مقدمه وسایل نقلیه انرژی های نو و تجزیه و تحلیل فنی کنونی

- Jan 11, 2017-

وسایل نقلیه جدید انرژی اشاره به استفاده از سوخت خودرو غیر متعارف به عنوان یک منبع قدرت (و یا استفاده از سوخت خودرو معمولی است، اما استفاده از جدید نیروگاه خودرو)، کنترل قدرت خودرو یکپارچه و رانندگی فن آوری های پیشرفته، تشکیل اصول فنی پیشرفته ، با استفاده از فناوری جدید، ساختار جدید از ماشین. وسایل نقلیه انرژی جدید عبارتند از: خودروهای هیبریدی (HEV)، وسایل نقلیه الکتریکی خالص (BEV)، خودروهای سلول سوختی (FCEV)، اتومبیل موتور هیدروژن و خودروهای گاز، الکل و سایر وسایل نقلیه.

1 خودروی هیبریدی

قدرت ترکیبی کسانی که با استفاده از سوخت معمولی، همراه با موتور / موتور به منظور بهبود توان خروجی و مصرف سوخت مدل های کم سرعت است. با توجه به انواع مختلف سوخت، اصلی را می توان به بنزین و هیبرید دیزل قدرت دو تقسیم شده است. در حال حاضر در بازار داخلی، وسایل نقلیه هیبریدی بسیار سریع هستند که جریان اصلی هیبرید بنزین و بازار بین المللی، توسعه مدل هیبریدی دیزل است.

مزایای استفاده از خودروهای هیبریدی هستند: 1، پس از استفاده از قدرت هیبریدی مورد نیاز به طور متوسط برای تعیین حداکثر قدرت موتور احتراق داخلی، در این زمان در مصرف سوخت کم، آلودگی، بهترین شرایط کاری. زمانی که بار کم است، قدرت مازاد می تواند برق را به شارژ باتری تولید، به دلیل موتور احتراق داخلی می توانید به کار خود ادامه، باتری می تواند به شارژ ادامه، پس از سفر و همان اتومبیل های معمولی. 2، به دلیل از باتری، شما به راحتی می توانید ترمز، سراشیبی، دور آرام از انرژی بازیافت. 3، در مناطق شلوغ شهری، می توانید خاموش کردن موتور احتراق داخلی، رانده شده توسط باتری به تنهایی، برای رسیدن به "صفر" گازهای گلخانه ای. 4، با موتور احتراق داخلی می تواند بسیار آسان برای حل مصرف انرژی از تهویه بزرگ مطبوع، گرمایش، یخ چیزی را اب و سایر وسایل نقلیه الکتریکی خالص مشکلات مواجه می شوند. 5، شما می توانید موجود پر کردن ایستگاه های گاز استفاده کنید، لازم نیست که به سرمایه گذاری. 6، اجازه می دهد تا باتری برای حفظ شرایط کار خوب است، غلو کردن رخ نمی دهد، بیش از ترشحات، به گسترش عمر خود و کاهش هزینه ها.

معایب: فاصله طولانی با سرعت بالا پایه می سوخت کارآمد است.

