OptimumNano تزریق وسایل نقلیه جدید انرژی Surging لحظه ای

- Jan 20, 2018-

OptimumNano تزریق وسایل نقلیه جدید انرژی شتاب

640.webp.jpg

امروزه، خنک کننده است. Ningxiang 150 اتوبوس جدید انرژی در شاتل شاتل آرام، بدن با سفید و سبز، سبز گرم به زمستان می افزاید. به این ترتیب، Ningxiang برنده اول در انتخاب "شهر سبز" و "شهرستان سبز" در سراسر استان به دست آورد.


بلافاصله پس از آن، این شهر همچنین 451 اتوبوس جدید انرژی در مسیر جاده ای را در اختیار خواهد داشت که در حال حرکت، اتصال و سفر در سراسر جهان است.


همه این اجزای اصلی هسته وسایل نقلیه انرژی جدید - باتری های قدرت، همه از Watmar.


قرارداد 90 روز، 55000 متر مربع گیاه تکمیل شد؛ معرفی یک گروه از رانده شده. در زمینه باتری قدرتمند، مهمترین بخش از وسایل نقلیه جدید انرژی، ورود شرکت شنژن OptimumNano Battery Co.، Ltd. ("واتما") به Ningxiang و حتی کل صنعت خودرو انرژی جدید هونان تزریق شد.


یک واتما، یک رشته از زنجیره های صنعت باتری شرکت را جذب کرد


باتری، موتور، کنترل الکتریکی، به عنوان سه جزء اصلی از وسایل نقلیه انرژی جدید شناخته شده است، و باتری ها هسته اصلی هستند. در خروجی از توسعه سریع وسایل نقلیه انرژی جدید، که می تواند تکنولوژی هسته ای را مدیریت کند، به یک توسعه بزرگ در مقیاس بزرگ، که قادر به ایستادن در بازار می شود.


"تولید سالانه خودرو هونان بیش از 1 میلیون، توسعه موتورهای انرژی جدید قوی، در حالی که مهم ترین باتری قدرت هیئت مدیره کوتاه، کسب و کارهای کوچک، کوچک است، اما این الگوی در حال تغییر است." یانگ پنگ، معاون مدیر دفتر Ningxiang بالا فن آوری منطقه همکاری سرمایه گذاری، گفت که والتر در Ningxiang حل و فصل اهمیت فوق العاده ای دارد.


یانگ پنگ را در ابتدای OptimumNano معرفی می کند ، Ningxiang High-tech Zone فانتزی نه تنها Watter در زمینه فن آوری باتری و مزایای بازار است، بلکه OptimumNano به عنوان اتحاد نوآوری در پشت بیش از 1000 شرکت عضو شرکت های بزرگ، از جمله بیشتر بیش از 70 شرکت ذکر شده قدرتمند منابع.


تجزیه و تحلیل خودی، در حال حاضر در زمینه وسایل نقلیه جدید انرژی، باتری انرژی را به 30٪ تا 50٪ از کل هزینه. این مولفه اصلی، سازنده های سازنده نیاز به بیش از سه تامین کننده دارند. نقش تشعشع درایو OEM بسیار واضح است.


پیش از این، هانان Shanshan، چرخه Bangpu اجازه داده است Ningxiang قدرت لامپ صنعت باتری نشان داد. با این حال، هیچ باتری شرکت های برجسته، هیچ دیافراگم، شرکت های الکترولیت وجود دارد، زنجیره صنعت هنوز ناقص است.


OptimumNano Ningxiang به ارمغان آورد 2.4 میلیارد یوان سرمایه گذاری، و پس از آن تعدادی از شرکت های پشتیبانی اصلی خود را در اتحاد خود نوآوری: هونان لیتیوم مواد جدید تولید سالانه 400 میلیون متر مربع لیتیوم باتری مرطوب پروژه های تولید دیافراگم، ورودی بیش از 1 میلیارد یوان؛ هونان تکنولوژی تصعید فن آوری لیتیم آهن فسفات کاتد مواد تحقیق و توسعه تولید پروژه، Dongguan Hangsheng 20،000 تن پروژه های تولید الکترولیت باتری لیتیوم یون. این پروژه ها جنبه های اصلی زنجیره صنعتی لیتیوم آند، کاتد، جداساز، الکترولیت، باتری و سایر صنایع را پوشش می دهد و 10 شرکت برتر داخلی هستند.


یک سرمایه گذاری سرب یک زنجیره سرب کامل می شود. OptimumNano و اعضای اتحادش به طور پیوسته وارد زنجیره صنعت شده اند. زنجیره صنعتی موفق به کسب پیروزی از همه شرکت های برجسته عمده در بالا و پایین دست شده است، به طوری که منطقه فناوری پیشرفته Ningxiang تبدیل شده است به کامل ترین زنجیره صنعت باتری لیتیوم. یکی از تأثیرگذارترین پارک ها در کشور، "دره ذخیره سازی انرژی" شکل گرفته است.


