HP غالبا به یاد می آورد باتری لپ تاپ ناشی جهان خارج سئوال

- Feb 12, 2017-

هیولت پاکارد به عنوان یک شرکت های فن آوری در مقیاس بزرگ جهانی، چون باتری بارها به یاد می آورد توجه، نمی تواند کمک کند اما مصرف کنندگان بپرسید، علاوه بر دلایل فنی، چه دلایل دیگری وجود دارد؟


خلاصه ای از افکار عمومی

در مشکل باتری در تولید کنندگان اشتباه نه تنها سامسونگ و در حال حاضر HP فناوری (پکن) شرکت، آموزشی ویبولیتین (از این پس به عنوان HP فناوری نامیده می شود) نیز متاسفانه رعد و برق.

به تازگی، دولت در امور اجرایی نظارت بر کیفیت، وب سایت رسمی صادر پیام که باتری ممکن است بیش از حد، به آتش منجر و رایت خطر، فن آوری HP به یاد می آورد کامپیوتر و نوت بوک با استفاده از باتری های لیتیوم یون، به یاد آزادی از کشور یا منطقه است ایالات متحده، به یاد تا 101000 واحد.

در واقع، به عنوان اوایل سال 2016 و نوامبر، فن آوری HP بر اساس همان دلایلی برای نقص در ایالات متحده به یاد می آورد 45،100 مشکلات باتری لپ تاپ.

علاوه بر این به فراخوان در ایالات متحده، هیولت پاکارد در سال گذشته، به دلیل بسته باتری ممکن است بیش از حد، در آتش سوزی ناشی و رایت خطرات و نقص دیگر در چین، استرالیا و اتحادیه اروپا و مناطق دیگر به یاد می آورد محصولات معیوب.

هر چند منطقه فراخوان نیست در چین، اما به دلیل فن آوری HP به دلیل مشکلات باتری در بسیاری از کشورها است رخ داده است چند بار به خاطر، به طوری که این خبر، آن را باعث تعدادی از توجه رسانه ها.

با این حال، در اطلاعات فوق الذکر فراخوان منتشر شده ده روز بعد، هیولت پاکارد یک بار دیگر در دولت در امور اجرایی نظارت بر کیفیت ثبت طرح فراخوان، است که، به گسترش بخش فراخوان ماه مارس سال 2013 تا ماه مه 2014 تولید از HP باتری لپ تاپ بسته. پس از گسترش دامنه فراخوان، تعداد بسته های باتری را تحت تاثیر قرار در سرزمین اصلی چین بالغ بر 22097.

به این دلیل برای فراخوان هنوز نقص باتری، که است، چرا که باتری در فرایند تولید مخلوط با بدنه فلزی خارجی، و بخشی از ضخامت مواد پوشش الکترود بیش از، و در نتیجه باتری ممکن است اتصال کوتاه، استفاده از لپ تاپ، باتری ممکن است بیش از حد و یا سوزش خطرات امنیتی است. پس از فراخوان، HP و فناوری خواهند دامنه بسته باتری را به یاد به اتخاذ اقدامات جایگزین رایگان برای از بین بردن خطرات امنیتی است.

هیولت پاکارد برای چند بار به دلیل همان شماره به یاد محصولات مربوطه، باعث صنعت و دوستان داغ است، اما به عنوان مطبوعات، فن آوری HP هنوز یک بیانیه عمومی در مورد این مسئله ساخته شده است.

یک تحلیل از روند توجه در افکار عمومی

24 ژانویه، دولت در امور نظارت بر کیفیت، از وب سایت رسمی با توجه به مشکلات باتری، HP در اطلاعات کامپیوتر نوت بوک ایالات متحده به یاد می آورد، بلافاصله باعث رسانه ها و کاربران میکروبلاگینگ توجه است.

ژانویه 25، NetEase به امور مالی، فناوری Tencent به، فناوری ققنوس و دیگر سایت های فن آوری مالی جریان اصلی باید به توجه به این موضوع، سخنگوی HP گفت محصولات آسیب دیده کمتر از این دوره از HP فروش کامپیوتر نوت بوک از 1٪.

رسانه های سنتی "پکن روزانه" گسترش بیشتر موضوع را به پلت فرم رسانه های کاغذی، گسترش راه گسترش رویداد، افزایش موضوع افکار عمومی است.

