Guoxuan فناوری در سال 2016 سود خالص 1.04 میلیارد یوان از 78 درصد افزایش

- Mar 01, 2017-

28 فوریه سال 2016 سالانه نتیجه اکسپرس دوره عواید شرکت به دست آمده 4.758 میلیارد یوان از 73.3% افزایش گزارش منتشر شد; منتسب به سهامداران شرکت ذکر شده سود خالص 1.039 میلیارد یوان افزایش درصد 77.79.


سلام Guoxuan گفت که رشد عملکرد عمدتا به دلیل 2016 Chinaand #39; s جدید انرژی تقاضا در بازار خودرو حفظ رشد خوب ظرفیت باتری لیتیوم قدرت شرکت بیشتر به افزایش companyand #39; s قدرت لیتیوم باتری رشد فروش، منتسب به سهامداران از لیست شرکت ها برای دستیابی به رشد همزمان در سود خالص.


قبل از قبول موسسات سرمایه گذاری فناوری Guoxuan نشان داد که این شرکت در تسریع روند ارتقاء فن آوری محصول، لیتیم آهن فسفات همراه چگالی انرژی باتری خواهد بود قادر به رسیدن به 150 160wh / کیلوگرم به گروه پس از سیستم باتری بزرگتر 115wh / kg فنی استاندارد؛ companyand #39; s نسل جدیدی از سه یوان کاتد خط تولید مواد ساختمانی آغاز شده است، انتظار می رود برای راه اندازی در 2017 هنگامی که شرکت تکمیل خواهد شد انرژی خاص بالا سه تایی و کاتد خودکفایی مواد. چگالی انرژی باتری های سه گانه شرکت را افزایش بیشتر 10% به 195-200wh / kg.


Guo Xuan Hi-Tech گفت که با توجه به companyand #39; فینالیست ها در وزارت علوم و فناوری در سال 2016 اولین دسته از مركز تحقيقات کلیدی و پروژه های توسعه، شرکت در خواهد شد تمرکز در خودروهای جدید انرژی دور تازه ای از فرصت های تکنولوژیکی پیش از استقرار نسل بعدی توسعه فن آوری. تا سال 2020، نسل بعدی انرژی خاص بالا باتری تولید تک سلول هسته چگالی انرژی بیش از 300Wh / kg چرخه زندگی بیش از 1500 بار و سریع شارژ، بزرگنمایی، قوام و بسیاری از شاخص های عملکرد دیگر برای رسیدن به پیشرفت تکنولوژی.


در 2017، Guoxuan های فناوری در زمینه قدرت باتری از andquot؛ انرژی بالا و امنیت بالا و عمر طولانی و کم هزینه، andquot؛ چهار بعد برای ترویج قدرت باتری نوآوری و صنعتی از countryand #39; s پیشرفته مهندسی تحقیقات موسسه اجرایی معاون رئیس یانگ همچنان به توسعه معرفی.


اول، از طریق طراحی سبک برای ترویج توسعه و استفاده از باتری های بالای انرژی خاص. در صنعت باتری سه یوان در همان زمان از طریق ارتقاء مواد برای سرعت بخشیدن به چگالی انرژی هسته فسفات آهن لیتیم.


دوم از طریق سیستم چند سطح حفاظت برای بهبود ایمنی قدرت باتری. به طور خاص، از مواد باتری ماژول ها, سیستم, چهار جنبه ارتقاء جامع. یانگ در ادامه به معرفی Guoxuan سلام Techand #39; s چند سطح حفاظت طراحی خواهد در 2017 تمام مدل های اصلی اعمال می شود.


سوم، از طریق سازگاری بالا به بهبود عمر باتری قدرت است. در ثبات تولید Guoxuan با افزایش سطح مهندسی تجهیزات و افزایش آگاهی مدیریت تجهیزات و تامین کنندگان تجهیزات به تقویت همکاری های نزدیک و دستیابی به موقعیت برنده از طریق استفاده از فناوری اطلاعات به موقع و موثر نظارت، در استفاده از سیستم مدیریت حرارتی ثبات دقت بالا از جمله دروس، از راه دور نظارت بر پلت فرم برای اطمینان از استفاده از قوام.


چهارم، تمرکز بر استفاده از چرخه زندگی کامل حداکثر سیستم های کم هزینه. بهبود میزان استفاده از مواد اولیه و کیفیت محصول به طور مشترک استفاده باتری بازیافت و پله های مرتبط با فن آوری و بازارهای 2017، Guoxuan با تکنولوژی بالا انرژی ذخیره سازی بازار فروش مقیاس حدود 10 میلیارد یوان و باتری منبع بازیابی خلبان خط، روز حمل باتری 2000 پیاده سازی ساخته شده.