در اتوبوس الکتریکی تسلا متوقف شد

- Jun 26, 2017-

واشنگتن - پس از ایجاد یک ایستگاه شارژ سریع در کالیفرنیا برای وسایل نقلیه الکتریکی خود، Tesla Motors فرمول خود را به شرق آورده است، که در ماه دسامبر دو ایستگاه شارژ فوق سریع را راه اندازی کرد، که در تئوری اجازه راه سریع سفر الکتریکی بین این و بوستون را داد.

اما همان طور که در تست اخیر تست عملکرد S مدل S نشان دادم، تئوری را می توان با واقعیت تطبیق داد، به خصوص زمانی که درجه حرارت شمال شرقی کاهش می یابد.

تسلا، تولید کننده الکتریکی که توسط Elon Musk، میلیاردر پشت PayPal و SpaceX به اجرا درآمد، مدل S S-Class را برای سفر در امتداد کشف جدید Interstate 95 ارائه داد. به نظر می رسید که کتاب ایده آل برای تست تشویق The Times سپتامبر گذشته در ساحل غربی.

نقاط شارژ جدید در محل های خدمات در Newark Del، و Milford، Conn.، حدود 200 مایل فاصله دارند. این به خوبی در محدوده برآورد شده 265 دلاری مدل S است که توسط سازمان حفاظت از محیط زیست ارزیابی شده است و برای نسخه با یک باتری 85 کیلووات ساعت که من رانندگی می کند - و حتی بیشتر در تسلا ادعا می کند که 300 مایل در محدوده ایده آل . البته مسافت پیموده شده ممکن است متفاوت باشد.

ادامه مطلب خواندن داستان اصلی

ایستگاه های 480 ولت سوپراسچر توانایی کافی برای 150 مایل سفر در 30 دقیقه و یک ساعت کامل برای مدل 85 کیلووات ساعت را فراهم می کند. (اضافه کردن گزینه هزینه سریع برای خودروهای با 60 کیلووات متوسط باتری ارزان قیمت 2000 دلار است. این کاملا کمی طولانی تر از پمپ کردن 15 گالن بنزین است، اما در ایستگاه های Supercharger، Tesla برای برق می پردازد، که به نظر می رسد یک تجارت معقول برای رانندگی سریع، بدون صدا و بدون انتشار است. علاوه بر این، برای Sbarro چیست؟

این خودرو تعجب تکنولوژیکی است، با رنگهای روشن بر روی بدنه آلومینیومی، یک کابین بزرگ و فوق العاده، صفحه نمایش 17 اینچی لمسی برای کنترل عملکرد از ارتفاع تعلیق به سیستم ناوبری مبتنی بر گوگل است. تغذیه موتور 416 اسب بخار مدل S Performance نسخه بالای یک لنز باتری نیم تن لیتیوم یون در زیر کابین خلبان است. این ترکیب می تواند این ماشین لوکس 101،000 دلاری را از طریق یک ربع مایل به سرعت به عنوان سدان های ورزشی پرطرفدار مانند Cadillac CTS-V تحویل دهد.

مدل S برنده جایزه چندین ساله شده است و، بسیاری از بررسی ها به شما باور دارند، جالب ترین ماشین در این سیاره است.

چه جالب، نه؟ خب نه.

دو هفته پیش در یک روز 30 دسی بل آفتابی، سفرم به اندازه کافی خوب شروع شد. یک عامل Tesla ماشین را به من در حومه واشنگتن با اتهام کامل به ارمغان آورد و رانندگی در سرعت های معمولی بزرگراه من به اسکله بارگیری دلاور رسیدم با باتری هنوز تقریبا نیمی از انرژی باقی مانده است. من برای ناهار در میدان خدمات رفتم، گاهی اوقات در پیشرفت ماشین چک کردم. پس از 49 دقیقه، صفحه نمایش "شارژ کامل" خوانده می شود و فاصله رانندگی در دسترس 242 مایل است.

شهر چربی؛ بدون همراه و بدون هزینه.

همانطور که در حدود 15 مایل بعد از گذشت به نیوجرسی، متوجه شدم که محدوده تخمینی سریعتر از زمانی که مایل جمع شد، کاهش یافت. در فاصله 68 مایل از زمان شارژ، محدوده تا 85 مایل کاهش یافته بود، و ریاضیات ذهنی کمی به من گفت که رسیدن به میلفورد یک کشش است.

من شروع به دنبال دستورالعمل maximization محدوده Tesla، که به معنی از جمله با ویژگی های تخلیه باتری به عنوان گرم کردن کابین و نگه داشتن با ترافیک. کنترل دماي هوا را به کمر رسانده بودم - درجه حرارت هنوز در 30 سالگی بود - و خودم در خط راست راست کاشته شدم با کنترل کروز 54 مایل در ساعت (محدودیت سرعت 65). دوچرخه سواری و 18 کامیون گذشته، رانندگان خود را به گلف ناخن-لهستانی قرمز با صفحات فروش کالج کالیفرنیا خیره شد.

