سقوط جدید یارانه اتومبیل 40% برای دیدن اجرای قرارداد جدید در تاثیر بازار خودرو در سراسر

- Jan 12, 2017-

دور تازه ای از سیاست یارانه رسما در 1 ژانویه 2017 با توجه به سیاست جدید یارانه برای خرید اتومبیل الکتریکی خالص اجرا شده است و ارقام پلاگین برای لذت بردن از یارانه درجه متفاوت کاهش مانند مسافر الکتریکی خالص کاهش حداکثر اتومبیل استخدام 44000 یوان است.


پکن، شنژن، شانگهای چند عمده بازارهای Beiqi SAIC Roewe BYD و Geely و درک بسیاری از دیگر 4S فروشگاه کارکنان فروش که با توجه به یارانه کاهش یارانه های دولت محلی هنگام تنظیم مصمم است با فروش عادی خودروهای جدید انرژی تحت تاثیر قرار است.


در این مورد از جمله Beiqi SAIC Huatai دانه های شناخته شده و دیگر انرژی جدید خودرو منتشر شد خبر رسمی اعلام کرد جشنواره بهار قیمت کل گروه برای ایجاد ثبات در بازار خواهد. این بدان معنی است که قیمت خودرو چند یوان میلیون در هر خودرو به کمک هزینه تفاوت خود خواهد شد.


و هنوز و هنوز با توجه به طرح روشن برای ماشین قیمت، به دلیل عدم قطعیت در مورد اینکه آیا برای تنظیم قیمت است. و در حال حاضر می تواند تنها قبول رزرو و یا حتی صدور صورت حساب، است به طور جدی تحت تاثیر قرار فروش عادی.


در این زمینه صنعت معتقد است قبل از بازار در 2017 داشته است برخی از اثرات کوتاه مدت و یا رکود بازار که تعدیل در سیاست یارانه محلی هنوز رتبه دهی نشده است معرفی شده است.


واکنش فروش ترمینال متفاوت است


یارانه با توجه به سال 2016 بیش از 250 کیلومتر خالص سواری برق خودرو حداکثر یارانه 55000 یوان، یارانه های محلی با توجه به نسبت پایه 1: 1 سپس خالص برقی اتومبیل 110.000 یوان و 2017 به 44,000 یوان کمک هزینه می تواند، حداکثر یارانه یارانه های محلی باید 50 درصد از کشور محاسبه خالص برقی اتومبیل مبلغ یارانه افتاد توسط 44,000 تجاوز نمی کند.


در حالی که قیمت برق اتومبیل به طور کلی بالا، بازار ترمینال نیز بسیار حساس به قیمت است. ماشین چندین هزار یوان کاهش بسیار بزرگ است.


در بازار پکن خالص الکتریک خودرو گرا بوده است. پکن Huawang چانگ صنعت خودرو فروش و خدمات شرکت گیم فروش بزرگ فرد مسئول به شبکه مهندسین ارشد گفت: قیمت ماشین قیمت برنامه داده می شود، بنابراین پایدار فروش موقت که همه مدل با توجه به قیمت اصلی فروخته.


اما دنبال برنامه یارانه خاص در پکن تنظیم شناخته شده است. پس از جشنواره بهار به قیمت خودرو در پکن تحت یارانه به انتظار می رود و سپس پاسخ را.


پکن Geely خودرو 4S فروشگاه کارکنان فروش Geely در حال حاضر خودرو الکتریکی خالص چون یارانه دلایل کاهش قیمت خودرو ندارد اما با توجه به برنامه خاص 4S فروشگاه نیز rashly فروش نیست جرات گفت که.


قبل از جشنواره بهار است نه افزایش قیمت فعلی SAIC Roewe فروش پلاگین هیبریدی به طور معمول به عنوان به چه تنظیم پس از جشنواره بهار 4S فروشگاه طرف، با توجه به سمت ماشین با توجه به برنامه و قیمت گذاری، نه جمالی حکومت به طور مشابه، در شانگهای، SAIC وعده داده شده است.


در شنژن، به یک پلاگین همواره مبتنی بر هیبرید, BYDand #39; s ارقام پلاگین شین تنگ و مدل های دیگر نیروی اصلی شنژن بازار فروش شده است.


