وسایل نقلیه دولتی اجباری اتومبیل الکتریکی مورد نظر

- Dec 04, 2017-

در 27 نوامبر 2017، نشست ماموریت 12 کمیته دائمی NPC استان هنان، "مقررات پیشگیری و کنترل آلودگی هوا در استان هنان (پیش نویس)" را خوانده و مورد بررسی قرار داد و تصریح کرد که وسایل نقلیه عمومی، وسایل حمل و نقل عمومی، تاکسی و محیط زیست بهداشت، پست، تحویل سریع و دیگر صنایع باید رهبری در استفاده از وسایل نقلیه انرژی جدید، NPCSC توجه و پشتیبانی شده است.
در حقیقت، نه تنها در هنان، سطح ملی نیز به طور جدی به افزایش وسایل الکتریکی رسمی کمک می کند. وزارت صنایع رهبری را برای بیانیه ای مثبت اعلام کرد که ارگان های مرکزی و وسایل نقلیه انرژی جدید برای نشان دادن عملکرد ادارات دولتی شهرداری و نهادهای دولتی برای خرید تعداد وسایل نقلیه جدید انرژی نباید کمتر از 30 درصد باشد. علاوه بر این، وزارت داخله و فناوری اطلاعات گفت که MIIT قصد دارد یک شمع شارژ در گاراژ زیرزمینی وزارتخانه ها را برای تشویق کارمندان دولت برای خرید وسایل نقلیه انرژی خصوصی به صورت خصوصی طراحی کند. در حال حاضر وزارت علوم و فناوری نیز روش مشابه در وزارتخانه ها و کمیسیون ها را اجرا می کند.
علاوه بر این، تا اواخر سال 2016، هشت دولت از جمله چین، ایالات متحده، کانادا، فرانسه و ژاپن نیز اعلامیه اتوبوس دولت را متذکر شده اند که دولت قصد خرید وسایل نقلیه الکتریکی را صادر کرده و وعده داده است که با همکاری در فن آوری و اطلاعات به توافق برسند دستیابی به 2020 جهانی وسایل نقلیه الکتریکی خودرو به هدف 20 میلیون وسیله نقلیه رسید.
در حال حاضر، دولت ابتکار عمل خود را برای ترویج برق خودروهای رسمی خود به دست آورد و نتایج قابل توجهی به دست آورد. بسیاری از وسایل نقلیه رسمی توسط خودروهای الکتریکی کم سرعت اشغال شده اند. مقامات شاندونگ، هنان، هبی، جیانگ سو، جیانگشی، سیچوان، گانسو و چونگینگ، موارد بسیاری را در مورد وسایل نقلیه الکتریکی با سرعت پایین خریداری کرده اند. در میان آنها، مشارکت در دولت، قانون امنیت عمومی، کنترل ترافیک، مدیریت شهری، قیمت اداری، خدمات اجتماعی و سایر ادارات، به ویژه در بسیاری از شهرستانها و شهرستانها دولت، ماشین الکتریکی با سرعت پایین بیشتر محبوب!


微信图片_20171204145833.jpg


در عین حال، دولت ها در اکثر نقاط کشور وضعیت حقوقی وسایل نقلیه کوچک الکتریکی را به رسمیت شناخته اند و به روش های معقول و معقول: شاندونگ، هنان، فوجیان، سیچوان، جیانگ سو، گوانگدونگ، پکن-تیانجین-هبی و مناطق اطراف آن به عنوان شاندونگ Liaocheng، Zibo، Jining، تگزاس، Weifang، Henan Zhumadian، Luoyang، Shangqiu، Hubei Xiangyang، Shiyan، Hechi، Guangxi، بیش از 30 دولت شهری مانند Guigang، Fuyang در آنهویی، Loudi در هونان، Xingtai در Hebei، Sanmen در ژجیانگ، Guang'an در سیچوان، Chaoyang در لیائونینگ و Datong در Shaanxi قبلا شروع به اجرای برنامه و نتایج خوبی در عمل به دست آورد.
دولت نمونه ای را به طور جدی به منظور تقویت وسایل الکتریکی وسایل نقلیه رسمی و نقش نمونه ای مهم در ترویج و تبلیغ وسیله نقلیه الکتریکی بازی کرد. در همان زمان، با بهبود مداوم سیاست های مدیریت استاندارد برای وسایل نقلیه کوچک الکتریکی، وسایل نقلیه رسمی به تدریج به سمت وسایل کوچک الکتریکی کج می شوند. با تظاهرات دولت و محبوبیت وسیع وسایل نقلیه الکتریکی در سراسر کشور، منطقی تر است.