نزدیک به نیویورک، من برای اولین بار از چند تماس به مقامات تسلا در مورد اضطراب دامنه خزنده من ساخته شده است. زنانی که ماشین را تحویل داده بودند به من گفته اند که کنترل کروز را خاموش کنند. مدیران شرکت بعدا به من گفتند که مشاوره اشتباه بود. در تمام مدت، پاهایم انجماد بود و انگشتان من سفید بود.

پس از یک وقفه کوتاه در منهتن، ردیابی محدوده گفت: 79 مایل؛ ایستگاه شارژ Milford 73 مایل فاصله داشت. حدود 20 مایل از میلفورد، کمتر از 10 مایل از محدوده باقی مانده است. من دوباره تسلا را فراخوانده بودم، و تد مرندینو، برنامه ریز محصول، به من گفت که حتی زمانی که صفحه نمایش به صفر می رسد، هنوز چند مایل از بالشتک وجود دارد.

در آن لحظه، ماشین به من اطلاع داد که خنک کننده را خاموش کرده بود، و در نامه های قرمز رنگ به "Recharge Now" دستور داد.

من به منطقه سرویس رفتم، سوپرشارژر را خلوت کردم و دستهایم را روی یک فنجان قهوه دونکین دندونها گرم کردم.

اگر این دیدگاه تسلا درباره سفرهای طولانی مدت در آینده آمریکا باشد، فکر کردم، و راه حل برای آنچه که شرکت "مشکل سفر جاده ای" نامیده است، نیاز به کار دارد.

دولت فدرال تلاش دارد تا راه حلی پیدا کند. سه سال پیش، استیون چو، فیزیکدان برنده جایزه نوبل و وزیر انرژی، با افتخار اعلام کرد 465 میلیون دلار وام به تسلا به عنوان بخشی از برنامه پیشرفته وسایل نقلیه به منظور کاهش استفاده از سوخت های فسیلی و پرداختن به گرمایش جهانی است.

دکتر چو گفت که وام Tesla "شروع به پایه گذاری رهبری آمریکایی در صنعت خودروهای الکتریکی در حال رشد خواهد کرد."

در آن زمان، تسلا تا پایان سال 2013 هدف تولید 20،000 خودرو مدل S قرار گرفت. حدود 13000 خریداران مشتاق 2013 مدل های 2013 را با قیمت های 61000 دلار به بیش از 100،000 دلار حفظ کردند. این کمپانی قصد دارد تا تا پایان سال 2013، 90 ایستگاه سوپرچارگر در سراسر کشور ساخته شود.

در ماه آگوست امسال، دکتر چو، که از زمان اعلام برنامه خود برای ترک دفتر در چند هفته آینده، درباره هدف وزارت انرژی برای ساخت وسایل نقلیه الکتریکی و پلاگین های هیبریدی به عنوان ارزان و مناسب به عنوان قابل مقایسه با بنزین مورد بحث قرار گرفت ماشین ها.

او ادامه داد: "ما نمی توانیم این را در همه جا در آمریکا بگوئیم، اما رانندگی با ایستگاه بنزین و لبخند چیزی است که همه باید تجربه کنند."

من یک وسیله نقلیه الکتریکی پیشرفته ای را که در بسیاری از ایستگاه های گاز بود عبور دادم. من لبخند زدم

در عوض، من تقریبا یک ساعت در محل سرویس Milford صرف کردم چون تسلا الکترونها را از پست تسلیم گرفت. هنگامی که من درایو خود را ادامه دادم، نمایشگر 185 مایل به طول می کشد، فراتر از فاصله ای که من قصد داشتم آن را پوشش دهم قبل از بازگشت به ایستگاه صبح روز بعد برای شارژ و بازگشت به منهتن.

من به آهستگی به استونینگتون، کان.، برای شام رفتم و شب را در گروتن در فاصله 79 مایل گذراندم. وقتی ماشین را پارک کردم، کامپیوترم گفت که من 90 مایل از محدوده را داشتم، دو برابر 46 مایل به میلفورد. در ساعت 8:30 صبح یک داستان متفاوت بود. دماسنج 10 درجه را خواند و صفحه نمایش 25 مایل از محدوده باقی مانده را نشان داد - معادل الکتریکی کسی که بیش از دو سوم از سوختی که در مخزن در هنگام پارک قرار داشت، سوپاپ کرد.

من Tesla را در کالیفرنیا نامگذاری کردم و رسمی که از خواب بیدار شدم گفتم که نیاز به بسته شدن باطری برای بازگرداندن انرژی از دست رفته است. این بدان معنی است که در نیم ساعت با نشستن در ماشین با گرما در محیط کم قرار می گیرد. (در حال حاضر برنامه تلفن همراه برای گرم کردن باتری از راه دور وجود دارد؛ در زمان درایو تست من در دسترس نبود.)

