استراتژی تدارکات سبز نوآوری OptimumNano فناوری را برای ارتقاء تدارکات و ارتقاء ارائه می دهد

- Dec 27, 2017-

استراتژی تدارکات سبز نوآوری OptimumNano فناوری را برای ارتقاء تدارکات و ارتقاء ارائه می دهد

اخیرا وزارت بازرگانی "برنامه ویژه اقدام برای توزیع موثر مناطق شهری و روستایی (2020 تا 2020)" را به طور واضح اعلام کرد که به طور جامع تدارک تحویل وسایل نقلیه انرژی جدید و دسترسی راحت به وسایل حمل و نقل عمومی را ترویج خواهد کرد و در عین حال، تأسیسات عمومی انبارداری و شارژ لازم برای توزیع شهری و محل برگزاری را تقویت می کند. با حمایت قوی از سیاست های ملی و محلی، انقلاب سبز یک ماشین لجستیکی انرژی جدید غرق می شود.


به منظور ترویج بهره برداری از ماشین آلات لجستیک الکتریکی خالص، 26 دسامبر، دولت مردم شهر لوئان و چین optimumnano، باتری لیتیوم، 32700، باتری لیپو 4 با نام تجاری نوآوری انرژی صنعت خودرو (که به شرح زیر: Optimumnano اتحاد نوآوری) ، Shenzhen Optimumnano Battery Co. Ltd.، با موضوع "لجستیک سبز، آینده علامت نور"، 2017 چین (Lu'an) انجمن صنعت خودرو انرژی جدید در Luan، استان آنهویی برگزار خواهد شد. لوئان کمیته شهرداری، اداره کار اجباری اداره یونان وانگ چی، کمیته شهرداری لوآن، معاون شهردار شهرداری Shu-Long Xu، چین شعبه توزیع و توزیع انجمن دپارتمان ژئو لی چائو، استاد دانشگاه ولم آلمان جی، رئیس اتحاد نوآوری والتر، لی یئو، رئیس گروه Optimumnano، مای شیغنگ، رئیس گروه آنهویی نانسیانگ، دینگ هیوخوان، رییس انرژی جدید انوشی سانوری و غیره صدها رهبر دولت و دولت، متخصصان و محققان و نخبگان صنعت لجستیک در این انجمن حضور داشت.
لوئان کمیته شهری، معاون شهردار Shu Xuelong سخنرانی


لیو Xunlong، عضو کمیته شهرداری لوآن و معاون شهردار دولت شهرداری، در سخنرانی در مراسم افتتاح این انجمن گفت که لوآن مزایای اقتصادی و پتانسیل های اقتصادی برای توسعه دارد. او امیدوار بود که این انجمن بتواند عملیات عملی وسایل نقلیه تدارکاتی انرژی جدید را ارتقا بخشد و Lu'an زیبایی را به وجود آورد تا از توسعه سبز برای تامین قدرت بیشتر حمایت کند.


وانگ تقیان، دبیر کل اتحادیه نوآوری Optimumnano در یک سخنرانی در این نشست در این انجمن، اشاره کرد که به عنوان پیشگام در صنعت انرژی جدید انرژی، Optimumnano

اتحاد نوآوری فرصت فرصت را در اختیار شما قرار می دهد و به طور فعال به دعوت برای ساختن یک چین زیبای به منظور جامع تر تحول در ارتقاء صنعت لجستیک ترویج می دهد.
وانگ تانگ کونگ، دبیر کل، اتحاد نوآوری Optimumnano
انتشار "استراتژی تدارکات سبز" اتحاد نوآوری


در این انجمن، اتحاد انگلستان والتر نیز رسما استراتژی تدارکات سبز خود را منتشر کرد. اتحاد نوآوری، نوآوری زنجیره ای کامل را از محصول به خدمات و مدیریت در پنج جنبه از فناوری، محصول، خدمات، حالت و مدیریت ارائه می دهد تا کاربران را با حمل و نقل سبز با ایمنی بالا، حفاظت بالا، راندمان بالا و محصول و خدمات با کارایی بالا.


به عنوان یک شرکت اصلی در اتحاد نوآوری Optimumnano، Optimumnano به مزایای تکنولوژیکی خود به طور کامل بازی می کند و سبب تدارک استراتژی تدارکات سبز خواهد شد. پاسخ مهم Optimumano این است که رهبری در ایجاد موسسه تحقیقاتی باتری برق در سطح اول در چین و متحد کردن صنایع بالادست و پایین دست است. مولفه های اصلی و فن آوری های کلیدی مانند باتری قدرت، موتور الکتریکی و کنترل الکتریکی از مواد، ساختار، قدرت، تکنولوژی و حالت و دیگر جنبه های مطالعه عمیق توسعه می یابد. از طریق گروهی از سلول ها و PACK سبک وزن، مصرف انرژی وسایل نقلیه تدارکات، و از تکنولوژی باتری سریع باتری، فن آوری با تکنولوژی بالا و پایین، تست ایمنی، چرخه عمر چهار منطقه برای بهبود و گسترش مسافت پیموده شده در تدارکات، کاهش می یابد، اما همچنین از استفاده ایمن وسایل نقلیه تدارکات محافظت می کند.
در سال های اخیر، Watmar به علاوه سرعت شارژ، پیشرفت های تکنولوژی پایین در نوآوری، خط تولید غنی نیز پر از اسب بخار است. در این انجمن، رئیس اتحادیه نوآوری Optimumnano و رئیس Optimumnano باتری لی Yao رسما یک استراتژی عمده اعلام کرد: باتری optimumnano مستقر در پارک صنعتی خودرو جدید نیویورک، خطوط تولید اتوماتیک باطری سه بعدی با ظرفیت 21700 3GWh را به بازار عرضه خواهد کرد سطح پیشرفته در صنعت باطری سه تایی در خط، واگن برقی الکتریکی برای ارائه گزینه های متنوع تر، غنی سازی خط تولید، افزایش رقابت صنعتی خواهد بود.


در حال حاضر، اتحادیه نوآوری Optimumnano ایجاد شده است 1000 سالن های اجاره، بیش از 1000 شرکت تدارکات از طریق حمل و نقل پلت فرم کالا از طرف اتحاد اتحاد، بیش از 5000 تراموا پر کردن تلفن همراه، ساختن ایستگاه های شارژ 500، بیش از 5،000 شمارش شارژ، ابتکار عمل طرح استراتژیک "دو افقی و یک عمودی" از شبکه فرود آمد. اولین خط شارژ خط اولین خط 1000 کیلومتری چین (هوبئی شيان-شانشی Linfen-Inner Mongolia Hohhot) در ماه اکتبر 2016 تکمیل و راه اندازی شد.


با توجه به برنامه توسعه تدارکاتی آینده اتحاد نوآوری، وانگ Xueqiang گفت که اتحاد WOTMA نوآوری ادامه خواهد داد به گسترش استقرار وسایل نقلیه تدارکات انرژی جدید در لوآن و ترویج LAC برای تبدیل شدن به پایه توسعه خوشه های خودرو سبز جریان و شهر مدل برای ارتقا و استفاده از تابش در استان آنهویی. Optimumano به عنوان یک ارائه دهنده "قلب" وسیله نقلیه انرژی جدید همچنان به مزایای نوآوری های تکنولوژیکی ادامه می دهد تا به ترویج تحول و ارتقاء تدارکات برای ایجاد منبع قدرت کمک کند.