شنژن BYD 4S مصرف کننده با توجه به استانداردهای 2017 یارانه یارانه حداکثر یوان 24,000 اگر یارانه شنژن محلی از نه بیش از 50% BYDand #39; s ماشین تنها می تواند یوان 36000 حداکثر یارانه بدهد. كاهش 40% به نمایندگی از بیش از کل یارانه $ 61,500 در سال 2016.


این درک است که، با توجه به شنژن در سوم سه ماهه از سال 2016 یارانه جدید را معرفی سیاست های، مشکل فعلی در 2017 در یارانه های محلی تنظیم درآمده است. شرکت پاسخ روشن به این برنامه را داده اند.


از آنجا که بسیاری از ماشین اصلی انتخاب خود بخشی از شکاف قیمت، در کل کوتاه مدت بازار هنوز سطح معینی نگهداری می شود. اما این راه حل دائمی نیست.


تعداد 4S فروشگاه است فرد مسئول گفت: در حال حاضر تنها به طور موقت حفظ قیمت قبل از جشنواره بهار است ثبات وضعیت پس از جشنواره بهار نیست هنوز تعیین. در همان زمان بستگی به دولت های محلی هنگام معرفی جدید معامله.


قیمت مدت موقت طولانی مدت قیمت uplink خواهد شد خواهد شد


تا به حال، وجود داشته اند خودرو پکن SAIC Huatai شناخته شده لوبیا و سایر وسایل نقلیه جدید انرژی، شرکت پیام رسمی اعلام کرد که خط تمام مدل های افزایش قیمت نخواهد شد.


به عنوان مثال، چند روز پیش، Beiqi جدید انرژی رسمی گفت: خودرو قبل از کاربران جشنواره بهار توسط سیاست یارانه انرژی جدید انرژی خودرو پکن یوان استخدام 44000 تفاوت به تعویق افتاد، هیچ یک دیگر پایان مصرف کنندگان. مصرف کنندگان هنوز هم می توانید ترمینال قبل از بازنشستگی قیمت خرده فروشی (بدون ارتقاء) برای خرید محصولات جدید از خودرو پکن یارانه بدهد.


ژانویه 3، SAIC نیز آن ساخته شده روشن که شرکت بخشی از یارانه قیمت قیمت خودرو را تحمل خواهد شد. طرف Huatai همچنین گفت که میزان یارانه Huatai E200 بالا است، تولید کنندگان باید توانایی یارانه پس از تفاوت به اطمینان حاصل شود که قیمت بالا را.


BAIC BYD، مقدار یارانه برای این فاصله زیاد بین مدل تعهد دراز مدت به این بخش از هزینه پرداخت یارانه شیب فشار به وضوح بیشتری وجود دارد.


شده اند وجود دارد بسیاری از مسافر شرکت خودرو است که از طریق تحقیق و توسعه و بهینه سازی راه برای کاهش هزینه های تولید، در حالی که هسته اصلی برق و دیگر قطعات کاهش قیمت هزینه های کنترل.


به طور کلی در حال حاضر، شرکت ماشین سواری انرژی جدید به مشکلات قیمت گذاری ياوه است. خاص به سطح بازار، اکثر فروشندگان در فروش برخی از نگرانی به قبول رزرو بر اساس، و نه جرات فروشگاه کالا وجود دارد در حال حاضر.


در عین حال بسیاری از مغازه 4S، گفت آینده رد کردن قیمت ماشین حتی اگر مدل های جدید از مدل های جدید قیمت می خواهد قيمت اما به احتمال زیاد قیمت خودرو حفظ خواهد آمد تا برای کوسن تیز کاهش یارانه به قیمت فشار.


علاوه بر این، با توجه به گزارش های رسانه به منظور حفظ قیمت اصلی مطابق با استاندارد برای دریافت یارانه, 2016 برخی از 4S فروشگاه در قرارداد جدید قبل از اجرای ماشین موجودی در پیشبرد در کارت خوب، و سپس انتقال به مصرف کننده برای خرید.


از بالا، اجرای قرارداد جدید بدون در نظر گرفتن قیمت خودرو یا اپراتورهای کانال چگونگی کاهش یارانه به کاهش قابل توجهی در بازار تاثیر آورده است در واقع یک مشکل بزرگ.