لیتیوم یون باتری نگهداری مراقبت از باتری اصلی

- Jun 22, 2017-

چیزی جز سر و با صدای بلند وز وز آمدن هنگامی که شما سعی می کنید برای شروع ماشین شما از زیر هود وجود دارد. کابل بلوز شما بلند شدن و درختان، به کار--اما شما دیگر نیاز به رفتن به خانه. زمان به جلو و برخی از تعمیر و نگهداری بر روی باتری.

باتری های خودرو طول عمر محدود دارند. Undercharging، overcharging و حرارت تمام به باتری خود را تنزل تیم. اتصالات الکتریکی ضعیف آن را مشکل تر برای حتی باتری خوب برای انجام کار خود را.

همه متهم تا

شروع هر برنامه تعمیر و نگهداری باتری با چک کردن ولتاژ سلول های باز یا با تستر باتری های اختصاصی یا ولت متر. با باتری کاملا شارژ و همه نور گنبد تخلیه الکتریکی هشدار زنگ و غیره خفه کردن، ولتاژ در ترمینال باید 12.5 به 12.6 ولت است. اگر باتری کاملا شارژ است، اما هنوز کافی به نوبه خود بیش از موتور، شما ممکن است ولتاژ نزدیک به 12.0 ولت را ببینید.

اگر باتری ولتاژ کمتری را نشان می دهد یا اتهام طول می کشد، آن زمان برای دریافت کردن آب سنج است. این دستگاه نسبت به اسید سولفوریک و آب الکترولیت که نشانه های دقیق از سطح شارژ را بررسی می کند. اگر شما می توانید بکشید تا کلاه پر کردن باتری--. اضافه کردن آب مقطر به هر سلول که در آن سطح الکترولیت پایین پورت پر لمس نیست. استفاده فقط آب مقطر. مواد معدنی در آب لوله کشی نهایت ظرفیت باتری را کاهش می دهد.

اگر باتری خود را یکی از انواع کم تعمیر و نگهداری اصطلاح، نه شما می توانید هر کلاه پرکننده ببینید. باتری این ادعا که هرگز نیاز به آب اضافه شده. در حالی که درست است که آنها مواد شیمیایی متفاوت است که مصرف آب کمتر و سطح الکترولیت در سلول های بالای صفحات عمیق تر است، نهایت باتری این اجرا از آب و مرگ. با دقت نگاه کنید و ببینید اگر راهی به جلو تا مجموعه کلاه پر کننده وجود دارد. آنها ممکن است تحت یک برچسب که می تواند شکاف باز پنهان. دیگران بسته همیشه مهر و موم شده است.

اگر سطح الکترولیت بسیار کم مشکوک به سیستم شارژ است که قادر به تولید ولتاژ بیش از حد بالا است. حداکثر ولتاژ باید ببینید در پایانه های باتری با باتری به طور کامل شارژ و موتور در حال اجرا هست بالای بیکاری 14.6 ولت است. یکی دیگر از الکترولیت کم علت گرمای بیش از حد است. چون underhood دماهای بالا به اندازه کافی به آب از باتری به درایو بسیار سریع صعود خواهد کرد حتی اگر سیستم شارژ است به انجام آن کار درستی خورشید کمربند درایور باتری بالا باید به طور منظم سطح. اگر وسیله نقلیه خود را با عايق اطراف باتری ارائه مطمئن است در محل و در شکل خوب است.

زمان افتخار جوش شیرین رب است که هنوز هم بهترین راه برای خنثی کردن و حذف اسيد بر بالای باتری است.

به آب سنج: با سطح الکترولیت را صحیح، تا الکترولیت باتری به اندازه کافی برای پوشش شناور هیدرومتر خورد. پایین هیدرومتر را داخل پورت میگذرد هر موجود را ترک. الکترولیت هر گونه نشت نیست در خود یا ماشین--این سوراخ در لباس های خود را خوردن و حذف رنگ. پوشیدن عینک ایمنی. اگر شما هر گونه نشت، بلافاصله با مقدار زیادی آب شسته. آرامی شیر را به حباب های چسبیده به افزایش شناور به سطح. وزن مخصوص در مقیاس همچنین در پایین منیسک بخوانید. باتری به طور کامل شارژ باید وزن مخصوص حداقل 1.265 را داشته باشد. مهم تر همه شش سلول باید بسیار شبیه خوانش نشان دهد. یک سلول پایین تر از دیگر پنج توسط 0.05 یا بیشتر? شروع به خرید یک باتری جدید.

