عملکرد تجهیزات لیتیم شرکت پیشرو صنعت سلامت سه مهمترین روند

- Jul 25, 2017-

طبق آمارها، مجموع هفت لیتیوم باتری شرکت های فهرست شده در نیمه اول سال 2017 را در اختیار دارد.

هفت شرکت باتری لیتیوم که در عملکرد صنعت قبل از سلامتی ذکر شده است، سه روند را برجسته می کند

می توان از نمودار زیر، نیمه اول سال 2017، صنعت تجهیزات لیتیوم دیده می شود که هفت شرکت عمده ذکر شده در آن، پیش از عملکرد هستند. در میان آنها، لیزر هان برای به دست آوردن بالاترین سود قابل اعطاء به این شرکت، انتظار می رود شرکت در ژانویه و ژوئن 2017 به سهامداران شرکت های فهرست شده سود خالص 7.99-919000000 یوان؛ سهام شعبه Heng (جدید و جدول فن آوری) سریع ترین رشد، در مقایسه با همان دوره در سال گذشته افزایش 12-14 بار.

هفت شرکت باتری لیتیوم که در عملکرد صنعت قبل از سلامتی ذکر شده است، سه روند را برجسته می کند

اما ما باید 7 شرکت ذکر شده را ببینیم، تمرکز واقعی در زمینه تجهیزات باتری لیتیوم فقط می تواند با هم برنده شود و دو هوشمند را رهبری کند، بقیه قسمت طرح محصول شرکت گسترده تر است. به عنوان مثال، صنعت در زمینه فن آوری PCB مشهود است، سهام Ke Heng در نیمه اول سود افزایش می یابد عمدتا با ظرفیت انتشار کاتد باتری لیتیوم از کشش جدید، طلا و نقره در زمینه سیلیکون آلی و ترکیب ترکیبات پلیمری و انباشت عمیق تر.

خبرنگار همچنین از گزارش هفت شرکت نیمه سالانه و همچنین فعالیت های روابط سرمایه گذار، جامعۀ مربوط به صنعت باتری لیتیوم را در نیمه دوم سه روند عمده پیدا کرد:

1، کل خط پرداخت سرمایه به تعقیب باز کردن جدید است

باتری لیتیوم به عنوان مهمترین منبع برق وسایل نقلیه الکتریکی، الزامات عملکرد و کیفیت بالاتر و بالاتر است، در حالی که کاهش فشار هزینه های افزایش، استفاده از تجهیزات هوشمند و یکپارچه یک انتخاب اجتناب ناپذیر است. از تهیه مستقل به قسمت زیر و یا کل تدارکات، شرکت های قدرت باتری نیز می توانند از صرفه جویی در سرمایه گذاری، راه اندازی سریع، صرفه جویی در کار، نرخ انتقال بالا، بهره وری انرژی و سایر راحتی بهره مند شوند. از دیدگاه بازار، از سال 2015 تا به دست آوردن فن آوری از طریق طرح پیش رو و ادغام عمودی صنعت، صنعت اولین پیشنهاد "حالت کامل خط" از شرکت های تجهیزات لیتیوم برای ارائه تمام خطوط راه حل روند است.

لیزر هان در فعالیت های روابط سرمایه گذار اخیر، گفت که این شرکت در حال حاضر 70 درصد از ظرفیت کلی تجهیزات باتری لیتیوم را به خود اختصاص داده است، آینده در تلاش است تا یک کارگاه تولید باتری و ظرفیت پروژه پروژه کارخانه تولید کند. اطلاعات خلبان ادامه خواهد یافت در زمینه تجهیزات لیتیوم برای در نظر گرفتن توسعه گسترش برای انطباق با مرحله فعلی توسعه روند صنعت است.

Branch Heng معتقد است که تجهیزات باتری لیتیوم به شکل کل بسته بعید به نظر رسیدن به جریان اصلی نیست، اما مطمئنا بخش بزرگی از تقاضای بازار وجود خواهد داشت و احتمال بسته بندی بسته بسیار بزرگ است. این شرکت در زمینه تجهیزات جدید و فعالانه به دنبال کسب و کار تجهیزات لیتیوم باتری مناسب است، تعلیق فعلی در حال برنامه ریزی و کسب کسب و کار تجهیزات لیتیوم است.

2، سرمایه، فن آوری، ظرفیت تولید ضروری است

مراکز خرید مانند میدان جنگ و سرمایه، فن آوری، مزیت تولید ظرفیت سازمانی برای حفظ لبه پیشرو از عوامل مهم است. از دیدگاه یکپارچه سازی باتری چینی خالص صنعت، شرکت های مختلف در مورد چشم انداز توسعه تجهیزات لیتیوم، دور جدید بازار کارت بیتی بیتی خوشبین هستند.

انتظار می رود در ماه مه 2017، به دست آوردن پیشنهاد غیر عمومی برای سهام این طرح، جمع آوری بیش از 1.6 میلیارد دلار برای گسترش بیشتر ظرفیت تولید، بهینه سازی تولید سیستم کنترل هوشمند برای افزایش مدیریت محصول هوشمند، فناوری اطلاعات سطح. قابل درک است که این پروژه 1025 مجموعه ظرفیت را اضافه خواهد کرد، محصولات اصلی آن عبارتند از دستگاه پوشش، مطبوعات غلتکی، دستگاه زیر و سایر دستگاه های باتری باتری لیتیوم 10.

اطلاعات خلبان فعلی نیز از طریق کارخانه تولید و اجاره جدید، و غیره برای حل مشکل تنگنا شده است، انتظار می رود پایه تجهیزات جدید لیتیوم این شرکت ظرفیت تولید را در سه ماهه سوم منتشر کند، اما در سال جاری شکل گیری فروش درآمد لیزر هان و دیگر موسسات همچنین گفتند که آینده زمان مناسب برای استفاده از نیروهای بازار سرمایه، گسترش تفکر آنها، نزدیک بودن نیازهای مشتری، سرمایه، فن آوری، ظرفیت تولید تجهیزات باتری اصلی هسته ای خواهد بود. کسب و کار.

3، 2017 عملکرد در نیمه دوم در دوره رشد بالا

کوانگ در پذیرش تحقیق سرمایه گذاران، گفت صنعت صنعت انرژی جدید در چند سال آینده فرصت تاریخ، چشم انداز توسعه صنعت، و تمام شرکت های زنجیره ای صنعت فرصت ها و چالش ها هستند. این سازگار با باتری شبکه چین برای تعیین شروع نیمه دوم سال 2017، صنعت تجهیزات لیتیم به دوره رشد سریع، گام در توسعه شبه صنعت و سرمایه، فن آوری، مزایای تولید از شرکت خواهد شد "شمشیر"

در سراسر جهان، کل صنعت انرژی جدید جدید هنوز در رشد دراز مدت است، قیمت ماشین های اولویت بین المللی ماشین برنامه ریزی ماشین های الکتریکی تازه آغاز شده است، بازار آینده و ظرفیت افزایش فضای هنوز عالی است. و توسعه صنعت لیتیوم داخلی توسط یارانه به تقاضای مصرف کننده رانده شده توسط ثبات سیاست، ذخیره سازی انرژی و دیگر افزایش ظاهر بازار، افزایش جایگزینی واردات، تجهیزات جایگزینی تجهیزات قدیمی و بخش تجهیزات باتری و یا کل خط رانده شده روندهای تحویل و سایر عواملی که موجب افزایش حجم تجارت تجهیزات لیتیوم باتری می شود، در نیمه دوم به وقوع پیوسته است.