2 وسایل نقلیه الکتریکی خالص

وسیله نقلیه الکتریکی است که از نام آن پیداست به طور عمده در وسایل نقلیه الکتریکی استفاده می شود، بسیاری از وسایل نقلیه به طور مستقیم با استفاده از درایو موتور، برخی از وسایل نقلیه موتوری نصب در محفظه موتور، برخی به طور مستقیم به چرخ به عنوان روتور چهار موتور، دروغ دشواری وجود دارد در تکنولوژی ذخیره سازی قدرت. حتی اگر مصرف برق تبدیل به تولید گازهای گلخانه ای نیروگاه، علاوه بر گوگرد و ذرات، دیگر آلاینده ها نیز به طور قابل توجهی کاهش می یابد، بسیاری از نیروگاه ساخته شده به دور از شهرستانها پر جمعیت، آسیب انسان از بدن انسان را به بیشتر و مضر تر است سلامت انسان، کمتر، و گیاه ثابت است، تولید گازهای گلخانه ای متمرکز، حذف تمام انواع گازهای گلخانه ای مضر ساده تر، اما همچنین دارای یک فن آوری های مرتبط. از آنجا که برق را می توان از انواع منابع انرژی اولیه، مانند ذغال سنگ، انرژی هسته ای، آب، باد، نور، حرارت، و غیره، به دست آمده برای نجات مردم در مورد کاهش منابع نفت نگران است. وسایل نقلیه الکتریکی همچنین می توانید استفاده کامل از شب را در هنگام مصرف برق مازاد برق کم، به طوری که تجهیزات تولید برق می توانید استفاده کامل از روز و شب را، تا حد زیادی بهبود بهره وری اقتصادی آن است. مطالعات نشان داده اند که نفت خام همان است به نیروگاه با ماشین-باطری بوداده، اتهام به باتری، و سپس، بهره وری انرژی از به بنزین بنزین ماشین و موتور محور تصفیه، و سپس، آن است که منجر به حفاظت از انرژی و کاهش انتشار دی اکسید کربن، آن را از این مزایا است، به طوری که تحقیقات وسیله نقلیه الکتریکی و استفاده از صنعت خودرو تبدیل شده است یک "نقطه داغ." برخی از کارشناسان بر این باورند که، برای وسایل نقلیه الکتریکی، بزرگترین مانع زیرساخت ها و قیمت روند صنعتی شدن است، در مقایسه با ترکیبی، وسایل نقلیه الکتریکی نیاز امکانات زیربنایی بیشتر، و این است که یک کسب و کار می تواند حل کند، نیاز به تمام شرکت همراه با ادارات دولتی محلی برای ساخت، یک مقیاس بزرگ فرصت های تبلیغی را دارند.

مزایا: تکنولوژی نسبتا ساده و بالغ است، تا زمانی که مکان که در آن منبع تغذیه را می توان شارژ وجود دارد.

معایب: باتری ذخیره سازی وزن واحد در حال حاضر از انرژی بیش از حد کوچک است، بلکه به دلیل باتری وسیله نقلیه الکتریکی گران تر است، نه شکل گیری اقتصاد مقیاس است، بنابراین قیمت خرید گران تر است، استفاده از هزینه، برخی از محاکمه نتایج گران تر از اتومبیل، برخی از نتایج تنها اتومبیل 01/03، که بستگی به عمر باتری و قیمت نفت و برق محلی هستند.

3 خودروهای سلول سوختی

خودرو سلول سوختی اشاره به هیدروژن، متانول و سوخت های دیگر، از طریق واکنش شیمیایی برای تولید برق، در ماشین موتور رانده تکیه می کنند. انرژی باتری را از طریق مواد شیمیایی هیدروژن و اکسیژن، و نه از طریق احتراق، به طور مستقیم به انرژی الکتریکی یا. سلول سوختی فرآیند واکنش شیمیایی تولید نمی کند محصولات مضر، بنابراین خودروهای سلول سوختی اتومبیل بدون آلودگی، سوخت انرژی سلول راندمان تبدیل از موتور احتراق داخلی 2 تا 3 برابر بیشتر است، بنابراین از مصرف انرژی و حفاظت از محیط زیست، خودروهای سلول سوختی ایده آل وسیله نقلیه.

سلول های سوختی فردی باید به یک پشته سلول سوختی برای به دست آوردن قدرت لازم برای دیدار با الزامات استفاده از وسیله نقلیه ترکیب شده است.

