چگونه به درک روند روشن شرکت موتور

- Jan 09, 2017-

همانطور که همه میدانیم، اجتناب ناپذیر روند توسعه جدید انرژی وسایل نقلیه سبک تبدیل شده است. درایو سیستم حساب 30% -40% حجم کل خالص وسایل نقلیه الکتریکی, بنابراین, وزن سبک سیستم درایو يكي از وزن وسیله نقلیه کلیدی است.


برای خودرو نشکن آلومینیوم-منیزیم آلیاژ گشتم فوم مواد کامپوزیت رزین و مواد فیبر کربن برنامه های کاربردی مانند استفاده از مصالح سبک جدید به مستقیم ترین و موثر ترین وسیله نقلیه سبک روش است.


های جدید انرژی خودرو موتور، سبک وزن، با هدف برای رسیدن به و از چه باید شروع کنم؟


گروه Nidec (KDS) مدیر فنی Rongsheng کسی که موتور سیستم سبک وزن نیاز به استفاده از مواد با کارایی بالا همراه با آلومینیوم خنک کننده ساختار و طراحی تراکم قدرت بالا (گشتاور) می تواند به دست آورد.


شانگهای برق قدرت شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین, رئیس جمهور Rucker نقره نیز معتقد است که نیاز به موتور سبک وزن در اطراف شیار سیم پیچ روتور شفت موتور و دیگر جنبه های طراحی بهینه.


به طور کلی، نوآورانه طراحی و انتخاب جنس و ادغام شرکت های موتور راه مهم برای رسیدن به اهداف بسیار سبک وزن است.


اجرای موتور سبک وزن


1 برای بهینه سازی ساختار موتور


صنعت کارشناسان بر این باورند که تغییر ضخامت عایق و یا مانند سیم پیچ موتور به طور موثر می تواند کاهش حجم موتور، ساختار تهویه بهینه سازی کاهش وزن موتور. مشترک روتور صمیمی افزایش وزن کاهش طراحی و یا استفاده از روتور پشتیبانی برای کاهش وزن روتور.


در میان آنها، شعاع بزرگ شکاف پایین شکاف آهنربای دائم و سطح شفت موتور وجود دارد، فضای زیادی بهینه سازی وجود دارد. مقاومت مکانیکی و آزمون شبیه سازی مدار مغناطیسی روتور می تواند بهبود ساختار و اندازه وزن کاهش شیار در روتور و مواد سبک وزن و قدرت بالا آلیاژ می تواند مورد استفاده قرار گیرد به درک روشن و پر تراکم قدرت موتور.


علاوه بر این، غول Hefei سیستم قدرت شرکت، آموزشی ویبولیتین Jie Gu مدیر فنی، گفت: عملیات مخلوط، بهینه سازی ساختار مدار مغناطیسی، توزیع مصرف مس و آهن مصرف بهینه سازی دمای موتور و تغییر روش خنک کننده می تواند دستیابی به هدف سبک.


2 مجتمع


از طریق ادغام ادغام الکترومکانیکی و کنترل کننده، مفید برای کاهش وزن و حجم درایو سیستم است. در میان آنها، یکپارچه ادغام موتور و موتور، موتور و گیربکس و موتور و دنده کاهنده یکپارچه سازی وجود دارد.


زیمنس Sivetec 3300 MSA, توسعه یافته توسط شرکت زیمنس، اینورتر و موتورهای در انتقال قدرت خودرو الکتریکی ادغام و اشتراک دو جزء واحد خنک کننده است که وزن سیستم درایو را کاهش می دهد و موجب صرفه جویی در ساختار فضای داخلی.


3 انتخاب مواد


به طور کلی استفاده از موتور سنکرون آهنربای دائم به عنوان راننده بسیار سبک تر از موتور القایی که موتور سنکرون آهنربای دائم به عنوان دلیل مهم برای موتور اصلی است. Rongsheng یازدهم این است که استفاده از آهنربای دائم بالا عملکرد مواد و مواد مغناطیسی با کارایی بالا می تواند به طور موثر کمک شرکت های موتور برای رسیدن به هدف سبک گفت.


در میان آنها، موتور استاتور و روتور اصلی مواد انتخاب تا حد زیادی متاثر استاتور موتور و اندازه روتور تراکم قدرت موتور مصرف آهن موتور و راندمان موتور. کارشناسان بر این باورند که استفاده اشباع بالا فوق نازک سیلیکون فولاد ورق به طور موثر نسبت قدرت موتور و تراکم قدرت می تواند بهبود بخشد.


در عین حال صنعت معتقد است که بازیگران مس روتور موتور از بازیگران آلومینیوم روتور موتور بسیار سبک وزن است در حالی که قیمت مس موتور حتی کمتر است.


4، کوچک سازی


کوچک سازی است عمدتا از طریق ادغام خازن و اتوبوس ترک، استفاده از نسل بعدی دستگاه های نیمه هادی bandgap گسترده به چنین و روش های دیگر به منظور کاهش حجم کنترل کننده تا رسیدن موتور کوچک سازی، سبک وزن هدف.


علاوه بر موارد فوق، صنعت نیز که موتور چرخ وسایل نقلیه انرژی جدید را به موثر ترین و مستقیم ترین راه سبک رسیدن معتقد است. چون موتور توپی برای دستیابی به یک موتور خودرو انرژی یکپارچه سازی انتقال قدرت خلاق، دستگاه های انتقال و ترمز به توپی یکپارچه، متغیر درایو مرکزی برای درایو توزیع انتقال محور سرعت ضعیف و دیگر 80 ٪ از اجزای انتقال بدین وسیله از بین بردن وزن 30% کاهش می دهند.


چالش های فنی


لوقا نقره، در یک فضای موثر موتور هر دو برای رسیدن به هدف سبک، بلکه همچنین برای اطمینان از ایمنی بالا است که عملکرد چگالی توان بالا و دیگر مزیت است که نه تنها نیاز به حل بسیاری از مشکلات فنی، اما همچنین نیاز به شرکت های موتور با قدرت بالا فناوری.


andquot; ماژول های زیادی با هم، یکپارچه تا درجه بالایی از یکپارچه سازی نیز نیاز به در نظر گرفتن انعطاف پذیری و اتصال موتور andquot که ممکن است انعطاف پذیری سیستم موتور تاثیر می گذارد; Tsai وی بنیانگذار و CTO از پیچیده الکتریکی می گوید.


علاوه بر این، به دلیل محدودیت های فنی شرکت های داخلی در مواد و سخت تر برای کنترل هزینه های پردازش در بالاتر هزینه های تولید موتور سیستم است که تا حدی محدود توسعه موتور سبک های نتیجه.


به طور کلی هر دو سبک موتور یا جدید انرژی خودروهای سبک، جدید انرژی وسایل نقلیه نیاز به همکاری شرکت های زنجیره ای صنعتی، کار خوب از نوآوری در فن آوری و روند بهینه سازی، ممکن است برای رسیدن به هدف نهایی.