باتری های حالت جامد دوره کاهش عمر باتری ماشین الکتریکی بهبود یافته

- Mar 01, 2017-

دو سال ماشین الکتریکی تبدیل به جریان اصلی, تسلا خارجی آورده موج وسایل نقلیه الکتریکی, داخلی و خارجی برخی از تولید کنندگان ماشین های سنتی شروع به پا مجموعه در صنعت برق خودرو, بعد از همه انرژی جدید آینده است.


اما چون سال گذشته کشور برای یارانه انرژی جدید خودرو برای مکانیسم ممیزی کامل نیست، منجر به بسیاری از تولید کنندگان انرژی جدید ترک، به دست آوردن مقدار یارانه برای وسایل نقلیه جدید انرژی. این yearand #39; s ممیزی مکانیزم تنظیم جدید خودرو انرژی یارانه می كاهش بسیاری بعد از سال 2020، Chinaand #39; s جدید یارانه را کاملا لغو شود، اگر قصد خرید انرژی وسایل نقلیه جدید، شرکای کوچک می توانید در نظر که آیا برای شروع مشکل بعد از همه یارانه بسیار ارزان تر را می توان.


به انرژی جدید وسایل نقلیه به فن آوری باتری اشاره داشته باشد و در حال حاضر اصلی جدید انرژی یا انرژی مبتنی بر. در حال حاضر، تولید کنندگان ماشین جدید انرژی بیشتر توجه یا باتری، پس از همه اصلی وسایل نقلیه جدید انرژی استقامت، ماشین راحتی و مانند بر استقامت ساخته شده است، چگونه می تواند بهبود عمر باتری? این است جهت جدید انرژی تولید کنندگان تحقیق و توسعه بوده است.


چندی پیش سازمان ملی هوانوردی و فضایی (NASA) که آنها با دانشگاه میامی برای توسعه نوع جدیدی از باتری های حالت جامد کار می کردند نشان داد. باتری حالت جامد کوچکتر از باتری های لیتیوم سنتی است و می تواند مورد استفاده قرار گیرد در ماهواره های کوچک مانند andquot. CubeSatsandquot;.


باتری جدید تنها یک سوم از فضای موجود باتری با نتیجه صرفه جویی در مقدار زیادی از فضای ماشین پخت است که اشغال CubeSat بزرگ (کوچک ماهواره) بسیار مهم است.


مزایای استفاده از باتری است نه تنها منعکس شده در دوره، اگر استفاده از اجزای ساختاری مناسب آن نیز است برخورد های ضد رطوبت، آتش و خواص دیگر. تیم تحقیقاتی امیدوار است که فن آوری می تواند تبدیل به روش ذخیره سازی انرژی بی خطر و موثر، و در برخی مناطق به برنامه.


البته عیب عمده در باتری های حالت جامد هزینه مشکل این است که دلیل اصلی برای کسب و کار خود را محدود است که غیر قابل انکار است. به عنوان مثال, هزینه باتری لیتیوم مایع حدود 200 دلار به 300 دلار است / kWh، و اگر شما استفاده از موجود تکنولوژی را به تلفن های هوشمند شده باتری حالت جامد، هزینه 15.000 دلار برسد. قیمت هنوز هم بسیار بالا است، اما آن را غیر قابل انکار است که این تغییر برای باتری.


اندازه باتری یک سوم کاهش می یابد و می تواند خوب تضمین ثبات باتری، که بدان معنی است که اگر مورد استفاده در گوشی های تلفن همراه، عمر باتری سه بار قبل از تبدیل خواهد شد، دیگر نیاز به رفتن به بازی با اتهام و مانند آن. که می تواند به گسترش فضای داخلی گوشی، بعد از همه، کاهش همیشه نسبت به باتری آسان به مشکل از حادثه بمب گذاری و یا کمتر است.


علاوه بر این، کاهش باتری برای ماشین الکتریکی بدون شک انجیل است، شما به طور مستقیم عمر باتری سه بار که تنها 500 کیلومتر ماشین الکتریکی قادر خواهید بود برای رسیدن به 1500 کیلومتر افزایش می توانید. البته تعداد کیلومتر هنوز هم تنها پس از همه تصور است نیز نیاز به در نظر گرفتن دلایل دیگر، دیگر قیمت های بالا بسیاری از تولید کنندگان خودرو انرژی جدید دلسرد کنند. از آنجا که تکنولوژی در حال حاضر شروع تحقیق و توسعه، با این حال، من معتقدم که بلافاصله پس از آن، با کاهش هزینه قیمت تنظیم مربوطه داشته باشد، آن را لمس می تواند برای کسب و کار مورد استفاده قرار گیرد.