در سال های اخیر، فن آوری سلول سوخت پیشرفت قابل توجهی داشته است. مشهور جهانی خودروسازان مانند دایملر کرایسلر، فورد، تویوتا و جنرال موتورز برنامه را به وسایل نقلیه پیل سوختی به بازار در کوتاه مدت اعلام کرده اند. در حال حاضر، نمونه اولیه خودروی سوخت سلولی در حال آزمایش است به سوخت اتوبوس حمل و نقل پیل در شهرستانها چند در شمال امریکا پروژه های تظاهرات ادامه دارد. باقی می ماند چالش های فنی در توسعه خودروهای سلول سوختی، از جمله ادغام پشته سلول سوختی، افزایش تجاری از پردازنده های سوخت خودرو و برق و تولید کنندگان خودرو فرعی در جهت یکپارچه سازی قطعات و کاهش هزینه های جزء وجود دارد، و پیشرفت قابل توجهی .

در مقایسه با ماشین های سنتی، وسیله نقلیه پیل سوختی دارای مزایای زیر است:

1، صفر یا تقریبا صفر تولید گازهای گلخانه ای.

2، به منظور کاهش آلودگی نفتی ناشی از نشت نفت است.

3، کاهش انتشار گازهای گلخانه ای.

4، به منظور بهبود اقتصاد سوخت.

5، به منظور بهبود راندمان احتراق موتور.

6، عمل صاف، بدون سر و صدا.

4 وسایل نقلیه هیدروژنی

وسایل نقلیه هیدروژنی است که واقعا وسایل نقلیه صفر انتشار، انتشار می آب خالص، که هیچ آلودگی، صفر تولید گازهای گلخانه ای، ذخایر فراوان و مزایای دیگر، بنابراین، وسایل نقلیه هیدروژنی جایگزین ایده آل برای اتومبیل های سنتی است. در مقایسه با اتومبیل های قدرت سنتی، خودروهای هیدروژنی هزینه حداقل 20 درصد بالاتر است. چین چانگان موتورز در سال 2007 برای اولین بار موفق با راندمان بالا صفر انتشار سیستم جرقه زنی موتور موتورهای احتراق داخلی هیدروژنی چین، و در سال 2008 پکن نشان می دهد خودکار در چین برای اولین بار مفهوم ماشین هیدروژنی خود را توسعه "هیدروژن است."

با "جامعه خودرو" به تدریج شکل گرفته، مالکیت خودرو به طور مداوم نشان دادن روند رو به بالا، در حالی که نفت و دیگر منابع کشیده می شوند، از سوی دیگر، بلع بسیاری از وسایل نقلیه بنزین در ادامه به گازهای مضر و آلاینده های تخلیه. راه حل نهایی است که قطعا برای محدود کردن توسعه صنعت خودرو است، اما جایگزین باز به نفت، انرژی های جدید، خودروهای پیلسوختی چهار شیار سریع و بی سر و صدا در طول جاده نورد، چاپ نام جدید انرژی - هیدروژن است.

تقریبا تمام غول خودرو جهان در حال توسعه وسایل نقلیه جدید انرژی. برق یک بار در نظر گرفته شد قدرت آینده از ماشین، اما باتری طولانی زمان و وزن شارژ می سازد آن را به تدریج کسل کننده است. در حال حاضر (با اشاره به سال 2009) از بنزین الکتریکی و هیبریدی تنها به طور موقت می تواند به کاهش بحران انرژی، تنها می تواند کاهش دهد، اما می توانید از وابستگی به نفت خلاص شدن از شر. در این زمان، ظهور سلول های سوختی هیدروژنی، مانند کشتی نوح جدید، به طوری که مردم به امید بی نهایت از بحران را ببینید.

