جیما الکتریکی ماشین لیتیوم باتری زمانی که شارژ انفجار آتش

- Mar 20, 2017-

شهروند Pingdingshan همیشه احساس است که انفجار باتری لیتیوم چنین چیزی دور از خود را بسیار دور من چند روز پیش با فرهنگها، باتری لیتیوم اتومبیل الکتریکی خود در روند شارژ انفجار ناگهانی و آتش، بنابراین او با استفاده از کپسول آتش نشانی در زمان به آتش قرار. مارس 16، خانم چن خبرنگاران که صحنه های ترسناک سپس گفت.

خانم چن فروشگاه فروش جدید در طبقه دوم فروشگاه شین هوا صبح 16 مارس، زمان او را از مقابله با آثار روشن باتری لیتیوم به خبرنگاران، دیدم که باتری انفجار سوراخ، پوسته پلاستیکی بسته بندی مانند لایه آرد چپ است. خانم چن توضیح داده شده که پودر سفید از پودر خشک اسپری شده است. در زمان او باتری لیتیوم بر روی دیوار سمت چپ گودال روشن شارژ است.

خانم چن به یاد می آورد که در ظهر در مارس 11، او در بر داشت ماشین الکتریکی او مرده بود، آن باتری لیتیوم به محل کار به اتهام حذف خواهد شد. بطور غیر منتظره، در oand 3 #39؛ بعد از ظهر، ناگهان ساعت شنیده andquot; boomandquot; صدای انفجار باتری اصلی، شعله های آتش در آن زمان رتبهٔ پرید. خوشبختانه، کتابفروشی با خاموش مجهز شده، او عجله آورده آتش نشانی برابر انفجار باتری اسپری شدید، آتش در زمان خاموش بود.

او با ترس طولانی گفت: andquot; خوشبختانه، هیچ کس بعدى به بود نه علت تلفات، خوش شانس اگر این آتش در خانه است، سپس عواقب می شود فاجعه بار است.

به گفته خانم چن ارائه ماشین فاکتورها، خبرنگار خود ماشین الکتریکی کارشناسی ارشد Jie Rui لینگ (لیتیوم) 48 ولت 13 ژوئیه ۲۰۱۴ صدور مجوز است در منبع باز شهری جاده Jie کارشناسی ارشد فروشگاه مستقیم برای خرید قیمت یوان 2980 دیدم. پس از انفجار، خانم چن تماس اول به مغازه اما نه برسد، و تولید کنندگان مشتری خدمات تلفن کارخانه andquot پاسخ و سپس تماس بگیرید; به Pingdingshan فروشگاه فیزیکی اولین نگاه در situation.andquot; روز بعد در حال گزارش خانم چن می کنید وضعیت به جاده باز منبع کارشناسی ارشد Jie فروشگاه مستقیم به مدیر عکس صحنه را دیدم. خانم چن گفت: که او واحد مطلع شد که او در محل کار شارژ و انفجار، به او خوب. مدیر گفت: آن را با تولید کنندگان برای دیدن چگونگی برخورد با این موضوع مشورت کنید.

صبح روز 17 مارس خبرنگار برای باز کردن منبع کارشناسی ارشد Jie جاده مستقیم فروش فروشگاه برای درک وضعیت رفت. تائو مدیر گفت که دوره گارانتی باتری لیتیوم اتومبیل الکتریکی دو سال، الان دارد مدت گارانتی کارخانه خانم چن گروه باتری های جدید جایگزین می تواند، اما نه بر عهده خسارات خوب خانم چن پاسخ داد. همانطور که برای باتری انفجار، گفت: Taomou زمان بسیار طولانی است و یا عملکرد نادرست ناشی از کارخانه ردیابی نشده، نتيجه بد شارژ شود ممکن است.