OptimumNano باتری با استفاده از باتری های LiFePO4 باتری 7.2kWh باتری کمتر از 1800 دلار عرضه می کند

- Aug 29, 2017-

LiFePO4 باتری تولید کننده غول OptimumNano صنعت را با شگفتی گرفته است با ارائه 7.2kWh سیستم های ذخیره سازی باتری در کمتر از $ 1،800 - $ 2250 هر - در آنچه که به نظر می رسد تخفیف عظیم بیش از غالب قیمت عمده فروشی، به جز قیمت های خرده فروشی. 7.2KWH LiFePO4 Battery mechanical design for home energy.jpg

قیمت گذاری OptimumNano به این معنی است که هزینه شارژ باتری بیش از نیمی در عرض شش ماه کاهش یافته است. همانطور که یک تحلیلگر خاطر نشان کرد: "یا آنها تخفیف بزرگی برای سفارشهای حجم می گیرند، یا آنها یک رهبر از دست دادن (یا هر دو!)" انجام می دهند. " چه OptimumNano منجر به یک انقلاب در Storage Wall می شود.


بعضی از انتظار می رود که هزینه ذخیره سازی باتری به طور چشمگیری کاهش یابد، همانطور که پانل های خورشیدی خورشیدی به شدت هفت سال پیش افتادند زیرا بازار انبوه و پویایی های مرتبط با آن در آن قرار داشت.

این نمودار در بالا از Credit Suisse نشان می دهد که چه اتفاقی افتاده و چگونه یک بازار شناخته شده برای قیمت های بالا و حاشیه های بالا به سرعت به قیمت پایین، کالا حاشیه پایین تبدیل شده است. ترافیک تسلا ممکن است فقط یک مسیر مشابه در ذخیره سازی باتری باشد.