OptimumNano و رهبر مهندسی مکانیک فرانسوی ECM هدف همکاری را به دست آوردند

- Mar 21, 2018-

OptimumNano و فرمانده مهندسی مکانیک فرانسوی ECM قصد همکاری داشتند


تیم فنی حرفه ای این شرکت با آقای گابریل اوزن و تیمش تماس گرفت تا از گالری دیجیتال، موسسه تحقیقات باتری، کارگاه هوشمند و مرکز مانیتورینگ پشت صحنه بازدید کند. در طی این دوره آقای گابریل اوزن توجه زیادی به ذخیره فنی و کاربرد وسیله نقلیه در جهت سبک وزن وسیله نقلیه داشت. کارکنان همراه این شرکت از پنج بخش تشکیل شده است: روش های جدید تشکیل، ساختارهای جدید، مواد جدید، برنامه های کاربردی جدید و طراحی فوق العاده. معرفی مفصل و بیان کرد که تکنولوژی سبک OptimumNano در سطح پیشرو در صنعت در چین است.


پس از آن، دو طرف بحث های عمیق در مورد قصد همکاری باتری باتری وسایل نقلیه انرژی جدید انجام دادند.

blob.png


هر دو طرف مبادلات و بحث ها را برگزار کردند


Wultema به عنوان یک رهبر در سیستم باتری های قدرت برای وسایل نقلیه انرژی جدید همیشه روحیه باز بودن و نوآوری را در پی دارد. این صنعت در حال حاضر 16 سال در صنعت کار می کند و در حال حاضر به 100 شرکت برتر صنعتی در شنژن و یک شرکت ملی با تکنولوژی بالا تبدیل شده است، رتبه بندی سه در بازار باتری قدرت چینی. برای دو سال متوالی، آنها در میان 500 شرکت برتر جهانی انرژی بودند.


آقای گابریل اوزن از فن آوری باتری قدرتمند بین المللی OptimumNano، فناوری وسیله نقلیه و قدرت جامع قوی ستایش کرد. او همچنین اظهار داشت که ECM به عنوان یک شرکت متعهد به پیشرفت های تکنولوژیکی در صنعت خودرو سازی، انرژی پایدار، حمل و نقل و هوافضا، به دنبال شرکای قدرتمند، مسئولیت اجتماعی و فلسفه توسعه مشترک است. در فن آوری طراحی و محصولات باتری باتری، ما می بینیم که واتمر توسعه مفاهیم انرژی نوآورانه و اعتقادات قوی در توسعه کسب و کار انرژی جدید است. این در راستای مفهوم توسعه ECM است. ECM تمایل خود را ابراز کرده و Ma موافقتنامه همکاری استراتژیک بلند مدت را امضا کرده است.


ECM یک شرکت تخصصی در زمینه مهندسی مکانیک و مشاوره فناوری پیشرفته برای 40 سال است. در حال حاضر، ECM رهبر در طراحی و ساخت سازه ها، سیستم های مکانیکی، تجهیزات و ابزار صنعتی و تست های تست است. این در حوزه طراحی خودرو و هواپیما و سیستم های مکانیکی است. این همکاری عمیق با شرکت های تولید کننده خودرو و هواپیمایی مشهور مانند رنو، پژو، ایرباس و داسو دارد. هدف از هر دو طرف برای بحث در مورد همکاری عمیق بدان معنی است که Watmar توسط شرکت های فن آوری پیشرفته در خارج از کشور در بازار انرژی جدید به رسمیت شناخته شده و مورد اعتماد است. با سهم بازار و تاثیر ECM در بازار بین المللی و قدرت قوی فنی OptimumNano، هر دو طرف می توانند به طور مشترک عصر جدیدی از وسایل نقلیه انرژی جدید را باز کنند!