حدود هشت درصد از لیتیوم باتری کسب و کار سال گذشته خالص سود رشد قیمت خودرو امسال یا بار دیگر خوب

- Feb 24, 2017-

با فروش کل انرژی جدید وسایل نقلیه در سال 2016 بیش از 500.000 به عنوان بخش مهمی از خودروهای الکتریکی ساختاری از ظرفیت های بیش از حد به قدرت لیتیوم باتری لیست شرکت های سال گذشته برای رسیدن به سود قابل توجهی.


داده ها نشان می دهد که تا 23 فوریه 122 2016 سالانه گزارش عملکرد اطلاع شرکت باتری لیتیوم، مطابق با مقررات بزرگترین تغییرات در حاشیه سود خالص نزدیک Bacheng شرکت برای دستیابی به رشد سود خالص اعلام. در میان آنها، حداکثر حاشیه سود خالص بیش از 100 ٪ افزایش در تعداد شرکت رسیده 48; متوجه حد سود خالص بیش از 100 میلیون یوان شرکت تا 68.


در میان آنها، BYD انتظار می رود در سال 2016 سود خالص تا 5.2 میلیارد است. و موجب فلوراید سنتی بازار تثبیت ارتجاعی، که بیشتر از فلوئور بیشتر قابل توجه, شرکت انتظار دارد که سود خالص سال 2016 529 میلیون یوان، افزایش 1250% سود


با این حال، با معرفی خودروهای جدید انرژی در 2017 قدرت باتری شرکت هزینه فشار کاهش دهد. لیتیوم متخصصان صنعت به خبرنگاران گفت: آن بخش از کارخانه خودرو خودرو الکتریکی در 2017 برای تولید کنندگان باتری از الزامات در سال 2016 به کاهش 35% -40%. 2017 جدید انرژی سازندگان خودرو به منظور اطمینان از نام تجاری خود را از بازار و سود، هزینه حمایت از قدرت باتری لیتیوم، قیمت های تولید کنندگان باتری کم قدرت کنترل شدت.


00


تقریبا هشت به رشد سود خالص لیتیوم


60 سود خالص بیش از 100 میلیون یوان


در واقع از آستانه صنعت به بهبود قدرت باتری صنعت شرایط استاندارد (سال 2017) andquot; andquot; برای ایجاد کامل زباله برق باتری استفاده استاندارد سیستم از andquot; جدید انرژی خودرو قدرت باتری بازیافت Measuresandquot موقت; (پیش نویس)، و سپس در ژانویه سال جاری, که شامل باتری از انرژی و هزینه andquot; planandquot توسعه بلند مدت صنعت خودرو; بخش مربوطه برای صنعت برق باتری لیتیوم معرفی مجموعه ای از سیاست های به قدرت باتری لیتیوم صنعت گل کامل.


اعلام شده در 122 2016 سالانه گزارش عملکرد اطلاع شرکت باتری لیتیوم، 5.2 میلیارد دلار سود خالص درآمد BYD رتبه اول; رتبه دوم در حمل و نقل فن آوری اطلاع سود خالص 1.778 میلیارد یوان افزایش 80%; صنعت به 1.689 میلیارد یوان درآمد رتبه سوم تا 581 ٪ در سال در سال. سود خالص رشد تکنولوژی شیر در سال 2016 انتظار می رود برای رسیدن به سود خالص 160 میلیون یوان، افزایش 5647.95% است;


این است که، شایان از نظر تکنولوژی و مواد heaven-sent و سهام Cangzhou مروارید و Ke Heng و دیگر نمایندگان لیتیم مواد کاتد و الکترولیت ها و تجهیزات و باتری لیتیوم و دیگر اقشار شرکت، ۲۰۱۶ عملکرد سال در سال افزایش آن، سود خالص با 652، 310% 150% و 148 درصد افزایش یافته بود. حتی اگر می توانید سود خالص در سال در سال افزایش بالا لی میلیارد نیست در مقابل آن سود خالص سال 2016 همچنین 242 میلیون یوان به 284 میلیون یوان رسیده است.


