خوش بینانه در مورد چشم انداز لی کا-شینگ را در زمینه وسایل نقلیه الکتریکی و باتری های لیتیوم

- Jan 11, 2017-

از پایان سال 2009 تا کنون، اسطوره سود سرمایه منابع همچنان ادامه دارد. دیروز این شرکت اعلام کرد که کل منافع اتحادیه گریس منابع محدود، شرکت هدف به دست آورده بود، برای در نظر گرفتن مجموع 2.75 میلیارد HK $. علاوه بر این، Jiasheng منابع طولانی خواهد بود و لی رئیس کا شینگ 18.9٪ قرار دادن تخفیف 400 میلیون سهام. در این مرحله، به دست آوردن سرمایه منابع خواهد شد اتحادیه گریس منابع محدود و شرکتهای تابعه آن در معدن-روز (هنگ کنگ) به کیسه، ورود رسمی را در زمینه وسایل نقلیه الکتریکی و باتری های لیتیوم.

اخبار باعث قیمت سهام افزایش یافت، ژانویه 26 Jiasheng منابع بسته تا 62.22 درصد، دیسک را لمس کرد 1.57 دلار هنگ کنگ است. در واقع، منابع Jiasheng از اسطوره طوفان مدت زیادی است که صحنه شده است. در اواخر سال گذشته، این شرکت اعلام کرد کسب معدن روزه به کسب و کار گرم انرژی های جدید، سهام خواهد تمام راه از دسامبر 1، 2009 به HK $ 0.130 تمام راه را تا صعود به 2010 ژانویه 26 1.460 هنگ کنگ دلار، کمتر از فوریه بین برداشت خواهد بود 10 بار.

عملیات پایتخت هوشمندانه

این یادآوری ارزش کسب این شرکت مندرج در مهارت های عملیات پایتخت است، این شرکت به صورت نقدی پرداخت نمی کند، اما از مسئله حقوق لی کا-شینگ از نزدیک به 200 میلیون دلار هنگ کنگ در برداشت پول نقد.

در نظر گرفتن کل برای کسب 2.75 میلیارد HK $ است. HK 2493 میلیون $ برای صدور 8 سال کوپن صفر اوراق قرضه قابل تبدیل با قیمت ورزش از اوراق قرضه قابل تبدیل از 0.2 میلیون HK $، که HK 100 میلیون $ پول نقد بود پرداخت شد. HK 156،700،000 $ در 0.2 HK $ به ازای هر سهم برای حدود 783،500،000 سهام سهام در نظر پرداخت شد. ، می توان به طور کامل به 12466000000 سهام تبدیل شده است. قیمت صدور سهام در نظر و قیمت ورزش از اوراق قرضه قابل تبدیل حدود 77.78٪ تخفیف به قیمت بسته شدن قبل از تعلیق؛ اگر خریدار به طور کامل تمرینات سهام تبدیل، سهام خواهد به 83.6٪ افزایش می دهد. پس از اتمام، که در آن صاحب معدن روزه زونگ شین جیا جیا و مایو Zhenguo خواهد شد مدیران اجرایی پست منصوب شده است.

در طرح مسئله حقوق Jiacheng شرکت هولدینگز لی کا-شینگ را نگاه کنید. قرار دادن قیمت هر سهم است 0.73 HK $، به نمایندگی از تخفیف 18.9٪ در مقایسه با قیمت معاملات قبلی است. بالا بردن 292 میلیون دلار هنگ کنگ، خالص 2905000000 دلار هنگ کنگ. این شرکت گفت که HK $ 100 میلیون برای پوشش بخشی از در نظر گرفتن کسب کسب و کار محصولات باتری مورد استفاده قرار گرفت و تعادل باقی مانده استفاده شود، برای تامین مالی هزینه ساخت و ساز ساخت و ساز از امکانات تولید باتری و برای تکمیل کار شرکت سرمایه، پایتخت.

بنابراین، کسب پول نقد در هزینه بخشی از کسب و پایه Jiasheng لی کا-شینگ به پرداخت این شرکت به اوراق قرضه سهام و تبدیل به عنوان قیمت و مسئله حقوق لی کا-شینگ است 190،500،000 $ پول نقد دریافت کرده است.

فعالان بازار گفت که به عنوان قیمت خرید خواهد بود سهام این شرکت، اوراق قرضه قابل تبدیل، پول نقد این ترکیب به پرداخت، تغییر در منافع حاکم این شرکت ایجاد نمی کند. این به این معنی است که در روزهای پلی مال من درپشتی نیست، و وجود اوراق قرضه قابل تبدیل، بلکه برای آینده در معدن روزه برای فهرست بینی می شود. همراه با اثر ستاره لی کا-شینگ است، به طور طبیعی به بازار پس از دنبال خواهد داشت.

خوش بینانه در مورد چشم انداز بازار

لی کا-شینگ سهام منابع به بازار ماشین های الکتریکی، حرکت نمی تواند کمک کند اما مردم و بافت لیتیوم نهفته داستان شرکت باتری. البته، پول بزرگ در این منطقه نه تنها پایتخت به این دو نفر است. روز زونگ شین جیا لی انرژی در نیمه دوم سال گذشته به صرف 30 میلیارد دلار سرمایه گذاری در پروژه های یوان وسیله نقلیه الکتریکی، یک رکورد از سرمایه گذاری داخلی در زمینه بیشتر است.

Xiangcai اوراق بهادار محقق فنگ اجتناب به خبرنگاران گفت که ماشین و لیتیوم بازار باتری الکتریکی در آینده تصور کنید یک فضای بزرگ، است که توسط سرمایه داران ایجاد می شود را به شرکت در یکی از دلایل اصلی است. در حال حاضر، یک وسیله نقلیه الکتریکی نیاز باتری لیتیوم معادل یک تلفن همراه 1 میلیون بار است. اگر ماشین الکتریکی به ترویج، تعداد زیادی از تقاضا در بازار آزاد است. فنگ اجتناب ساخته شده یک قیاس: "در خرید و فروش ماشین سالانه ما 10 میلیون برای محاسبه، اگر یک هزارم از ماشین الکتریکی، یک سال وجود خواهد داشت 10000، تقاضا برای باتری های لیتیوم خواهد معادل 100 میلیون واحد مقدار تلفن همراه می شود . "

شایعات اخیر بازار که در فوریه سال جاری، دولت یک طرح یارانه خصوصی به خرید وسایل نقلیه الکتریکی خالص معرفی می کنیم. با شبکه ملی فعلی و طرح چین جنوبی شبکه برق مثبت از ماشین شارژ بازار ایستگاه الکتریکی است، دشوار نیست به تصویر کشیدن صنعت ماشین الکتریکی، یک طرح فوق العاده است. فنگ اجتناب گفت: "پس از 5 سال، باتری لیتیوم نرخ رشد مرکب کسب و کار 25٪، عمدتا به دلیل به تلفن و نوت بوک در بازار کامپیوتر تلفن همراه driven.Since سپس، اگر بازار خودرو الکتریکی می تواند دستیابی به موفقیت، پس از آن حفظ این رشد است دشوار نیست. "