ژانویه 26، شمالی سبز شبکه، اخبار رابط، شبکه جهانی وب نیز شروع به توجه به موضوع، با توجه بیشتر رسانه ها به موضوع مستمر، افکار عمومی را گرم گرم شدن شدید. با توجه به پلت فرم جدید نظارت بر داده ها رسانه ها داده "جدید میکرو دولت"، روز از فراخوان HP از باتری معیوب توجه اخبار مباحث به گرما و توجه میکروبلاگینگ به حرارت در همان زمان اوج.

از پوشش رسانه ای از محتوا، در علاوه بر این به افشای اطلاعات در افشای، تعداد کمی از رسانه های باتری را از یک مشکل، سوال در علاوه بر این به دلایل فنی وجود دارد، چه دلایل دیگری وجود دارد؟ علاوه بر این، "رانندگی چین" نیز گزارش داد که HP می توان ببخشند، همیشه پس از محصول فروش می رسد فقط برای پیدا کردن مشکل، مؤثر بر تجربه مصرف کننده محصول نمی گوید که شهرت از محصولات خود را نیز می تواند اثرات جانبی، از HP محصولات به عنوان قبل و "فراخوان های مکرر" آن در مورد آن؟

27 ژانویه تا 2 فوریه در طول تعطیلات جشنواره بهار، علم و فن آوری HP یاد مشکل از موضوع از گرما افکار عمومی در معلق در هوا کم است.

فوریه 3، روز اول کار، امور خارجه دولت از وب سایت رسمی نظارت بر کیفیت یک بار دیگر اعلام کرد که تکنولوژی هیولت پاکارد با توجه به باتری خطرات امنیتی خواهد شد که بخش فراخوان از مارس 2013 تا ماه مه گسترش 2014 تولید HP (HP) بسته باتری لپ تاپ ، راه اندازی دور جدیدی از افکار عمومی، اما در مقایسه با چند روز قبل از حرارت افکار عمومی به طور قابل توجهی کاهش یافت.

با توجه به "میکرو دولت جدید" داده، اخبار رابط، اطلاعات کمی مربوط به مقدار خواندن در بالای صدای جیر جیر، کاربران میکروبلاگینگ "فناوری خانه" "ZOL Zhongguancun آنلاین" پست منتشر شده مربوط به تعداد پست و نظرات در خط مقدم.

تجزیه و تحلیل کاربر نظر گرایش

در اخبار مرتبط و میکروبلاگینگ نظرات کاربران و نظرات برای تجزیه و تحلیل نمونه گیری تصادفی پیدا شده است که: بیش از سه درصد از کاربران گفتند که از HP تب باتری خریداری محصول جدی، دیگر خرید محصولات HP؛ بیش از دو درصد از کاربران که فراخوان است و مسئول شرکت بازتاب، باید پشتیبانی کند؛ یکی دیگر از نزدیک به دو درصد از کاربران گفت: آنها با استفاده از محصولات HP، باتری می کند مشکلات گرما وجود ندارد؛ برخی از دوستان که محصولات داخلی خوب هستند، به حمایت از محصولات داخلی وجود دارد.

همان برخورد، هرگز محصولات HP خرید، 33٪

کاربر "~ ~ ~ رودخانه": مشکلات محصول HP بیش از حد، تب کامپیوتر، باتری را با یک سال پایه اوراق، پشیمانی به خرید آن!

کاربر "مار قفل متقابل": نوت بوک برای اولین بار HP است، و سپس همه چیز پس از HP خرید نیست!

فراخوان تجسم مسئول شرکت است، 26٪

کاربر "Kangkang": در یک محدوده خاص از مشکلات، شما می توانید درک، از نوع مشکل خوب نیست! فراخوان عملکرد مسئول است.

کاربر "duba266": فراخوان باتری چیزی کاملا طبیعی است، هنوز هم معتقدم که کیفیت HP!

