اخبار هفتگی لیتیوم

- Feb 12, 2017-

پس از هفته اول کار OFweek لیتیوم شبکه برق برای هر کس به پایان هفته صنعت لیتیوم. سامسونگ این هفته اتفاقات مهم در سامسونگ SDI آتش کارخانه بازیافت زباله لیتیوم باتری می خواهد خلبان، وزارت صنایع محکوم هفت جدید انرژی وسایل نقلیه و غيره. Letand #39; s را نگاه!

سنتز صنعت

1. باتری بازیافت را در توسعه جدید انرژی وسایل نقلیه سرنشین

وزارت صنایع وزارت بازرگانی وزارت علوم و فن آوری در توسعه منابع تجدید پذیر صنعت توسعه هدایت به تازگی منتشر شد. که پیشنهاد پکن تیانجین هبی دلتای رود یانگ تسه مروارید دلتای رود و دیگر انرژی وسایل نقلیه غلظت و توسعه مناطق جدید، تعداد شهرهای جدید انرژی خودرو قدرت باتری بازیافت خلبان تظاهرات انجام را انتخاب کنید.

نظرات، ترویج پیاده سازی ماشین قراضه با استفاده از تجهیزات برای تولید و ترویج فعالانه موتور و قطعات اصلی و دوباره ساخت پیاده سازی remanufacturing محصولات که انتشار remanufacturing محصول تکنولوژی دایرکتوری توسعه خودرو قطعات بازیافت بالا و استاندارد، استفاده از قطعات خودرو. در زمینه وسایل نقلیه جدید انرژی را انجام جدید انرژی خودرو قدرت باتری بازیافت خلبان، ایجاد و بهبود ضایعات قدرت باتری منبع استفاده سیستم استاندارد، ترویج استفاده از آبشار زباله قدرت باتری. از طریق بازیافت مکانیزم نوآورانه به کشف استقرار مسئولیت تولید کننده سیستم های توسعه، بهبود ضایعات ماشین منابع زنجیره صنعت، انتظار می رود 2020 Chinaand #39; s نرخ بازیافت خودرو بود scrapped 95% برسد.

2. وزارت صنعت و مجازات 7 قیمت ماشین جدید انرژی

فوریه 4, وزارت صنایع اعلام کرد در سایت رسمی Jinhua جوانان خودرو تولید شرکت گیم SAIC تانگشان اتوبوس شرکت گیم چونگ کینگ لیفان مسافر ماشین Co., Ltd.، Zhengzhou نیسان موتور شرکت گیم، شانگهای Shenwo اتوبوس شرکت گیم، نانجینگ ویژه خودرو تولید شرکت گیم گیاه چونگکینگ Hengtong اتوبوس شرکت گیم قیمت خودرو هفت کتاب مجازات اداری.

این دومین 2016 در 20 دسامبر وزارت صنعت در Jinlong سوژو و چهار شرکت دیگر مجازات های اداری را بار دوم در تاریخ جدید انرژی ماشین تقلب برای شرکت ماشین به دنبال است. با توجه به کتاب مجازات اداری وزارت صنعت فاش شرکت هفت ماشین تقلب دلایل تعلیق و اعلامیه خود از وسایل نقلیه جدید انرژی برای ترویج استفاده از صلاحیت توصیه می شود وسیله نقلیه به حالت تعلیق، لغو شرکت صلاحیت خودرو با توجه به دو ماه از دوره اصلاح برآورده. در این مرحله 11 شرکت های خودرو به دلیل تقلب به عنوان مجازات رسمی شده است.

3. سامسونگ SDI تیانجین کارخانه آتش بدون تلفات

صبح 8 فوریه وجود دارد دوستان که تیانجین یی Xian پارک سامسونگ مشکوک به آتش نزدیک. در حدود 3 ساعت سامسونگ گفت: آتش است خاموش شده که، بدون تلفات علت آتش تا زباله ستون است.

سامسونگ در ماه آوریل امسال منتشر خواهد شد که توسط گل سرسبد جدید کهکشان S8 بخشی از باتری نیز توسط سامسونگ جايگزين SDI ارائه شده استفاده می شود. گزارش شده است که آتش حادثه کارخانه تامین باتری سامسونگ S8 تاثیر نمی گذارد.

4. ایالات متحده کاربر نوت بوک دل با چهار بار سرخ

ما گزارش رسانه های آمریکا, کالیفرنیا, یک مرد جوان در شارژ لپ تاپ دل لپ تاپ باتری لیتیوم داخلی ناگهان چهار بار منفجر شد و آتش، کل فرایند ثبت کامل دوربین خانه بود. خوشبختانه، در طی انفجار کل حداد، باعث شد.

دل است با صدور بیانیه ای در این موضوع است که با صاحب لپ تاپ بود مشاوره و انتظار برای کامپیوتر حادثه به شرکت. دل فرم گزارش کامل تحقیق به منظور بررسی علت حادثه و تایید می کنند که تمام اجزای باطری از تولید کنندگان واجد شرایط هستند.

5. ملی توسعه و اصلاحات کمیسیون در تمرکز اول در استقرار جدید انرژی صنعت خودرو را اعلام کرد

2017 خودروهای جدید انرژی به عنوان توسعه ملی و اصلاحات کمیسیون شماره 1 اعلام andquot؛ تمرکز صنایع استراتژیک نوظهور در محصولات و خدمات directoryandquot; نسخهٔ 2016 (از این پس به andquot؛ گویند directoryandquot؛) متمرکز بر استقرار کلید andquot; thirteenandquot; دوره جدید انرژی موقعیت استراتژیک صنعت خودرو خواهد شد یک بار دیگر می شود تقویت.

نسخهٔ 2016 andquot; directoryandquot; به پنج زمينه ی صنايع هشت را پاک کنید و به مسیر زیر 40 کلید جهت 174 توانند، تقریبا 4,000 محصولات و خدمات تقسیم. جدید انرژی وسایل نقلیه به عنوان یک مهم هشت صنایع جدید انرژی محصولات خودرو، شارژ، برق و هیدروژنه کردن امکانات و تولید تجهیزات سه کلید جهت تست و 14 جهت زیر تقسیم شده است. در مقایسه به سال 2013 نسخه andquot; directoryandquot;، فقط پیشنهاد خودروهای برقی خالص و پلاگین هیبریدی خودرو در یک جهت بسیار متفاوت است.

آن است که ذکر andquot; directoryandquot; است فقط به عنوان یک راهنما به راهنمای خدمات جهت روشن توسعه صنعتی به جای محدود کردن مسیر توسعه تکنولوژی خاص به صنعت، بازار به توسعه فضای، نقش هدایت در توسعه صنعتی.