با لیتیوم باتری حفاظت تکنولوژی تولید کنندگان دستیابی به موفقیت را وارد کنید

- Jan 12, 2017-

با پیشرفت تکنولوژی و الزامات حفاظت از محیط زیست، باتری های لیتیوم به تدریج تبدیل شدن به جریان اصلی باتری های قابل شارژ به خصوص در زمینه الکترونیک تلفن همراه لیتیوم باتری تکیه چگالی انرژی بالاتر، تقریبا تمام بازار ساخته شده است. چرا هزینه باتری لیتیوم و ترشح میزان شاخص های غالب، هستند با این حال، برخی از نسبتا بالا برق مورد نیاز از مناطق برنامه سهم هنوز هم بالا است. به عنوان مثال، در میدان الکتریکی باتری های سرب هنوز اشغال سهم بالاتر در بازار چینی، استفاده از باتری های لیتیوم تنها در حدود 1% سهم بازار در حالی که در اروپا و ایالات متحده اختصاص حدود 50% از کشورهای توسعه یافته. چنین سهم بازار کم، دلیل اصلی البته قیمت است، اما عمر باتری لیتیوم و ایمنی نیز بزرگ هیئت مدیره کوتاه، این مشکلات حل می تواند، تا حد زیادی از باتری های لیتیوم سهم بازار تاثیر می گذارد.

و به عمر باتری لیتیوم و امنیت در نیاز به تخصصی نظارت و حفاظت مدار که باتری لیتیوم در مقایسه با دیگر ویژگی های باتری، آن را باید با حفاظت مدار، در غیر این صورت آن را منفجر به دلیل حرارت، قبلا بود دلمه استفاده از تلفن همراه بدون نتیجه انفجار باتری باتری لیتیوم حفاظت مدار باعث تصادف آسیب گزارش. این اهمیت حفاظت مدار و قبل از بسیاری از حفاظت مدار این است که استفاده از قطعات گسسته از نظر هزینه و قابلیت اطمینان را به مزایای، نه دارد دیده می شود برای این شرایط بازار, تگزاس ابزار معرفی industryand #39; s اولین قدرت تامین ابزار و لوازم الکتریکی با تک - تراشه باتری دستگاه مدیریت bq77910.

چرا نرم افزار برای برقی و الکتریکی که از پشتیبانی باتری رشته ذکر شده است. چون دستگاه پشتیبانی از طیف وسیعی از رشته های 4 تا 10 از طریق آبشار می تواند تا 20 رشته باتری تعداد باتری لیتیوم برای تعیین آن ولتاژ خروجی پشتیبانی، 10 رشته است ولتاژ 34V خروجی در این محدوده، شامل برنامه های باتری الکتریکی اسکوتر برقی قابل حمل ابزار باغبانی ابزار قدرت و منبع تغذیه (UPS)، که نیاز به ولتاژ های خاص و نیازهای کنونی ، اما بسیار خواستار. اگر می خواهید وارد حوزه خودروهای الکتریکی رشته می تواند بیش از 100 رشته این ناحیه پوشیده شده توسط دستگاه نیست.

عملکرد اصلی مدار حفاظت باتری این است که حفظ ایمنی باتری تحت شرایط مختلف به عمر باتری برای حفظ ایمنی آستانه شرایط اطمینان حاصل شود که باتری به طور کامل شارژ و استفاده بیش. Bq77910 راه حل مدیریت یکپارچه باتری که باتری لازم را فراهم می کند حفاظت از توابع و یکپارچه باتری ویژگی متعادل شامل برابر شوكهاي الكتريكي سلول باتری باتری همراه undervoltage شارژ اتصال کوتاه تخلیه overcurrent اتصال کوتاه، دمای باتری بسته، باز مدار اتصال کوتاه مقاومت گرمایی تشخیص و تشخیص سلول های باتری باز مدار، حفاظت از قدرت به پایین، برای جلوگیری از قدرت FET حد و توابع. مهمترین ویژگی آن این است که در دستگاه مستقل بدون ریزپردازنده خارجی بخش کنترل داخلی یکپارچه منطق را اجرا کنید تا برنامه کلی کم هزینه ممکن است.

در دستگاه برای پر قدرت باتری بسته خود را در نرم افزار خواهد شد چالش ها به بزرگ مانند جریان، اما همچنین نیاز به تخلیه بزرگ کنونی، جریان شارژ کوچک، باتری و بار خود را جدا کنید. شارژ و دشارژ مسیر جداگانه نیز برای کاهش هزینه با انتخاب حفاظت های مناسب مسیر عنصر (MOSFET) با توجه به اندازه مورد نظر مورد نیاز است. در برخی از برنامه ها مانند وسایل نقلیه الکتریکی و یو پی اس، همچنین نیاز به سرعت شارژ و تخلیه تبدیل. این طراحی بسته باتری و مدار حفاظت چالش های فنی بزرگ به ارمغان آورده است.