طول روز و روز صرف کمتر از 200 یوان برق.


نسبت به سوخت کامیون andquot نگهداری; فیلتر سوخت و فیلتر روغن فیلتر هوای هوا filterandquot; تعمیر و نگهداری وسیله نقلیه الکتریکی خالص فرکانس بسیار پایین تر از سنتی سوخت وسایل نقلیه است، فقط جایگزین andquot تهویه مطبوع filterandquot;، تعمیر و نگهداری آسان تر. قیمت های مناسب از ماشین کم هزینه هزینه نگهداری کم و مزایای دیگر، تا حد زیادی Taiyuan جایگزینی تاکسی های برقی خالص سرعت شتاب.


در مارس امسال، BYD در Taiyuan شروع به ایجاد انرژی خودرو جدید پایه، انتظار می رود به 4 میلیارد یوان سرمایه گذاری، دو پروژه به اتمام, ارزش تولید سالانه 15 میلیارد یوان برسد.


علاوه بر این، خودروهای جدید انرژی به عنوان صنعت تنظیم نقطه رشد جدید، برای سرعت بخشیدن به مصرف زغال سنگ مازاد است همچنین عمده دولت نظر. Shanxi استان توسط نامه صادر شده داده ها نشان می دهد که در سال 2015 Shanxi استان تولید ظرفیت 24.57 میلیارد درجه 7 ٪.