تیتانات لیتیم ظهور ناگهانی قیمت کبالت کپی آن?

- Mar 02, 2017-

داخلی اکسید لیست شرکت ها از جمله اتحادیه لی بای هسته ای دی اکسید تیتانیوم, طلا پلوتونیم تیتانیوم و آناندا چهار، که بای لی اتحادیه به دست آورد صنعت تیتانیوم پایتون اژدها شدن Asiaand #39; s اول, worldand #39; s چهارم دی اکسید تولید کنندگان.

Como هانتسمن، Koster سه غول های بین المللی دی اکسید تیتانیوم در ماه فوریه، از مارس 1 در محصولات دی اکسید تیتانیوم به افزایش قیمت ها از جمله قيمت منطقه آسیا و اقیانوسیه اعلام کرد در هر تن در 150 دلار آمریکا-200 دلار بین افزایش.

صورت افزایش بزرگ در دی اکسید وجود دارد سرمایه گذاران به دقت و توجه آغاز شد. اما صنعت به خبرنگاران گفت: قیمت فعلی دی اکسید تیتانیوم به نظر بزرگ می رسد، اما در مقایسه با قیمت بالای قبلی 23,000 یوان وجود فاصله کوچک نیست.

وسایل نقلیه جدید انرژی نه تنها مصرانه لیتیوم اما همچنین منفجر کبالت و حالا باید برای از بین بردن بازار دی اکسید تیتانیوم. andquot ما باتری تیتانات لیتیم در تقاضا برای دی اکسید تیتانیوم دو برابر سال به سال، بنابراین فضای آینده بازار بسیار large.andquot است; داخلی لیتیوم باتری تیتانات رهبر یین لانگ نماینده سهامداران همین ترتیب کارت خبرنگار گفت.

قیمت های کبالت در شش ماه گذشته به جدید انرژی وسایل نقلیه مواد سه تایی و در پی پس از شروع به حدس و گمان سرمايه و با باتری تیتانات لیتیم سرمایه اضافه وزن بیشتر و بیشتر صنعتی تقاضا بالا پایان برای دی اکسید تیتانیوم برای افزایش سرعت، انتظار می رود به تغییر شکل روند توسعه صنعت دی اکسید تیتانیوم

علاوه بر توسعه تکنولوژی جدید آورده با تقاضای جدید صنعت دی اکسید تیتانیوم خود را پس از سال ها از طریق تحکیم و موجودی، وضعیت کلی به طور خلاصه عرضه شده است، رونق صنعت نه تنها منعکس شده است در دی اکسید تیتانیوم قیمت همچنان افزایش یابد، اما همچنین به تدریج منعکس شده به سهم A مرتبط companyand #39; s عملکرد فوق العاده مورد انتظار منجر بای لی لیان منتشر شد نتایج قبلی اخبار روز نشان می دهد که companyand #39; s در سود 1816 484 میلیون، افزایش از 334 درصد.

andquot; به طور خلاصه عرضه تولید شده بلافاصله پس از کشیدن دور در حال حاضر، کل صنعت کم inventory.andquot؛ andquot; واقعا کامل تولید اولیه بار هیچ inventory.andquot; بای لی لیان جین پلوتونیم تیتانیوم و دی اکسید تیتانیوم شرکت دیگری را اخیرا در گفت وگو با خبرنگار کارت پس گفت.

آخرین اطلاعات نشان می دهد که از پایان سال 2015 رتل دی اکسید تیتانیوم قیمت به پایین 9500 یوان/تن، تا کنون بیش از یک سال پس از قیمت به سرعت به 18000 یوان/تن افزایش یافت و یا نزدیک شدن 90% anatase دی اکسید تیتانیوم نیز مورد است

تولید و فروش پررونق

andquot; تقریبا صد در صد از مردم خوش بینانه در مورد قیمت دی اکسید تیتانیوم در نیمه اول سال جاری هستند! andquot; شناخته شده داخلی تیتانیوم پودر مدیر فروش Yangjing لی بر روی کارت، به خبرنگاران گفت: در واقع از سه ماهه دوم سال 2016، بازار داخلی و خارجی دی اکسید تیتانیوم در دو وضعیت وانگ، هم در کوتاه مدت تامین، تولید شده در شرکت ما کالا به زودی دور کشیده، کل صنعت موجودی کم است.

پیشرو در صنعت داخلی اکسید بای لی لیان و نحوه مراجعه کنید andquot; شخصا فکر می کنم که در نیمه اول سال 2017، دی اکسید تیتانیوم ادامه خواهد داد به حفظ روند 2016.andquot; این بای لی شن معاون مدیرعامل اتحادیه Qingfei در ماه ژانویه امسال وقتی مصاحبه دیدگاه سرمایه گذاران نهادی است.

داخلی اکسید شرکت از جمله اتحادیه لی بای هسته ای دی اکسید تیتانیوم پلوتونیم طلا و آناندا چهار ذکر شده. اتحادیه لی بای که اژدها پایتون را به دست آورد تیتانیوم صنعت تبدیل شدن به Asiaand #39; s اول, worldand #39; s چهارم تولید کنندگان دی اکسید تیتانیوم قدرت چانه زنی تا حد زیادی بهبود یافته.

بحث در مورد وضعیت سفارشات، یانگ به خبرنگاران گفت: andquot; مشتریان بسیار پایدار است، این شرکت است در ماه تنها با توجه به ظرفیت تولید خود را چقدر تعداد تک خشک و فوری نیست. در حال حاضر سفارش پیش از برنامه بسیاری از کارخانه ها در حال حاضر لیست در ژانویه هنوز تمام نشده است!

یانگ Jingli که در آن سرمایه گذاری مصرف شده کلرزنی خط روند، دی اکسید تیتانیوم رتل فقط بالا پایان به جای واردات استفاده می شود. به گفته وی، تقاضای داخلی فعلی برای بالا پایان دی اکسید تیتانیوم حدود 25 میلیون تن، andquot؛ که 200 هزار تن واردات ما عرضه 50.000 تن در گذشته در حال حاضر صادرات چند ده بار افزایش حسابداری برای صادرات حدود یک در ده، تنها عرضه از مشتریان استراتژیک سال گذشته، بیش از دو هزار تن.

در حال حاضر، دی اکسید تیتانیوم فصل مارس وارد شده است. برای فروش فصل بای لی شن دبیر اتحادیه Qingfei گفت: محصول ممکن است زمان بیشتری.

در حالی که غول های بین المللی صورت فصل پیش از طرح بازار بوده است. Komor هانتسمن و Kotter سه غول دی اکسید تیتانیوم در ماه فوریه، اعلام کرد از مارس 1 در فروش محصولات دی اکسید تیتانیوم به افزایش قیمت ها از جمله قيمت منطقه آسیا و اقیانوسیه را افزایش می دهد در هر تن در 150 دلار آمریکا-200 دلار بین.