2 شارژ سریع و شارژ با دمای پایین، تبدیل به رقابت OptimumNano هسته می شود


باتری باتری "قلب" وسایل نقلیه الکتریکی نامیده می شود، "قلب" می تواند پایدار بماند، ضرب و شتم طول زمان، آن را تبدیل به کلید توسعه آن است. طول عمر باتری، زمان طولانی شارژ، عدم تحمل و سایر مسائل مربوط به دمای پایین، یک وسیله نقلیه انرژی جدید برای محدود کردن ارتقاء نقطه درد صنعت است.


نقاط درد وجود دارد، یک بازار وجود دارد؛ نقطه درد و رنج مردم نقطه انفجار بازار است.


Zhong Mengguang، معاون رئيس جمهور واتمر، گفت: "Voightma همیشه به فن آوری قوی و قابلیت های پیشرفته تولید تاکید کرده است تا از دهان و بازار به دست آورد."


"زمان بازسازی طراوت" فناوری شارژ سریع، تبدیل به رقابت اصلی OptimumNano می شود . بر اساس فن آوری باتری سریع با سرعت شارژ و حالت شارژ فوق العاده کم، EV خالص با باتری وات می تواند 10 دقیقه به مدت 10 دقیقه و 80٪ به مدت 15 دقیقه شارژ شود، کاملا تضمین خالص الکتریکی، اتوبوس، .


"به طور معمول منهای تخلیه 35 درجه سانتیگراد عادی، منهای 20 درجه سلسیوس اتهام طبیعی است." در صنعت برای حل مشکل کم دما، OptimumNano در صنعت اولین توسعه موفقیت آمیز باتری های با درجه حرارت پایین است. امروزه 427 اتوبوس الکتریکی خالص به راحتی در Hohhot سرگردان عمل می کنند. اتوبوس های خالص الکتریسیته مجهز به باتری های با دمای پایین، در سین کیانگ، هیلونگجیانگ و دیگر مکان ها دمای پایین بسیار کم منفی 38 درجه سانتیگراد را تحمل کرده اند.


باتری باتری در حال اجرا، OptimumNano مدیریت هوشمندانه را درک می کند. "Ningxiang در حال ایجاد یک مرکز داده بزرگ است، پس از آن تمام باتری های مدیریت هوشمند خواهد بود." لی Wenfeng، مدیر بخش واتمن منینگ، گفت که پس از تکمیل مرکز بزرگ داده ها، با نصب تجهیزات ترمینال در وسیله نقلیه، هر استفاده از باتری، قابل ردیابی، قابل ردیابی، باقی ماندن باتری، مصرف و ... خواهد بود. ، پس زمینه کریستال روشن است.


3 OptimumNano اتحاد نوآوری، برای ایجاد یک اتوبوس سبز


شعبه Wal-Martin Township در پینگ بیرونی، یک ماشین برای اتوبوس های اتوبوس منظمی مرتب شده است. از منظر بیرونی، از اتوبوس معمولی متفاوت نیست، بدن با طول 10.5 متر طولانی با نماد سبز انرژی جدید و داخلی بزرگ قرار دارد. با این حال، هنگامی که آن را در حال اجرا است، آن را بلافاصله احساس تفاوت: CVT نه تنها به راننده احساس راحت تر و راحت تر دست زدن، بلکه به مسافران تجربه با کیفیت صاف و صاف تر. البته، تفاوت بیشتر، صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست است.


با توجه به محاسبه 150 اتوبوس خالص الکتریکی، می تواند 2963 تن زغال سنگ استاندارد در سال را ذخیره کند؛ کاهش انتشار آلاینده های اصلی دی اکسید گوگرد و اکسید نیتروژن به ترتیب 220 و 110 تن و کاهش انتشار دی اکسید کربن به 7388 تن کاهش می یابد.


کاهش هزینه های عملیاتی نیز قابل توجه است: در مقایسه با قیمت فعلی برق و دیزل، هزینه اجرای یک خودرو الکتریکی خالص حدود 30 درصد کاهش می یابد.


ورود وال مارت، به سرعت Ningxiang "اتوبوس سبز" از مفهوم به واقعیت است. در کمتر از یک سال، باتری تولید شده توسط OptimumNano R، وسیله نقلیه جدید انرژی تولید شده توسط اعضای اتحاد نوآوری OptimumNano ، وارد خطوط اتوبوس در شهر Ningxiang خواهد شد. Ningxiang تبدیل شده است اولین هونان تمام اتوبوس اتوبوس شهرستان در سطح شهرستانها.


"بازدهی مدل Ningxiang بسیار قوی است، چشم انداز ما این است که شهرهای بیشتری را به یک شهر از اتوبوس سبز تبدیل کنیم." لی Wenfeng، مدیر بخش وات منینگ شهرستان گفت.