پس از اتمام فرآیند تهویه باتری، محدوده خوشه ای تخمین زده شده 19 مایل بود؛ هیچ راهی برای بازگشت به میلفورد نیست

افراد Tesla تاسیس یک تاسیسات شارژ EV که اخیرا نصب شده توسط Norwich Public Utilities بود. نورویچ، یک شهر آسیاب قدیمی در رودخانه تامز، تنها 11 مایل فاصله داشت، گرچه در جهت مخالف از میلفورد.

پس از ترتیب برای شارژ کردن در ایستگاه نورویچ، آداپتور مناسب را در تنه قرار دادم، وصل شدم و به یک محل گرم در نزدیکی باشگاه Lunch Suite و صبحانه Butch's Luncheonette و Club Breakfast رفتم (استعمال دخانیات) که فقط اعضا میتوانند یک فنجان قهوه یا بشقاب تخم مرغ. اما صاحبان اجازه دادند که صبر کنند، در حالی که مدل S آن را آب می آورد. کارشناسان تسلا گفتند که پمپ کردن در انرژی کمی کمک می کند تا در اثر آب و هوای سرد از بین برود و یک ساعت پس از گذشت یک ساعت آنها از بین بردن سفر به میلفورد بازگردانده شوند.

10JPTESL1-jumbo-v2.jpg به عقب نگاه كردم، باید عضویت یكی از Butch ها را بخرم و چند ساعت آنجا را در آنجا صرف كردم، در حالی كه ماشین متهم شده بود. محدوده نمایش داده شده هرگز به تعداد مایل های باقی مانده به میلفورد نرسیده است، و در حالی که من در حدود 45 مایل در ساعت درهم و برهم بودم، هشدارهای روزافزون دشارژ را برای فورا شارژ کردم. آقای Merendino، برنامه ریز تولید کننده، یک ایستگاه شارژ EV را در فاصله پنج مایلی فاصله پیدا کرد.

اما مدل S دارای عقاید دیگر بود. رایانه به من اطلاع داد که "ماشین خاموش است." من قبل از اینکه ماشین در تهدید آن تهدید شود، توانستم در محوطه ی خروجی در Branford، Conn.

مدیر آژانس تسلا نیویورک، آدم ویلیامز، یک سرویس دوقلوی در میلفورد پیدا کرد که یک راننده ماهر و بسیار بیمار، ریک ایبسن را برای نجات من با یک کامیون بارگیری کرد. نه خیلی سریع: ترمز پارکینگ الکتریکی ماشین بدون نیروی باتری آزاد می شود و عقب شارژ خودکار 12 وات خودرو در پشت مشبک جلو به عقب به شارژر قابل حمل جارو برقی ترمز را آزاد نمی کند. بنابراین او مجبور بود آن را بر روی تخت بکشد، یک پروسه پر رونق که 45 دقیقه طول کشید. خوشبختانه کابین کامیون قرقره بود.

در ساعت 2:40 صبح، ما را به ایستگاه استراحت Milford کشیده، پنج ساعت پس از من گرنت را در یک سفر که باید کمتر از یک ساعت طول کشید ترک کرد. آقای ایبسن با نزدیک به کیوسک شارژ، نزدیک مسطح، و 25 دقیقه بعد، با باتری که به اندازه کافی شارژ شده بود، برای آزاد کردن ترمز دستی و راندن کامیون، ماشین را پشت سر گذاشت. صاحب مدل S که روز قبل را تحویل گرفته بود با علاقه تماشا کرد.

افسر ارشد فن آوری Tesla، JB Straubel، اذعان کرد که دو ایستگاه شارژ شرق ساحلی در محدوده مسافت پیموده شده در محدوده دنیای واقعی مدل S هستند. او گفت، بدتر کردن شرایط، آب و هوای سرد حدود 10 درصد مجازات محدوده را اعمال می کند، و در حال اجرا، بخاری انرژی بیشتری را جذب می کند. وی اضافه کرد که برخی از مشکلات نرم افزاری مربوط به دامنه هنوز باید مرتب شوند.

آقای استاببل در یک جلسه بعد از مرگ تست من گفت: "این برای من ناامید کننده است، وقتی که همه چیز هماهنگ نیست." "برنامه ریزی بیشتر از یک بنزین معمولی، هیچ راهی در اطراف آن نیست.

او گفت: "امیدوارم به شما یک کمی از ما بدهد که در ماه های گذشته در ایستگاه های ساحلی شرقی قرار داده ایم." "این یک درس خوب است."

پس از 80 دقیقه شارژ در میلفورد، باتری حدود 216 مایل از محدوده را ثبت کرد. سفر به نمایندگی تسلا در منهتن 71 مایل بی وقفه بود. وقتی وارد شدم، باتری حدود 124 مایل باقیمانده داشت.