نیسان برای فاز اول انرژی ذخیره سازی سرمایه گذاری به اتهام

- Jul 26, 2017-

کسب و کار وزیر کلارک گرگ اعلام دیروز که فاز اول سرمایه گذاری £246million دولت به فن آوری باتری و ذخیره انرژی در بریتانیا آغاز شده بود.

نیسان قصد دارد در صف مقدم تکنولوژی EV با رول از آن تکنولوژی خودرو به شبکه (V2G) تحت پلت فرم هوشمند تحرک آن باشد.

V2G تکنولوژی اجازه می دهد تا به طور کامل به شبکه برق یکپارچه خودروهای برقی و کمک به بهبود قابلیت های شبکه برای انرژی های تجدید پذیر، ساخت منابع تجدید پذیر تر به طور گسترده ای یکپارچه و مقرون به صرفه.

EV مالکان خصوصی و کسب و کار با ناوگان EV بزرگ فرصت برای ایجاد مراکز انرژی تلفن همراه توسط یکپارچه کردن وسایل نقلیه خود را به شبکه داشته باشد.

صاحبان EV نیسان می تواند اتصال به شبکه به اتهام در "دوره تعرفه کم تقاضا، ارزان"، با گزینه ای را برای برق هنگامی که هزینه های بالاتر و یا حتی به شبکه است که می تواند اضافی تولید غذا هستند در باتری وسیله نقلیه را در خانه و محل کار ذخیره و سپس استفاده از درآمد برای صاحب EV.

نیسان اروپا مدیر خدمات انرژی کارآنسا فرانسیسکو می گوید: "نیسان گفت: شده است برای مدت زمان طولانی آینده الکتریکی است. که جلو فکر منجر به تولید برگ نیسان.

"ما وسایل نقلیه می تواند به شبکه متصل و پشتیبانی شرکت های انتقال و توزیع در شبکه انگلستان بیشتر پایدار و با ثبات تر ساخت. افزایش نفوذ وسایل نقلیه الکتریکی معرفی تولید بیشتر و بیشتر پراکنده و ذخیره سازی و افزایش کلی در انرژی های تجدید شونده نفوذ smartly باید انجام شود.

"پس از آنها استفاده شده است در اتومبیل--به عنوان واحد ذخیره سازی انرژی ثابت است که می تواند پر شده توسط منابع تجدید پذیر علاوه بر وسایل نقلیه الکتریکی نیسان و خودرو به شبکه خدمات ما نیز برنامه برای باتری های ما است."

-nissan-powers-up-uk-based-european-r-d-hub-with-vehicle-to-grid-technology_w268.jpg