اتحاد OptimumNano و نوآوری با همکاری استراتژیک با اجاره نامه بانک دولتی به 20 میلیارد یوان رسید

- Dec 20, 2017-

OptimumNano و اتحاد نوآوری به همکاری استراتژیک با لیزینگ بانک دولتی تا 20 میلیارد یوان رسید

در 18 دسامبر OptimumNano Co.، Ltd. (که بعدها به عنوان «OptimumNano» نامیده می شود)، چین OptimumNano اتحادیه انرژی نوآورانه صنعت خودرو (در ادامه به عنوان "اتحاد نوآوری") و بانک امور مالی شرکت لیزینگ، آموزشی ویبولیتین اشاره کرد. به عنوان "بانک چین لیزینگ") یک توافقنامه چارچوب همکاری استراتژیک در شنژن با مقیاس مجموع همکاری تا 20 میلیارد یوان امضا کرد. سه طرف همکاری های همه جانبه در تولید و فروش باتری انرژی جدید و فروش و بهره برداری از وسایل نقلیه انرژی جدید را برای ترویج توسعه OptimumNano و اتحاد نوآوری در کل راه اندازی و به طور مشترک در برابر خطرات مالی راه اندازی. لی منگ، مدیر بخش توسعه اقتصادی و فن آوری منطقه Pingshan، Ai Yang، معاون شرکت BOC Silver Leasing، Li Yao، رئیس اتحاد نوآوری OptimumNano ، Li Yao، رئیس OptimumNano گروه و Zhu Jinling، معاون مدیر OptimumNano گروه، حضور داشتند مراسم امضای مراسم.

CDB لیزینگ در مراسم امضای قرارداد گفت که این شرکت در مورد چشم انداز توسعه وسایل نقلیه انرژی جدید در زمینه بسیار خوشبین است و امیدوار است تا این فرصت را برای دستیابی به طیف گسترده ای از همکاری پیشرفته بین گروه های صنعتی جدید و شرکت های اجاره ای مالی با استفاده از یک ترکیبی از اهداف صنعت و مالی.


BOC لیزینگ یک موسسه مالی غیر بانکی است که توسط کمیسیون تنظیم مقررات بانکداری چین (CBRC) تأیید شده و تحت کنترل بانک توسعه چین است. این تنها پلت فرم کسب و کار لیزینگ و بخش مهم راهبرد کسب و کار بانک توسعه چین است. این شرکت در سال 1984 تاسیس شد و در ژوئیه 2016 در بورس اوراق بهادار هنگ کنگ ثبت شده است. این اولین شرکت لیزینگ مالی در چین است و یکی از تاثیر گذارترین شرکت های اجرایی مالی در کشور است. شرکت های اجاره ای که در زمینه حمل و نقل هوایی، زیرساخت های شهری، زیرساخت های حمل و نقل، زیرساخت های انرژی، کشتی ها، وسایل نقلیه، ماشین آلات ساخت و ساز و سایر زمینه ها، بیش از 20 کشور و منطقه فعالیت می کنند.


براساس توافق نامه همکاری امضا شده توسط هر دو طرف، BOCOM لیزینگ و OptimumNano مزایای خود را در توسعه مالی و صنعتی اعمال خواهند کرد. از طریق ترکیبی از قدرت و قدرت، ما یک نیروگاه برای توسعه OptimumNano ساخت، ساخت و فروش باتری انرژی جدید وسایل نقلیه انرژی و مواد خام تهیه و دیگر جنبه های همکاری به طور مشترک ایجاد یک الگوی جدید از توسعه جدید چین انرژی صنعت خودرو.


با توجه به توافق نامه، BOC لیزینگ با OptimumNano در اجاره دارایی های ثابت و لیزینگ اتومبیل های جدید انرژی در 5 سال آینده با مقیاس حداقل 12 میلیارد یورو همکاری خواهد کرد. CDB لیزینگ به طور فعال با استفاده از OptimumNano Inc، با استفاده از ابزارهای سرمایه گذاری برای خرید تجهیزات، از جمله خرید تجهیزات برای تأمین ظرفیت جدید و بازپرداخت پس از فروش تجهیزات انبار، پشتیبانی از ساخت و ساز گیاهان OptimumNano در سراسر کشور، ارتقاء خطوط تولید و پشتیبانی مالی مورد نیاز برای احیای موجود خدمات دارایی در عین حال، ما بر کسب و کار مالی لیزینگ از اتوبوس های جدید انرژی تمرکز می کنیم و از توسعه OptimumNano در زمینه عملیات خودرو حمایت می کنیم .


علاوه بر این، این توافقنامه نیز موافقت کرد که CDB لیزینگ از توسعه عملیات تدارکاتی از اتحاد نوآوری OptimumNano و همکاری لیزینگ در زمینه تولیدات سازنده وسایل نقلیه خودرو و دارایی های سازمانی پشتیبانی می کند که در مقیاس حداقل از 8 میلیارد یورو است.


از ماه نوامبر سال 2017، وزارت صنعت و اطلاعات دایرکتوری توصیه شده را منتشر کرد، تعدادی از مدل های مطابقت با باتری OptimumNano به 211 رسید، رتبه دوم در صنعت.


این اجاره BOCOM و همکاری لیزینگ مالی OptimumNano یکی دیگر از مهمترین اکتشافات در زمینه سرمایه گذاری نوآورانه صنعت خودرو سازی انرژی است. این نیز یک اقدام قدرتمند دیگر برای بازار مالی برای حمایت از اقتصاد واقعی است. با بودجه ارائه شده توسط CDB Leasing، طرح استراتژیک ملی Watermark نیز برای ترویج صنعت انرژی جدید انرژی در چین برای دستیابی به اهداف در اوایل زود هنگام تسریع خواهد شد.