علاوه بر این، خبرنگار متوجه شد که بسیاری از کسب و کار باتری لیتیوم قدرت اعلام کرد که اگر چه بازار کسب و کار اصلی به دوره رشد سریع است، اما به دلیل قوی تقاضا، تقاضای محصول منجر به تعداد سفارشات، قیمت فروش محصول افزایش قابل توجهی، به ترویج companyand #39; s سود عملیاتی و سود مقیاس رشد سریع.


باتری های تمرکز سرمایه گذاری


مواد اولیه و تجهیزات شرکت بیش از مالکیت و حصول


2017 andquot جدید؛ قدرت باتری کسب و کار conditionsandquot; به زودی که قدرت باتری برای افزایش سرمایه گذاری در خطوط تولید شرکت، تغییرات در ظرفیت مورد نیاز معرفی شده است.


خبرنگاران آموخته که باتری داخلی قدرت فعلی تشکیل شده است به BYD، CATL، Watima، Guoxuan و نیروی پنج شرکت متشکل از فرمان اول، ظرفیت تولید خود واقع در دوم فرمان باتری کسب و کار بیش از دو برابر شده است. داده ها در سال 2016 پنج قدرت باتری کسب و کار محموله کل بیش از 20GWH، نشان می دهد که بیش از 75% از Chinaand #39; حسابداری ها قدرت بازار باتری لیتیوم.


andquot; قدرت باتری آستانه به بیشتر بهبود، تا حد زیادی تحت تاثیر قرار خواهد شد کل صنعت. برخی از شرکت های کوچک و متوسط ملزم به ادغام شرکت های قوی تر و acquisitions.andquot باشد; اوراق بهادار ملی صنعت خودرو تحلیلگر کائو گفت.


بنا به آمار، سرمایه گذاری واقعی در مقدار زنجیره صنعت لیتیوم 2016 بیش از 60 میلیارد یوان. در میان آنها، قدرت باتری، کاتد مواد، میزان سرمایه گذاری دیافراگم تا. قدرت باتری و کاتد مواد سرمایه گذاری بزرگ بازار تقاضا و تاثیر پروژه فردی نیازهای بودجه، بودجه وابستگی قوی. قدرت باتری 1GWH، به عنوان مثال، وجوه مورد نیاز سرمایه گذاری در بیش از 800 میلیون یوان (داخلی تجهیزات خط تولید)، حجم بزرگ غیر قدرت باتری کسب و کار خود را می تواند انجام شود.


موازی به سرمایه گذاری مالکیت های مکرر و حصول است. 2016 لیتیوم داخلی صنعت مالکیت و حصول پروژه ها تقریبا 60، دستیابی به نوع اصلی ادغام و خرید سراسر صنعت تحکیم و مرزی ادغام آغاز شده. به عنوان باتری لیتیوم مواد اولیه و تجهیزات شرکت نرخ بالاتر از بازگشت احتمال بیشتری برای تبدیل به موضوع ادغام و حصول است.


گفتنی که فرمان دوم نیز هیچ کمبود قیمت فن آوری امنیت و دیگر جنبه های مزیت رقابتی جامع سازمانی است، این شرکت ها هنوز هم در آینده از طریق انواع راه هایی برای گسترش قدرت خود را تنگ شدن فاصله با فرمان اول انتظار می رود است.


در واقع، وجود داشته اند تعداد قدرت باتری شروع به گسترش برنامه ریزی ظرفیت. توالت میلیارد را می توان انتظار داشت در کسب 2017 اولیه برای رسیدن به ظرفیت تولید 5GWh 6GWh 2017 انتظار می رود برای برای رسیدن به 9GWh; روز گروه در اوایل سال 2017 دستیابی به ظرفیت تولید 8GWH باتری لیتیوم; فو 2017 قادر به ظرفیت تولید سالانه 5GWh می تواند خواهد شد.


در این زمینه پروژه ملی جدید انرژی خودرو ضد ویروس رهبر گروه متخصص وانگ Binggang که ادغام ادغام و حصول به خطوط سه یا چهار شرکت باتری قدرت از روند به خصوص عقب تکنولوژی موقعیت کم پایان شرکت شتاب. andquot; حالا که overcapacity، در واقع تولید خوب ظرفیت مازاد است، که از برخی از شرکت های ذکر شده در عملکرد اکسپرس دیده می شود، شرکت های پیشرو در مورد فروش محصول نگران نباشید.