سیاست های کلی جامع از وسایل نقلیه جدید انرژی در استان های مختلف و شهرداری ها شده اند برای دیدار با عصر انرژی جدید

- Nov 27, 2017-

سیاست های جامع وسیعی از وسایل نقلیه انرژی جدید در استان ها و شهرداری ها برای دیدار با دوره انرژی جدید صادر شده است

پیش از این، شانگهای، گوانگژو، ژونگشان، چینگ یوان، مژده، تانگشان، چنگدو، ارومچی و سایر استان ها و شهرها نیز سیاست کلان انرژی های جدید انرژی صادر کرده اند.


تانگشان، هبی

در تاریخ 30 اکتبر، دولت مردم شهر تانگشان، استان هبی، "دایره ای برای اعمال محدودیت های وسایل نقلیه در زمستان و بهار" را اعلام کرد و تصمیم گرفت تا اقداماتی را برای محدود کردن تعداد وسایل نقلیه موتوری در این شهر انجام دهد. در میان آنها، خودروهای الکتریکی خالص، وسایل نقلیه هیبریدی پلاگین، وسایل نقلیه سوخت و وسایل نقلیه معلول (افراد معلول رانندگی) با صفحات حقوقی معلق به حالت تعلیق محدود نمی شوند.


گوانگژو

در اکتبر 27، دیدگاه راهنمایی در مورد حل توسعه توسعه خودروهای مشترک (به اشتراک گذاری زمان) در گوانگژو صادر شده توسط کمیته حمل و نقل گوانگژو نشان داد که تشویق استفاده از وسایل نقلیه انرژی جدید و ترویج استفاده از وسایل نقلیه انرژی غیر قابل تجدید برای اجاره دادن به زمان اشتراک کسب و کار، اجاره خودرو بدون انرژی جدید، باید به تازگی به عنوان وسایل نقلیه انرژی جدید به روز شود.


چنگدو

در 27 اکتبر، شهر چنگدو به طور رسمی نظرات راهنمایی در تشویق و استاندارد سازی توسعه صنایع لیزینگ به اشتراک گذاری وسایل نقلیه جدید را پیاده سازی خواهد کرد. چنگدو به وضوح تا پایان سال 2018، شهر اساسا شبکۀ خدمات لیزینگ را با استفاده از وسایل نقلیه جدید انرژی به 2500 سرویس خدمت رسانده است، شمار شارژ تا 10000. در اواخر سال 2020، شهر شبکه ای از لیزینگ به اشتراک گذارده خدماتی که طیف وسیعی از وسایل نقلیه انرژی جدید را پوشش می دهد و به 5000 مرکز خدمات و 20،000 ایستگاه شارژ می رسد.


در 26 اکتبر، اطلاعیه در مورد تصویب رانندگی مجوز ماشین حمل و نقل شهر در سال 2018 توسط هیئت مدیره ترافیک چنگدو اعلام کرد که تمام قطارهای حمل و نقل چنگدو (به غیر از کامیون های انرژی جدید) که "مجوز رانندگی برای شهر راه" حمل بار "ممنوع است هر روز از ساعت 7:00 تا 22:00 در مسیر سوم حلقه (شامل)،" منطقه جدید جنوب "، خیابان تیانفو (خیابان چهارم خیابان تیانفو تا خیابان فوچلیله)، خیابان پاندا (سیچوان تا شارون جاده) جاده Donglin (مسیر سوم حلقه به خیابان پاندا) از جاده های شهری.


حمل و نقل خارجی وسایل نقلیه (به جز کامیون های انرژی جدید) از روزانه بین 7:00 تا 22:00 در حلقه بزرگراه (در حلقه بزرگراه)، "منطقه جدید جنوبی" و از خیابان تیانفو (خیابان چهارم خیابان تیانفو تا فارو) ممنوع است خیابان)


شانگهای

به تازگی، "اطلاعیه در مورد سازماندهی برنامه های پروژه های ویژه کلیدی وسایل نقلیه جدید برای طرح های تحقیق و توسعه کلیدی دولت" در سال 2018 صادر شده توسط شانگهای اشاره کرد که هر واحد گزارش دهی اعلامیه آنلاین را بر اساس الزامات اطلاع رسانی وزارت کشور علم و فناوری و پروژه با مهر و موم رسمی واحد گزارشگری پیش از اعلام، با توجه به مهلت خدمت در 100th Road Qinzhou، ساختمان شانگهای 1، تالار علمی و فناوری شانگهای. این نامه با توجه به اطلاعیه اطلاع رسانی مورد نیاز برای تکمیل ممیزی تکمیل خواهد شد.