اگر باتری تخلیه شده است، شما هر تشخیص بیشتر ندارند. تا که باز مدار ولتاژ به 12.6 ولت باتری شارژر استفاده کنید. به عنوان جریان بالا صفحات پیچ و تاب می توانید جلوگیری از شارژ سریع. اگر باتری در مرخص عمیقا موتور دینام به اتهام آن را jump-starting و در حال اجرا خودرو - دینام طراحی شده برای تولید این مقدار جریان که طولانی و ممکن است آسیب دیده است استفاده نکنید. شارژر باتری استفاده کنید. اگر باتری در مرخص بسیار عمیق مقاومت داخلی آن بالا خواهد بود و آن اتهامات را قبول ممکن است. فقط حتما شارژر باتری به دادن حداقل 13.5 ولت و صبر کنید. سقوط مقاومت داخلی باتری و شارژ فعلی به حالت نرمال افزایش یابد. حتما به نه overcharge و جوش کردن الکترولیت. و هرگز اجازه دهید باتری به طور کامل زمان ترخيص زمان ترخيص باقی می ماند برای مدت طولانی--این ترویج sulfation صفحات منجر.

باتری زمان ترخيص در شرایط زیر انجماد خارج نشوید. الکترولیت آن اساسا فقط آب است و آن را مسدود و آسیب صفحات داخل. باتری زمان ترخيص را به یک محیط گرم ممکن است. حتی اگر این به معنی برداشتن باتری از خودرو و یا بکسل خودرو به جایی که در آن آن داخل آورده می شود می تواند سپس آن بلافاصله، به اتهام.

پس نزدیکی و رتبه دهی نشده است تا کنون

اگر باتری خود این تست را گذرانده است و ماشین شما هنوز هم قابل اعتماد شروع خواهد شد، شما ممکن است برخی از مسائل با سیم کشی. ما شروع مشکلات مدار برای مکانیک شنبه دیگر ترک می کند. زمان تعمیرات اساسی عمومی بست و کابل است.

شروع با آرام بست باتری و منطقه عمومی با تعداد انگشت شماری از جوش شیرین، مقداری آب سرد و مسواک قدیمی تمیز کردن. کاملا شستشو. بنابراین آن نمی کنید بر دست یا لباس خود یا در چشمان شما در حال حاضر شما ام بسیاری از اسید سولفوریک است که جمع آوری شده نزدیک باتری خود را خنثی.

گیره باتری با شل شدن پیچ خرج کردن حذف کنید. حرکت نمی کند؟ مشترک برای گیره را تقریبا به طور دائم به پست متصل می شود است. بنگ نیست در آن و یا نسبت به آن فضولی کردن--پست است سرب نرم به عنوان چوب مارگارین و برانگیزتر آسان به شکسته شدن خیط و پیت کردن با بالای مورد باتری نیاز به باتری به هم گسیخته می گردند. چند دلار در ابزار حذف باتری گیره را رها کنید.

در حال حاضر بست و پست ها با قابلیت جوش شیرین و آب تمیز. دنبال که با تمیز کردن بالای باتری تمام با استفاده از چند قطره از مواد شوینده و آب فراوان. هرگونه کثیفی که تجمع بالای باتری رطوبت را جذب می کند. فیلم مرطوب خاک مقدار کمی از جریان را از یک پست دیگر، حتی زمانی که خودرو خاموش است دائما تخلیه باتری انجام خواهد شد. باتری خود را تمیز و خشک نگه دارید.

دنبال کنید با ابزار پس از تمیز کردن. این قلم مو به پایان رسید دو سیم باید مورد استفاده قرار گیرد برای بدست آوردن فلز درخشان, زرق و برق دار در پست ها و داخل سطح از گیره. گیره نصب مجدد; جلوگیری از overtightening.

SIDEWINDERS

اگر باتری خود را به سمت ترمینال، اگر چه شما نمی خواهد نیاز به ابزار حذف گیره روش بسیار مشابه، است. پاک و روشن ترمینال و دوباره نصب کنید. دلیل پیچ استفاده می شود در کنار ترمینال های باتری کوچکتر از قلب جمع آوری مالیات است. است برای جلوگیری از overtightening پیچ و از بین بردن تاپیک در پست نرم. استفاده از آچار کوچک و تنها به حدود 10 پوند در سفت.

نمی گیره جهانی

اگر گیره یا سیم کشی قشنگ به نظر می رسد، آن را جایگزین. این مولفه ها چند صد آمپر--بیش از برخی از جوش قوس هنگامی که نویسنده مشغول انجام. جلوگیری از بست "جهانی" جایگزینی جز تعميرات اضطراری. استفاده مناسب تولیدات در بست و سنگین سنج تعویض کابل های که شما می توانید در هر بخش قطعات خودرو برای کمتر از 10 دلار. پست های مثبت و منفی هستند که کمی متفاوت در اندازه--نمی گیره جایگزین یا آنها را به درستی مناسب نیست.

48V 50 (2).jpg