OptimumNano برنده جایزه نام تجاری چین روزانه 2017 مردم چین شد

- Dec 23, 2017-

Faith نام تجاری را تولید می کند OptimumNano برنده جایزه مردم چین روزانه "چین 2017 چین"

تقویت انتشار مارک های چینی و ایجاد یک مربع بین المللی از مارک های چینی. در تاریخ 22 دسامبر 2017، انجمن برند چین که توسط People's Daily برگزار شد، در پکن برگزار شد. مای پیهوا، معاون رئیس کمیته ملی CPPCC، یانگ ژنو، رئیس روزنامه خلق روزنامه، گوی وایمین، معاون دفتر اطلاعات شورای دولتی، ژو فوشون، معاون اداره نظارت بر امور دارایی دولتی و کمیسیون امور خارجه شورای چین، لیو Junchen، معاون مدیر SAIC، چن گانگ، معاون مدیر کل نظارت بر کیفیت، بازرسی و قرنطینه Huang Rong، معاون رئیس فدراسیون صنعت و بازرگانی در این انجمن حضور یافت.


Li Yao، رئیس گروه Watmar، با موضوع "عصر جدید، عرضه جدید و تحرک جدید"، به عنوان نماینده شرکت های چینی نام تجاری دعوت شد تا در کنفرانس شرکت کنند. چن فنگ، رئیس گروه HNA، لیانگ زائوکسیان، معاون رئیس گروه گالانز، کائو دیوانگ، رئیس گروه فوئائو و دیگر شرکت های شناخته شده و همچنین متخصصان و پژوهشگران داخلی در تحقیقات اقتصادی گرد هم آمدند تا درباره چین صحبت کنند توسعه در عصر جدید اقتصاد برند، ایجاد یک نام تجاری قدرت جدید.
لی یئو، رئیس گروه OptimumNano، بازدیدکنندهای گروه رسانه ای را دریافت کرد


Li Yao، رئیس مجلس نمایندگان چین در روزنامه چینی Daily Automotive Daily، Economic Weekly، China Business News، Sina و دیگر ده ها بازدید از گروه های شناخته شده گروه رسانه ای، چگونگی ارجاع موضوع برند باتری وسایل نقلیه جدید چین را مطرح کرد. از جدید در مورد باتری اتومبیل، ما باید ایمان خودمان را داشته باشیم. صنعت خودرو چین به تدریج یک نیروی مهم در صنعت خودروسازی جهانی تبدیل شده است. تولید و فروش وسایل نقلیه انرژی جدید در چین برای دو سال متوالی در رتبه اول قرار گرفته و تبدیل به "لوکوموتیو" شده است که باعث توسعه صنعت جهانی شده است. با این حال، اگر NEV های چین بخواهند پس از پروژه های با سرعت بالا در زمینه راه آهن و انرژی هسته ای تبدیل به یک "کارت کسب و کار جدید" چین شوند، ما هنوز راه زیادی داریم. ما باید حس مأموریت و مسئولیت در صنعت داشته باشیم، فرصت طلایی بازسازی و ارتقاء صنعتی را در بر بگیریم و قدرت برند ما را در مسیر جدید نشان دهیم.


در روزنامۀ People Daily، "برنامه کشور قدرتمند در عصر جدید" را منتشر کرد، و بیش از 10 شرکت برتر و کارآفرینان این صنعت "جایزه برند چین 2017" و "جایزه برنده جایزه 2017 چین" را به خود اختصاص دادند. OptimumNano به عنوان یک پیشرو در صنعت خودروسازی انرژی جدید، برنده جایزه نام تجاری چین در سال 2017 شد و برنده این انجمن شد.


طرح "Power Plan Brand New Age" یک طرح نام تجاری است که توسط People's Daily ایجاد شده است، یک منبع با نام تجاری سنگین برای کل جامعه است. این یکی از فعالیت های تبادل برند برتر در کشور است. این امر به سایر نقاط جهان متکی خواهد بود و براساس جامعه محلی، حمایت از مارک های ملی و نوآوری در نوآوری در نوآوری های نوآورانه نام تجاری چین است.
OptimumNano برنده "جایزه چین نام تجاری 2017"


انتخاب "جایزه نام تجاری چین" دارای استانداردهای سخت تر برای شرکت ها است. بنگاهها باید نه تنها توان رقابت هسته ای را مد نظر قرار دهند، بلکه باید در جایگاه "تعظیم" در سطوح فنی، عملیاتی و استراتژیک ایستادگی کنند، توسعه صنعت جهانی را مد نظر قرار دهند، زمین را به دست بگیرند و نقش یک معیار برای توسعه را بازی کنند از صنعت ما.


به عنوان سه شرکت برتر باتری داخلی، OptimumNano این جایزه را به دست آورده است. OptimumNano در سال 2002 تاسیس شد و متخصصان تحقیق و توسعه، تولید و فروش باتری های قدرت را به مدت 15 سال و به طور مداوم بهبود ایمنی و ثبات محصولات خود را از طریق نوآوری های تکنولوژیکی بهبود می بخشد. سرمایه گذاری OptimumNano در تحقیقات و توسعه فن آوری در سه سال اخیر 40 برابر شده است و سرعت یک ثبت اختراع در روز را افزایش داده است. در حال حاضر تعداد اختراعات بیش از 1900 است و شاخص های اصلی فنی در سطح پیشرفته بین المللی هستند.


علاوه بر این، با بازار جهانی برای باتری با کارایی بالا، با کیفیت بالا و مقرون به صرفه برای افزایش تقاضا برای تولید باتری های هوشمند، از سلول های قدرت، تبدیل به توسعه چین از یک کار کلیدی است. OptimumNano به عنوان یک شرکت پیشگام سازنده باتری قدرت، رهبری خود را برای ساخت یک کارخانه هوشمند و پلت فرم نظارت بر داده های بزرگ هدایت می کند. از طریق اتوماسیون، اطلاعات سازی، هوش و تجسم ساختن باتری قدرت، کیفیت محصول را بهبود می بخشد و هزینه ها را کاهش می دهد و کارایی را افزایش می دهد. کارخانه های هوشمند عملکرد و پایداری باتری را به میزان قابل توجهی بهبود داده اند و میزان رد محصول به طور موثر در 900ppm کنترل می شود و به سطح پیشرو در صنعت رسیده است.


این انجمن به دقت انتخاب مارک هایی که دارای دستاوردهای برجسته در نوآوری، مسئولیت اجتماعی و فرهنگ سازمانی هستند، آگاهی ملی و اعتماد به علامت های تجاری چین را تقویت می کند، علامت های تجاری چین را بزرگتر و قوی تر می کند و "ایجاد جهانی" را برای ایجاد یک نظر عمومی خوب به ارمغان می آورد.