Optimumnano انرژی های جدید صنعت خودرو نوآوری اتحاد به طور رسمی تاسیس شد

- Dec 19, 2016-

به عنوان خط مقدم اصلاح و باز شدن، شنژن سر اورا بسیاری از, این مورد استفاده برای ایجاد معجزه شهر توسعه اقتصادی جهان، یک بار دیگر دلیل استنباط افسانه جدید ترین شهر شنژن چین و حتی جهانی تعمیم و کاربرد وسایل نقلیه جدید انرژی تبدیل شده است، شروع به انتظار گرفتن ارتفاعات فرماندهی جدید انرژی گوشه صنعت خودرو فراتر از ، تاج به جهان جدید انرژی وسایل نقلیه andquot;. در دسامبر 18, به منظور andquot؛ نوآوری هدایت سرب andquot آینده؛ به عنوان موضوع چین والتر m جدید انرژی صنعت خودرو نوآوری اتحاد، سومین همایش ملی جدید انرژی صنعت پایه در شنژن پینگ کوه، آکادمی چینی مهندسی lipeigeng Fengtian یانگ چین مرکز تحقیقات فناوری خودرو, موسسه مهندسی خودرو چین، tsinghua دانشگاه، دانشگاه پکن jiaotong و دیگر موسسات تحقیقاتی نیز شناخته شده و موسسات آموزش عالی از ده ها تن از کارشناسان و پژوهشگران و نزدیک هزاران جدید انرژی کارآفرینان صنعت خودرو از طريق شاخص برخورد اندیشه های جدید انرژی صنعت خودرو دست تصویر و مسیر را تغییر دهید.

هنگامی که می خواهید برای دیدن در جهان در شنژن چین والتر اتحاد نوآوری صنعت خودرو انرژی جدید رسما تاسیس شد، شنژن زمانی که می خواهید ببینید در دنیای خودروهای جدید انرژی چین والتر انرژی های جدید صنعت خودرو نوآوری اتحاد وسایل نقلیه به طور رسمی تاسیس, جدید انرژی بود

والتر چین اتحاد نوآوری صنعت خودرو انرژی جدید به طور رسمی تاسیس شد

نوآوری اتحاد پنجره فرکانس در حال حاضر اشغال andquot صنعت; فرمانده heightsandquot;

در همان روز، والتر چین m جدید انرژی صنعت خودرو اتحاد نوآوری. والتر m در سال 2013 به مدافع جدید انرژی صنعت خودرو نوآوری اتحاد، شرکت های زنجیره ای کل صنعت را پوشش می دهد و جدید انرژی وسایل نقلیه و وسایل نقلیه جدید انرژی همراه پلت فرم عامل، خدمات مالی، موسسات آموزش عالی و موسسات تحقیقاتی علمی. همه استفاده از خوشه های سازمانی در قالب یک مجموعه کامل از تحقیق و توسعه، تولید، بازار توسعه فنی عملیات سرمایه به شکل جامع رقابت و غیره. شرکت بیش از 1000 در لیگ تنها 55 شرکت تنها فهرست.

مراسم به پایان رسید دفتر مرکزی گروه والتر هزار متر مربع فضا به جدید نمایشگاه صنعت انرژی در کامل، andquot صنعت انرژی جدید; بالا techandquot محل; احساس جشن اتفاق می افتد:

والتر چین اتحاد نوآوری صنعت خودرو انرژی جدید رسما تاسیس شد، شنژن زمانی که می خواهید ببینید در دنیای خودروهای جدید انرژی

با والتر قدرت باطری از Chinaand #39; s جدید انرژی - شیانگ تیز 1 الکترونیکی هواپیما الکتریکی, عزیزم تمرکز بر چشم بی شمار تبدیل شده است. هواپیما توسط آکادمی چینی مهندسی Fengtian یانگ برای شرکت در طراحی، رهبری است اولین بار در جهان در همان زمان با اداره هواپیمایی چین الکتریکی هواپیما مدل مجوز مجوز و تولید با حقوق مالکیت معنوی به طور کامل مستقل.