Zhongshan

Zhongshan City، "Zhongshan City، هزینه های پارکینگ برای هدایت دولت است"، به دنبال مشاوره است، Zhongshan در نظر دارد برای نصب یک اداره امنیت عمومی (تغییر) صدور مجوز ماشین حساب جدید انرژی 20٪ برای تشویق مصرف انرژی وسایل نقلیه جدید.


چینگ یوان

"شهر Qingyuan برای ترویج برنامه نمره ارزیابی اتوبوس جدید" روشن، شهرستان شهرستان Qingyuan (شهرستانها، مناطق) به عنوان یک واحد 2016-2019 در هر سال طبیعی اتوبوس انرژی جدید برای ترویج استفاده از رتبه بندی.


برنامه اشاره کرد که دستیابی به بیش از 60 امتیاز به عنوان سال برای ترویج استفاده از اتوبوس های جدید انرژی برای تکمیل هدف تکمیل اهداف ارزیابی استانی در شهرستان، منطقه می تواند از شرایط یارانه ها در شهرستان لذت بردن از استانی اهداف ارزیابی، با توجه به تکمیل واقعی از هدف کمک های مالی دریافت شده توسط تعادل صندوق، کسر معادل در مناطق ناتمام سال آینده قیمت نفت قیمت یارانه ها، کسر معادل بیش از 80٪ نیست. کسر سالانه کمک های مالی اولویت تکمیل بیش از 60 نقطه در منطقه هدف زمانی که وسایل جدید انرژی جدید و به روز شده است.


مینهو

"وسایل نقلیه انرژی جدید Meizhou برای ترویج اجرای برنامه"، منتشر شده در سال 2017، در سطح شهر همچنان به افزایش استفاده از خطوط اتوبوس خالص الکتریکی ادامه خواهد داد، و برنامه های فن آوری خودرو روشن، مدل های ارتقاء، محل زیرساخت، مدیریت عملیات و پشتیبانی خدمات ، تحقق کامل اتوبوس برق شهری همه الکتریکی. تا سال 2020، تحقق پایه الکتریکی اتوبوس، مالکیت اتوبوس الکتریکی خالص شهر بیش از 75 درصد کل اتوبوس را به خود اختصاص داده است. تا سال 2020، این شهر 25 ایستگاه شارژ را ساخته است که 13 ایستگاه شارژ اختصاصی برای اتوبوس ها، 1 ایستگاه شارژ برای وسایل نقلیه، 12 ایستگاه شارژ سریع برای بین المللی و 1 ایستگاه شارژ شهری عمومی است. 700 ایستگاه شارژ برای استفاده عمومی، شارژ 8500 شمع وجود دارد.


ارومچی

ارومچی اخيرا "در شهر تست های تست ایمنی خودرو و هزینه های آزمایشی و اطلاع رسانی مرتبط با آن" منتشر کرده است. اشاره کرد که وسایل نقلیه کوچک (3.5 تن وسایل نقلیه با وزن کمتر از 3.5 تن) 120 یوان / بار خودرو. وسایل نقلیه متوسط (وزن خودرو 3.5 تن تا 6 تن با 6 تن) 140 یوان / ماشین · بار؛ وسایل نقلیه بزرگ (وسایل نقلیه با وزن 6 تن یا بیشتر) 160 یوان / ماشین · بار.


این دایره اشاره کرد که به منظور ترویج توسعه صنایع حمل ونقل شهری شهری و افزایش حمایت از سیاست های وسایل نقلیه جدید انرژی، بازرسی ایمنی اتوبوس ها، تاکسی ها و وسایل نقلیه جدید انرژی دو برابر خواهد شد.


یادداشت ویراستار:

نیازی به گفتن نیست، عصر انرژی جدید وارد شده است. اما برای وسایل نقلیه انرژی جدید، تامین کننده "قلب" - شرکت باتری، هر چند که برای جنگ آماده است، اجازه دهید صبر کنیم و ببینیم!