ایده استفاده از هیدروژن به عنوان سوخت برای خودروهای ترسناک است هنگامی که آن بیرون می آید، اما در واقع آن توجیه شده است. هیدروژن دارای چگالی انرژی بالا، آزاد سازی انرژی به اندازه کافی به عمل موتور ماشین، و هیدروژن و اکسیژن در سلول سوختی در واکنش شیمیایی تنها آب تولید، هیچ آلودگی ندارد. بنابراین، بسیاری از دانشمندان پیش بینی است که هیدروژن به عنوان انرژی پیل سوختی فن آوری هسته ای از ماشین قرن 21، اهمیت انقلابی خود را به صنعت خودرو، معادل آن از ریز پردازنده در صنعت کامپیوتر به عنوان مهم است

مزایا: تولید گازهای گلخانه ای هستند آب خالص، در حال اجرا بدون هیچ آلاینده.

معایب: هزینه های سوخت سلولی هیدروژنی بسیار بالا، و ذخیره سازی سوخت هیدروژن و حمل و نقل با توجه به شرایط فعلی فنی بسیار دشوار است، زیرا مولکول هیدروژن را بسیار کوچک، آسان به از طریق پوسته دستگاه ذخیره سازی فرار است. علاوه بر این، مشکل کشنده ترین است که استخراج هیدروژن توسط الکترولیز آب یا استفاده از گاز طبیعی، در این راه نیز نیاز به مصرف مقادیر زیادی از انرژی، مگر اینکه استفاده از انرژی هسته ای برای استخراج، و یا اساسا نمی تواند به کاهش کربن انتشار دی اکسید.

5 وسایل نقلیه گاز

وسایل نقلیه گاز وسایل نقلیه که با استفاده از گاز فشرده طبیعی (CNG)، گاز مایع (LPG) و گاز طبیعی مایع (LNG) به عنوان سوخت می باشد. در سال های اخیر، دولت ها در سراسر جهان فعالانه به دنبال برای حل این مشکل، شروع به تنظیم ساختار سوخت خودرو. از آنجا که از انتشار عملکرد خوب خود، وسیله نقلیه سوخت گاز می تواند به عنوان سوخت خودرو جایگزین ایده آل ترین در جهان به دلیل هزینه های آن کم سوخت، فن آوری بالغ و ساختار ایمن و قابل اعتماد در نظر گرفته.

در حال حاضر، گاز هنوز جریان اصلی سوخت جایگزین در جهان است، در وسایل نقلیه سوخت جایگزین چین برای حدود 90 درصد است. هدف آمریکا، که تا سال 2010، 7 درصد از بخش اتوبوس گاز طبیعی استفاده کنید، 50٪ از تاکسی ها و اتوبوس خواهد شد به خودروهای گاز طبیعی اختصاص داده شده تبدیل شده باشد؛ تا سال 2010، تعداد خودروهای گاز طبیعی آلمان 100000 به 400000 برسد، پر کردن ایستگاه های را از 180 در حال حاضر به حداقل 300 کرسی افزایش یافته است.

کارشناسان صنعت اشاره می کنند که نقش سوخت های جایگزین است به کاهش و در نهایت از بین بردن فشار ناشی از عرضه نفت و توسعه اقتصادی از تاثیر منفی. به تازگی، چین ادامه خواهد به استفاده از گاز فشرده طبیعی، گاز مایع، بنزین اتانول به عنوان سوخت خودرو جایگزین. آیا سوخت های جایگزین استفاده می شود بستگی به منابع، توزیع، در دسترس بودن از سوخت های جایگزین، بلوغ تولید سوخت و کاربرد فناوری های جایگزین، و کاهش آلودگی محیط زیست. مقیاس تولید، سرمایه گذاری، هزینه های تولید و قیمت از سوخت های جایگزین تعیین رقابت خود را با سوخت نفت؛ ساختار تولید اتومبیل و بهبود طراحی باید سازگار با سوخت.