استفاده خود از محصولات HP، باتری بدون مشکل، 18٪ است

کاربر "من، من هستم": باتری چیزی هیولت پاکارد آه، با چند سال، ماده هیچ چیز، من همکلاسی لنوو باتری کامپیوتر آسان به آن گرما

یا محصولات داخلی خوب هستند، حمایت از محصولات داخلی، 17٪

یا خوب داخلی: دوستان "به عبارت پرواز خواهد"! سامسونگ کره جنوبی، چین تنها یک شریک است، من با استفاده از HUAWEI، بصورتی پایدار و محکم حمایت از کالاهای داخلی!

دیگر، 6٪

کاربر "وکسی شمالی خیابان": هنوز هم نقاط از محصول وجود دارد؟

کاربر "آسان است برای زندگی نمی کنند": ترس از سامسونگ کابوس پخش!

تجزیه و تحلیل گزارش های رسانه ها

با توجه به پلت فرم جدید نظارت بر داده ها رسانه ها داده "جدید دولت میکرو"، اخبار بایدو، اطلاعات کمی، اخبار Sohu و اخبار Tencent به در موضوع توجه بالاتر است.

از محتوای این گزارش، بسیاری از رسانه های عمدتا در HP فراخوان تکنولوژی اطلاع از افشای است. به عنوان مثال، Tencent به فناوری فاش کرد که نوت بوک تحت تاثیر فراخوان، از جمله پرینتر و لپ تاپ HP ProBook، HP ENVY، از Compaq Presario و HP سری غرفه، تفاوت قیمت زیادی به 1700 $ است، از $ 300 نوت بوک ارزان محصولات نهایی بالا هیچ می توانید عذاب، این تحت تاثیر قرار تاریخ تولید نوت بوک از مارس 2013 به اکتبر 2016 فرار؛ مصرف کنندگان باید به سرعت غیر فعال کردن این نیاز به یادآوری باتری، حذف آن را از نوت بوک و HP تماس برای جایگزینی آزاد.

برخی از رسانه ها متوجه شده اند که HP فناوری است که اولین بار به اعلام فراخوان به دلیل مشکلات باتری نیست.

"پکن روزانه" به چاپ مقاله، از سال 2016 در ماه ژوئن، HP اعلام کرد که فراخوان برای باتری لپ تاپ جهانی است. در آن زمان اشاره کرد که از مارس 2013 تا اوت 2015 در فروش جهانی رایانه های نوت بوک شرکت، HP گفت که باتری لپ تاپ بیش از حد. اما از نقطه فعلی از این دیدگاه به نظر می رسد HP بیشتر از یک فرمالیسم، و کنترل کیفیت تقویت نمی، منجر به اعلام ژوئن از فراخوان، و سپس ژوئن اکتبر هنوز هنوز هم وجود خطرات امنیتی از محصول به فروش برساند.

"پکن کسب و کار روزانه" گفت که این اولین بار است که HP قطعات فراخوان نوت بوک است. HP یک باتری با مشکلات بیش از حد در سال 2011 به یاد می آورد و یک کابل برق شکست خورده در سال 2014. خودیها به یاد می آورد اشاره کرد که جهانی رکود بازار کامپیوتر به طوری که تولید کنندگان PC روز بهتر و با کیفیت از مکرر، برای HP بدتر خواهد شد. اگر چه رسمی HP گفت که به یاد بیاورید از باتری با باتری لپ تاپ پاناسونیک تولید شده، قبل از باتری بدون هیچ مشکلی، به تازگی پیدا شده است این مشکل، HP بلافاصله اقدامات لازم را، در حال حاضر اطلاع رسانی به مشتریان که ممکن است یک خطر آتش سوزی باتری وجود دارد، در منظور اطمینان از ایمنی کاربر، HP تصمیم به گرفتن ابتکار عمل را به یاد می آورند که وجود این باتری گرم پنهان است.

اما هنوز هم وجود دارد چند رسانه مصاحبه: مشکلات باتری 2013، به همین دلیل پس از گذشت 3 سال به یاد می آورند؟

"پکن اخبار" صدور سند که پاناسونیک عمیق بوده است "درب باتری"، و استفاده از تولید کنندگان باتری آن HP چرا بی توجه؟ متن این "پکن اخبار" به نقل از دیدگاه های صنعت، مشکلات باتری لپ تاپ وجود داشته اند، این احتمال وجود دارد که قبل از شکایت مشتری، شرکت ها از جدی بودن مشکل آگاه نیست، پس از همه، هزینه های به یاد بیاورید، این شرکت همچنین دارای تاثیر بر شهرت. شرکت های بزرگ معمولا اقدامات دیگر را به صورت جداگانه حل و فصل شکایات کاربر، به کاربران اجازه می دهد به افزایش به حوادث مقیاس. و پس از آن شکایت کاربران، باعث ادارات مربوطه، موسسات مربوط می شود، این شرکت باید همچنین توجه و به یاد زمانی که لازم است.