والتر چین اتحاد نوآوری صنعت خودرو انرژی جدید رسما تاسیس شد، شنژن زمانی که می خواهید ببینید در دنیای خودروهای جدید انرژی

برای حمل و نقل شهری فاصله کوتاه از ماشین الکتریکی خالص شهر تدارکات شرکت بیان بهبود بهره وری لجستیک توزیع راه حل مناسبی را نشان می دهد.

والتر چین اتحاد نوآوری صنعت خودرو انرژی جدید رسما تاسیس شد، شنژن زمانی که می خواهید ببینید در دنیای خودروهای جدید انرژی

اشکال مختلف از ماشین رفت و آمد اتوبوس الکتریکی خالص با حفاظت از محیط زیست، ویژگی های اقتصادی بین شهرستانها در سراسر کشور؛ هنوز به outdone کشش الکتریکی با میکسر برقی کامیون و خودرو محصولات چندشكلي مانند تکان دهنده برای جلب توجه بسیاری از مهمانان است.

والتر چین اتحاد نوآوری صنعت خودرو انرژی جدید رسما تاسیس شد، شنژن زمانی که می خواهید ببینید در دنیای خودروهای جدید انرژی

از طریق خودروهای جدید انرژی از طرف شرکت چینی توسعه سطح و تحقیق و توسعه علوم و فناوری نمایشگاه، بدون شک که لیگ تبدیل شده است Chinaand #39; s جدید انرژی وسایل نقلیه مهم در روند توسعه نیروی، هدف در قله ارتفاعات فرماندهی کاربرد وسایل نقلیه جدید انرژی در آینده.

andquot; Combinationandquot; نوآوری محور وحدت

به عنوان اولین تحقیقات داخلی و توسعه فسفات آهن لیتیم قدرت باتری و منجر به دستیابی به مقیاس تولید و دسته ای برنامه ملی فن آوری بالا و جدید شرکت، والتر هرگز توقف سرعت نوآوری، با استفاده از تکنولوژی به صنعت را تحت تاثیر قرار دادن: امضای استرالیا لیتیوم با کیفیت بالا; با مثبت و منفی، مواد بالا مانند الکترولیت پلیمر نوآوری دیافراگم; برای randamp سریع؛ د پروژه, ج 6 10-15 دقیقه برق بالای 80% پر; تحقیق و توسعه - کم دما از 20 ℃ نرمال شارژ و دشارژ باتری در سین کیانگ شمالی از طریق تست سرد توسعه منطقه شمال خودروهای برقی خالص امن; یوان سه منومر آن باتری تحقیق و توسعه پروژه را توسط وزارت امور مالی وزارت صنعت و فناوري اطلاعات، وزارت علوم و فن آوری مشترک نتیجه گیری سه وزارتخانه پذیرش; امتیاز طرح موضوع ملی تحقیقات کلیدی انجام--همه حالت جامد لیتیوم باتری نمونه توسعه، در حال حاضر تایید کرده است که تحقیق و توسعه طرح اولیه (مواد، ساختار، روند، و غیره)، تا حد زیادی افزایش عملکرد ایمنی باتری و خواص الکتریکی انتظار می رود; یکی از اولین قدرت مدل باتری S2C طراحی سیستم امنیت از ایمنی کلی ارتقاء جدید انرژی برق خودرو.

والتر چین اتحاد نوآوری صنعت خودرو انرژی جدید رسما تاسیس شد، شنژن زمانی که می خواهید ببینید در دنیای خودروهای جدید انرژی

در همین حال، والتر نوآوری اتحاد از طریق نوآوری های فنی و نوآوری در محصول و نوآوری در خدمات و مدل نوآوری و مدیریت نوآوری خاص معرفی راه حل های سنتی وسایل نقلیه انرژی جدید با برد کوتاه و طولانی شارژ زمان شارژ ایستگاه هزینه ساخت بالا است، مشکلات کلیدی مانند خرید گران خلاقانه andquot; خودرو لیزینگ، هشت سال تضمین کیفیت جامد به حرکت به طور همزمان، به اتهام د ترکیب withandquot؛ اتوبوس برقی حالت، قدرت shanxi فرودگاه لینفن برای تبدیل worldand #39; s اولین شهر به اتوبوس الکتریکی خالص، به سرعت اشغال کشور 17 استان (مناطق خودمختار) شهر 26; andquot؛ دو برابر قیمت، هزینه تاکسی، کاهش انرژی متصل کردن، برنامه ریزی علمی، اتهام کش موبایل فعال dandquot; شهر ماشین تدارکات برقی مدل شده است در پنج استان پیشرو صنعت لجستیک بیان تحول و ارتقاء، نوآوری و توسعه، ریشه دار و آینده؛ و شارژ د الگوی andquot; longitudinalandquot افقی دو; زمین ساخت و ساز برنامه ریزی، نه تنها موسیقی در چهار استان در زمینه ملی انرژی وسایل نقلیه جدید، بیشتر مشخص بیش از 1000 کیلومتر ماشین الکتریکی خالص تنه خط حمل و نقل تبدیل به واقعیت کامل.