جایگزینی سوخت با گاز خواهد بود که روند اجتناب ناپذیر از توسعه خودرو در چین و جهان است. چین باید نیروهای در اسرع وقت به منظور توسعه یک سیاست وسیله نقلیه گاز ملی را سازماندهی کنند. با توجه به امنیت انرژی حساب چین است که عمدتا به وضعیت نفت، از جمله توسعه وسایل نقلیه گاز، از جمله انواع وسایل نقلیه با سوخت جایگزین است موضوع مهم و فوری، با توجه به شرایط ملی باید انجام دهید:

اول، به منظور محدود کردن قیمت گاز، نفت، قیمت گاز برای حفظ تفاوت قیمت مناسب بین، مانند استان سیچوان، شهر چونگ کینگ، نفت، گاز تفاوت قیمت، شما می توانید توسعه مناسبی از وسایل گاز اطمینان؛

دوم، از نظر سرمایه گذاری پر کردن ایستگاه های، دوره بازپرداخت طولانی، دولت مناسب به یارانه خاص، ایستگاه های گاز قیمت گاز و کاربران ماشین فروخته شده برای صرفه جویی در گاز بین هزینه های سوخت، تنظیم توزیع منافع؛

سوم، مالیات بر درآمد در ایستگاه های گاز، باید به تکنولوژی بالا سیاست منطقه توسعه صنعتی مراجعه کنید، به دو با سه سیاست های مالیاتی؛

چهارم، برق پمپ بنزین با توجه به درمان خاص برق صنعتی، برق قیمت مطلوب؛ علاوه بر این، سایت ایستگاه، با توجه به پروژه های بزرگ و صنعت حفاظت از محیط زیست، همه چیز خاص، شانه خالی نکنند، جفتک، فعال با استفاده از پیشرفته خارجی تاسیس استاندارد ایستگاه، علمی فاصله ایمنی آتش تعیین، صرفه جویی در منابع زمین.

خودرو 6 زیستی اتانول

الکل، معمولا به عنوان الکل شناخته شده است، محبوب می گویند، استفاده از اتانول به عنوان سوخت وسایل نقلیه، همچنین به عنوان وسایل نقلیه الکل شناخته شده است. با اتانول به جای مواد سوخت نفتی دارای سابقه ای طولانی از فعالیت ها، هر دو از تولید و استفاده از تکنولوژی در حال حاضر بسیار بالغ، اخیرا با توجه به منابع نفت سخت، تنوع انرژی خودرو تمایل به تشدید، ماشین اتانول دستور کار نیز ذکر شده است.

در حال حاضر جهان دارای بیش از 40 کشور، در سطوح مختلف استفاده از وسایل نقلیه اتانول، و برخی از ارتقاء در مقیاس بزرگ از وضعیت رو به رشد وسایل نقلیه اتانول رسیده اند.

استفاده از اتانول در ماشین، شما می توانید عدد اکتان سوخت را افزایش می دهد، افزایش میزان اکسیژن، احتراق سیلندر ماشین کامل تر، شما می توانید انتشار گازهای گلخانه ای مضر را کاهش دهد.

اتانول برنامه های کاربردی سوخت خودرو: اول، ترکیب، به استفاده از اتانول و بنزین ترکیب اشاره دارد. در سوخت مخلوط، اتانول و نسبت حجم "E"، مانند اتانول 10٪، 15٪، با E10، E15، گفت: در حال حاضر، ترکیب حساب برای اتومبیل اتانول اصلی اختصاص داده است. دوم، سوزاندن خالص، که شده است، اتانول سوزاندن تنها، در دسترس E100٪ گفت که برنامه در حال حاضر بسیار نیست، یک مرحله آزمایشی است؛ سوم، سوخت اتانول دناتوره، کم آبی بدن اتانول، و سپس اضافه کردن دناتوره تولید اتانول، که بخشی از نرم افزار آزمون 4، سوخت انعطاف پذیر، است که می تواند سوخت بنزین استفاده کنید، اما همچنین می تواند اتانول یا متانول و نسبت بنزین سوخت مخلوط استفاده کنید، شما همچنین می توانید استفاده از هیدروژن، و می تواند در هر زمان روشن است. مانند فورد، تویوتا در آزمون انعطاف پذیر وسایل نقلیه سوخت (FFV)