در حال حاضر، اتحاد نوآوری OptimumNano قراردادهای همکاری تجاری اتوبوس منحصر به فرد را با چانگشا، Ningxiang، Chenzhou، Zixing، Yueyang و Miluo امضا کرده است. تخمین زده می شود که تا پایان سال 2018 اتحادیه خالص اتحادیه برق خالص در بیش از 3000 واحد در هونان برسد.


■ نظرات


معرفی زندگی با کل زنجیره ای


شن دلینگ


معرفی Ningxiang از Wattle، باز کل صنعت زنجیره الکتریکی، برای رسیدن به زنجیره صنعتی از بالا از شرکت های بزرگ برجسته برای برنده شدن در پیروزی "جلسه"، ساخت Ningxiang فناوری پیشرفته منطقه تبدیل شده است زنجیره صنعت لیتیوم است که بیشتر کامل، لیتیوم در زمینه لیتیوم یکی از مهمترین پارک ها در این کشور، معرفی یک شرکت را به ارمغان آورده و تمام زنجیره های صنعتی را به ارمغان آورده است.


این سال "سال ساخت پروژه صنعتی" است که توسط کمیته حزب والیتی تعیین شده است که اولویت کار اقتصادی این استان در سال جاری است. با این حال، برای ترویج ساخت و ساز پروژه، به هیچ وجه ساده نیست. همچنین این یک "سرمایه گذاری در سطح پایین در گذشته است که تمام سبزیجات در سبد برداشت شده است". این امر مستلزم آن است که ما تلاش های خود را بر انتخاب پروژه هایی که پروژه بالقوه و استقامت دارند تمرکز کنیم.


با تمرکز بر توسعه آینده استان هونان، کمیته حزب والیتی و دولت 20 زنجیره صنعتی مناسب را شناسایی کرد که نیازمند تمرکز بر روی شرکتهای کلیدی است، درک و درک اینکه در آن جریانهای بالا و پایین دست این شرکت ها و درون مرزهای استان، کشور و جهان در چه مسیری، زنجیره ساخت و ساز هدفمند، زنجیره ای، زنجیره قوی، اطراف زنجیره صنعتی را برای افزایش زنجیره ارزش، راه اندازی زنجیره نوآوری، بهبود زنجیره سرمایه ایجاد کنید.


این یک حرکت کلیدی برای توسعه پیشرفت های اقتصادی با کیفیت بالا در هونان با شناسایی نقاط مهم کار در زنجیره های صنعتی پیشرفته است که به شدت به ترویج ایجاد یک استان قوی، جوان سازی اقتصاد واقعی، تسریع در ساختن یک سیستم صنعتی مدرن و به طور مداوم به افزایش رقابت جامع منطقه. معرفی Ningxiang تجربه موفق OptimumNano ممکن است قادر به ارائه مرجع مفید برای بقیه استان است.


لینک های مربوطه


OptimumNano Alliance Innovation: برای حل مشکل عملیات اتوبوس الکتریکی


ارتقاء وسایل نقلیه جدید انرژی در نوسان کامل، اما قیمت های بالا، شارژ دشوار، کارایی کم عملیاتی، کنترل و مسائل دیگر دشوار برای تبدیل شدن به یک اتوبوس انرژی جدید برای ترویج روند "بلوک مانندی".


برای این منظور، OptimumNano نوآوری مدل کسب و کار کامل را به انجام رساند، عمودی زنجیره صنعتی را باز کرد، بیش از 1000 شرکت مرتبط با انرژی جدید، ایجاد اتحاد نوآوری OptimumNano . با استفاده از منابع اتحاد قوی، OptimumNano از سطوح فنی و مدل سازی برای حل مسائل دشوار همکاری می کند، راه حل های موتوری شهری را به طور همزمان "گارانتی هشت ساله، ابعاد اصلی بعدی سریع" و "اجاره وسایل نقلیه ثابت"، "


از یک طرف، از طریق ترکیبی از اجاره و فروش، ما 8 سال خدمات گارانتی و روزانه را برای حل مشکل هزینه های بالای خرید و عملیات وسایل نقلیه الکتریکی ارائه می دهیم. از سوی دیگر، استفاده از کامیون های مینرال و شمع ثابت شارژ به منظور تشکیل یک جامد. از حالت تمام مقیاس، استفاده از عملیات اتوبوس تقسیم زمان، ابتکار عمل را به سرعت 10 دقیقه شارژ 40 کیلووات ساعت، افزایش عمر باتری 50 کیلومتر برای حل نگرانی گسترده صنعت در مورد مشکل حفظ صلح.


علاوه بر این، با استفاده از اینترنت پلت فرم نظارت بر داده های بزرگ، نظارت بر زمان واقعی از عملیات وسیله نقلیه، به موقع هشدار از قدرت باتری و گسل خودرو، برای اطمینان از ایمنی عملیاتی.