OptimumNano برنده جایزه نوآوری 2017 برای نشست رهبران خودرو جدید انرژی است

- Dec 22, 2017-

Innovation win! OptimumNano برنده جایزه نوآوری 2017 برای نشست رهبران خودروهای جدید انرژی می شود

در 21 دسامبر، "2017 (سومین اجلاس سران رهبری خودروهای جدید چین)" در پکن برگزار شد. این نشست توسط موسسه تحقیقاتی CCID وزارت صنایع و فناوری اطلاعات برگزار شد و توسط New Energy Auto برگزار شد. سان Fengchun، آکادمی آکادمی مهندسی چین، وو Bao-gui، مهندس ارشد موسسه تحقیقات CCID وزارت صنایع و فن آوری اطلاعات و یک Qingheng، مدیر کمیته مشورتی صنعت خودرو چین در این نشست حضور داشتند. بسیاری از رهبران ادارات دولتی، سران انجمن های مربوطه، کارشناسان صنعت و نخبگان کسب و کار برای انجام تفسیر سیاست ها، تجزیه و تحلیل نقاط داغ و چشم انداز صنعت، با همکاری پیشنهادات به صنعت انرژی جدید انرژی، گرد هم آمدند. OptimumNano در جوایز نشست، جایزه فناوری نوآوری را با قدرت فنی پیشرو در صنعت برنده شد.
OptimumNano به دست آورد "جوایز نوآوری در فن آوری"


نوآوری تکنولوژیکی یک نیروی محرک بی پایان برای توسعه صنعت خودرو است. از زمان آغاز به کار، OptimumNano همیشه به مفهوم توسعه نوآوری پادشاه پایبند است. از ماه نوامبر 2017، تعداد کل پرونده های ثبت اختراع از 1900 عبور کرده است. شاخص های اصلی فنی در سطح پیشرو در جهان قرار دارند. به طور خاص، نتایج پیشرفت در دو تکنولوژی هسته باتری با تکنولوژی پایین باتری و تکنولوژی شارژ سریع به دست آمده است.


فن آوری باتری پایین با درجه حرارت OptimumNanor


در زمینه فن آوری فریزر، OptimumNano به طور موفقیت آمیز باتری با درجه حرارت پایین که می تواند به طور معمول در منهای 35 ℃ تخلیه و به طور معمول در منهای 20 ℃. تا کنون، وسایل نقلیه الکتریکی خالص مجهز به باتری کم دما OptimumNano پایدار بوده و در بیش از 20 ماه در Heilongjiang Tieli، Urumqi، Xinjiang و Hohhot، Inner Mongolia هموار شده اند. این یک پیشرفت عمده در نوآوری فنی Watermar و بهترین اثبات عملکرد خوب باطری با دمای پایین Watmar است.


Wattle فن آوری سریع شارژ سریع


در فناوری شارژ سریع، باتری قابل شارژ با نرخ بالا OptimumNano می تواند شارژ و تخلیه ی شش برابر شارژ باشد، تا شارژ 3-4 درجه ای گروه بندی شود. سرعت شارژ گروه 2-4 برابر حالت شارژ معمولی است، شارژ 15min SOC شارژ می تواند به 80٪، برای محافظت از زندگی وسیله نقلیه. اساسا خودرو جدید صنعت خودرو حل می شود، زندگی کوتاه است، مشکلاتی طولانی مدت برطرف می شود، ترویج استفاده از وسایل نقلیه انرژی جدید برای پاک کردن موانع است.
لی یئو، رئیس گروه OptimumNano، جایزه "Leader of the Year" را به دست آورد.


علاوه بر این، لی یئو، رئیس هیئت مدیره جایزه سال را با نوآوری، تاثیر و رهبری در زمینه وسایل نقلیه انرژی جدید به دست آورد.


640.webp (1).jpg
Voightma سخنرانی اصلی "تحرک آینده چین" را تحویل داد


در نشست که در همان دوره برگزار شد، رئیس هیئت والتر چین گروه، ژونگ منگوانگ، سخنرانی فوق العاده ای با عنوان «قدرت آینده چین» را ارائه کرد و ابتکار عمل را مطرح کرد که روند آینده "چهار مدرنیزاسیون" کربنیزاسیون، اتصال به شبکه، هوش. در عین حال، آن را به مهمانان سایت توضیح داد که به عنوان تامین کننده باتری باتری برای اجزای اصلی وسایل نقلیه انرژی جدید، OptimumNano سه نقش "ارائه دهنده جدید انرژی، راننده مشترک و تمرینکنندهی سبز "در سفرهای آینده است.در نهایت، وی گفت که وورتمار امیدوار است که همکاری خود را با صنایع بالادست و پایین دست بیشتر تقویت کند تا وسایل نقلیه جدید انرژی ارزان تر و ارزانتر را از نظر برنامه های کاربردی و نوآوری فناوری ایجاد کنند، به طوری که خالص وسایل نقلیه الکتریکی را می توان به افراد عادی به بازار عرضه کرد و اجازه داد هر کس بتواند از آینده انرژی جدید لذت ببرد.