نظرات افکار عمومی

هیولت پاکارد فناوری به عنوان یک شرکت فن آوری اطلاعات جهانی، در سال های اخیر، چند بار برای مشکلات باتری فراخوان نوت بوک جهانی، به طور طبیعی توجه صنعت منجر شود.

از ابزار افکار عمومی، نگرانی اول در مورد این موضوع همچنین برخی از کلاس مالی، علم و فن آوری رسانه ها، مانند Tencent به فناوری، فناوری ققنوس، NetEase به امور مالی، و فن آوری اطلاعات و امور مالی ابر، چین الکترونیک اخبار، DoNews، و غیره ، در خط با افکار عمومی انتظار می رود.

بنا به آمار، شبیه به اعلان فراخوان، فن آوری HP است که اولین بار نیست، از سال 2008، هشت سال، فن آوری HP حداقل پنج وقایع را به یاد باتری نوت بوک، به ترتیب، در اکتبر 2008، HP با توجه به باتری لپ تاپ و گرمای زیاد به یاد می آورد سونی تولید مورد 74000 باتری. ماه می 2009 و ماه مه 2010، HP دو بار به یاد می آورد 70،000 و 54،000 باتری های لپ تاپ؛ ژوئن 2011 HP در فراخوان جهانی از 16260000 باتری های لپ تاپ، که 78740 در چین، حسابداری برای نیمی از تعداد. و سپس در ژوئن 2016، فن آوری هیولت پاکارد بار دیگر به دلیل مشکل بیش از حد از باتری به یاد می آورد محصولات آسیب دیده مربوط به منطقه چینی شامل 6726؛ و 2017 ژانویه این گسترش از فراخوان.

هیولت پاکارد به عنوان یک شرکت های فن آوری در مقیاس بزرگ جهانی، چون باتری بارها به یاد می آورد توجه، نمی تواند کمک کند اما مصرف کنندگان بپرسید، علاوه بر دلایل فنی، چه دلایل دیگری وجود دارد؟ رسانه وجود دارد و کاربران سوال باتری مشکل مستعد، چرا که نه جایگزینی به موقع از تامین کنندگان. با این حال، چهره رسانه ها و مصرف کنندگان سوال، HP فناوری همچنین پاسخ داد که "مدیریت تقویت" است، کتمان حقیقت است. و حتی صدای در پاسخ به نگرانی های عمومی در مورد مسائل داغ، عدم صادقانه، بیش از یک اثری از بی تفاوتی به نام HP.

مهم نیست که چه نوع از کسب و کار، اگر از دست دادن اعتماد مصرف کننده، من می ترسم آن را قادر به حرکت باشد. این نقطه در نقطه نظر کاربر نیز تایید شده است، کاربران را به خرید محصولات HP تکنولوژی نمی وجود دارد، خریداری دوستان به طور مستقیم آدرس "پشیمانی".

است که می تواند با این رویداد deflagration تلفن همراه قبلی سامسونگ Note7 مرتبط، به نام هشدار دهنده. سامسونگ Note7 deflagration، از توجه بی سابقه ای در سراسر جهان. پس از این حادثه، سامسونگ شروع به برگزاری یک نوع فعال است، متکبر و "داخل و خارج از مختلف" نگرش، راه اندازی یک نارضایتی مصرف کننده قوی، و در نهایت منجر به این مدل در خاموش کردن جهانی از سرنوشت خاموش کردن.

هیولت پاکارد به عنوان یک هشدار ما باید توجه دقیق به افکار عمومی پرداخت، گوش دادن به صدای از مصرف کنندگان، ابتکار عمل را برای پاسخ به نگرانی های عمومی در مورد کیفیت محصولات، به مصرف کنندگان یک حساب را رضایت بخش.