Mercom: VCs سرمایه گذاری ایالات متحده $480 میلیون در باتری ذخیره سازی انرژی در نیمه اول سال 2017

- Jul 26, 2017-


میزان سرمایه گذاری ذخیره سازی انرژی است که از جنوب فرانسه (سرمایه) در نیمه اول سال 2017 در مقایسه با سال گذشته بیش از دو برابر شده، گزارش جدید پیدا کرده است.

سرمایه Mercomفقط آخرین در مجموعه سه ماهه خود را سرمایه گذاری و ادغام و اکتساب (M & A) گزارش پوشش باتری ذخیره انرژی شبکه هوشمند و بخش های بهره وری انرژی منتشر شده است.

VCs در شش ماه اول سال جاری قرار است نزدیک به نیم میلیارد دلار (دلار 480 میلیون دلار) بهشرکت های ذخیره سازی انرژی، فوق العاده شکل 179 میلیون دلار آمریکا در نیمه اول سال 2016. به نظر می رسد اندازه متوسط مقدار قابل توجهی بیش از حد شروع به پریدن کرد – در حالی که شکل H1 2016 در واقع از استخر بزرگتر از تخفیف 20 بود شکل H1 2017 از معاملات 18 در مجموع، آمد.

به طور مشابه, Q2 2017 بزرگ در جنوب فرانسه بودجه از سه ماهه اول سال افزايش. عظیم آمریکا 422 میلیون دلار از معاملات 10 آمد. در مقابل, Q1 تنها ایالات متحده 58 میلیون دلار به معاملات هشت پمپ دیدم.

در همین حال، نسخه قبلی ازگزارش Mercom رابرجسته در سه ماهه اول سال جاری که جریان باتری رئیس دریافت کننده سرمایه گذاری VC در باتری ذخیره سازی فن آوری های انرژی شده بود. این عمدتا به دلیل ایالات متحده 32 میلیون دلار توسط تولید کننده چراغ خوراک پزی قدرت مطرح بود. این زمان در اطراف, Mercom بودجه تقسیم شد گسترده بین چهار فن آوری گفت: جریان باتری سیستم های ذخیره سازی انرژی کل لیتیوم باتری و باتری های زینک-هوا.

تا حد بزرگترین برنده که در جنوب فرانسه در این زمان در اطراف بازار سیستم قدرت Microvast که باتری های لیتیوم یون برای وسایل نقلیه الکتریکی (سرندهای ارتعاشی) بود و مشبک عظیم آمریکا 400 میلیون دلار در ماه آوریل، بنابراین در کل سرمایه گذاری برای سه ماهه مسلط. با توجه به Microvast، که VC بودجه معامله توسط بانک سرمایه گذاری چین CITIC اوراق بهادار منجر شد. در مقام دوم دور برای Q2 2017 VC سرمایه گذاری VionX ساز باتری جریان همه آهن – چشم 12.75 میلیون دلار آمریکا بود.

مقام سوم رفت و به انگلستان Moixa فناوری، که باعث می شود سیستم های ذخیره سازی انرژی مسکونی با ایجاد توازن میان شبکه قابلیت و سرمایه گذاری ایالات متحده $500،000 از ابزار ژاپنی و شرکت شبکه TEPCO اخیرا کردم. Moixa 3.2 میلیون دلار آمریکا در VC نقدی در Q2 2017 کردم.

بدهی و تامین مالی در بازار عمومی نیز از سه ماهه اول امسال افزايش يافت; در حالی که Q1 تنها ایالات متحده 22 میلیون دلار صرف در سراسر دو معاملات را دیده بود 107 میلیون دلار آمریکا در معاملات هفت در Q2, صرف شده است، Mercom در بر داشت.

منطقه تنها در شرکت است که شاهد افت قابل توجهی در فعالیت و به نظر می رسد در مبالغ مالی سرمایه گذاری این سه ماهه گذشته به پروژه های تامین مالی برای ذخیره انرژی باتری به گزارش داد. در پایان سال 2016 Mercom گزارش شده است که کل پروژه سرمایه گذاری در بخش ارسال به ماموت 820 میلیون دلار آمریکا برای سال تمام. نگاهی به نیمه اول سال 2017، تنها ایالات متحده $152 میلیون، در یک معامله تنها توسط توسعه دهنده ذخیره سازی انرژی کانادا و صاحب سیستم NRStor مطرح شد.

با این حال، نیمه اول سال 2016 به تنها دیدم دلار 195 میلیون دلار در بودجه پروژه برای ذخیره انرژی باتری در معاملات سه قبل از تعداد انگشت شماری از معاملات بزرگ دوم نیمی از سال برداشت تا شل کردن به عنوان راه حل Microgrid پیشرفته و Tabuchi امریکا به ما مشبک 200 میلیون و 300 میلیون دلار آمریکا بود.

Microvast در صدر لیست بیش از معني هوشمند گرید و انرژی بهره وری معاملات. تصویر:سرمايه Mercom.