انسجام پیوندی تولید فشار ایجاد andquot; جدید engineandquot;

به عنوان اولین دسته جدید انرژی خودرو تظاهرات ترویج خلبان شهرهای چین Chinaand #39; s خودرو صنعت تازه واردان اما شنژن، در اوایل توسعه انرژی جدید وسایل نقلیه andquot; ارتقاء و توسعه صنعتی و demonstrationandquot تعیین خواهد شد; اهداف استراتژیک با توجه به andquot; زیرساخت های مناسب، اولین پیشرو, به به طور کلی برنامه ریزی، اصل طرح جامع از پایتخت برای تحریک مصرف از تحقیقات علوم و تکنولوژی و توسعه تعمیم و کاربرد هتلز-جهت کل زنجیره ای اقدامات بیشتری برای حمایت از توسعه صنعت خودرو انرژی جدید.

از طریق یک سری سیستم و حالت نوآوری، شنژن جدید انرژی اتوموبیل 67000 فرمت و استفاده از وسایل نقلیه جدید انرژی در بالا رسیده است و تا با فنر byd والتر توسط تعدادی از شرکت های پیشرو، نشان داده است در وسیله نقلیه جدید انرژی باتری قدرت موتور درایو، انتقال قدرت کنترل بخش های کلیدی مانند انواع کامل تشکیل شده ، برجسته، مشخصه های جدید انرژی صنعت خودرو خوشه. از طریق انجام مزایا مکمل و توسعه مشترک به اشتراک گذاری دستاورد بیشتر مزیت خوشه پایه شنژن صنعت انرژی جدید خودرو در برخی از پیشرفت های عمده کلیدی تکنولوژی، بخش فناوری در موقعیت داخلی و بین المللی پیشرو، حتی توسط وزارت بازرگانی و وزارت علوم و فن آوری به عنوان ملی جدید انرژی صنعت خودرو پایه برجسته.

والتر چین اتحاد نوآوری صنعت خودرو انرژی جدید رسما تاسیس شد، شنژن زمانی که می خواهید ببینید در دنیای خودروهای جدید انرژی

Chinaand #39; s والتر مدیر اتحادیه مورد جدید انرژی نوآوری های صنعت خودرو

andquot; والتر نوآوری اتحاد, randamp; d قرار به استفاده در ژانویه 2017 هنگامی که تقریبا هزار جدید انرژی صنعت خودرو ستون فقرات شرکت بیاورد با هم شنژن تیم، ارزش خروجی 500 میلیارد را جلو در future.andquot; چین والتر کارشناسی ارشد, رئیس انرژی جدید خودرو اتحاد نوآوری صنعت مورد در جلسه شنژن توسعه وسایل نقلیه جدید انرژی در پشتیبانی از سیاست ضد ویروس معرفی استعداد، و غیره، یک مزیت منحصر به فرد است که با تکیه بر فلات کوه ملی جدید خودرو صنعت انرژی پایه است و اتحاد نوآوری مشترک، شنژن جایگزین خواهد شد خودکار سنتی شهر از دیترویت، شدن worldand #39; s وسایل نقلیه جدید انرژی ، توسعه جهانی جدید انرژی وسایل نقلیه رانندگی.

در این مقاله، کپی رایت برای همه، الکتریک اولین شبکه خوش آمدید (www.d1ev.com) به چاپ مجدد اما لطفا حتما به منبع را نشان می دهد.